Hillsborough Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Amerykański Higher Education jest bliżej niż myślisz ... osiągnąć swoje marzenie! Studia na Hillsborough Community College w Tampa Bay na Florydzie!

Hillsborough Community College (HCC) jest akredytowanym, community college pięć kampusów położonych w tętniącym życiem nabrzeżu miasta Tampa na Florydzie, a otaczająca Hillsborough County. Region Tampa Bay jest domem dla wspaniałego życia morskiego, sport atrakcji, światowej klasy ośrodków kulturalnych oraz wielu sklepów i restauracji. Znajdziesz szeroki wachlarz zajęć na świeżym powietrzu, w tym camping, turystyka, jazda konna, jazda na rowerze, wędkowanie, nurkowanie, żeglarstwo, pływanie łódką i kajakiem. Tampa oferuje takie atrakcje jak Busch Gardens, Florida Aquarium, Zoo Lowry Park i Muzeum Nauki i Przemysłu. Popularne Florida parków rozrywki, takich jak Walt Disney World, Universal Studios i SeaWorld znajdują się w niewielkiej odległości od hotelu. Możemy cieszyć się słońcem przez cały rok, żywą scenę kulturalną, jedne z najlepszych plaż na świecie, wszelkiego rodzaju sportów oraz doskonałe możliwości kształcenia na poziomie wyższym.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas ... Ciesz się dobrym życiem w Tampa Bay na Florydzie!

Program Transferu University: Zacznij od HCC! Idź gdziekolwiek!

HCC jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia dla studentów, którzy marzą o zdobywając stopień 4-letnie licencjackie w Stanach Zjednoczonych. Pomożemy Ci zbadać wszystkie opcje uczelni podczas zakończyć swoje pierwsze dwa lata studiów uniwersyteckich z nami. Jeśli chcesz wziąć udział w selektywnej 4-letnie studia, instytucja liberalni-arts, o krajowym rankingu uczelnia lub szkoła Ivy League, HCC pomaga uzyskać tam!

Dlaczego HCC?

Jednolite przekazywanie do czteroletniego uniwersytetu Przystępnej cenie czesnego i elastyczne plany płatności raty Popularnych parków rozrywki w pobliżu, takich jak Walt Disney World, Universal Studios i SeaWorld Spersonalizowana, jakość instrukcja, z małej klasy rozmiarach i wybitnych wykładowców Intensywne programy języka angielskiego, które pomogą Ci przygotować się do sukcesu w kursach na poziomie uczelni Zróżnicowany kulturowo społeczności, w tym międzynarodowych studentów z ponad 60 krajów Ośrodkiem Edukacji Międzynarodowej dedykowane wsparcie, dobre samopoczucie, a sukces

On-Campus Obudowa w Hawks Landing

Wybór miejsca do mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji zrobisz przed rozpoczęciem studiów na HCC, ale to nie musi być najtrudniejszym jeden!

Hawks Landing Apartments oferują niedrogie dogodną lokalizację, a co najważniejsze, zabawy nauka życia i atmosferę! Kompleks mieszkaniowy jest zaledwie kilka przecznic od sklepów i restauracji w odległości spaceru od Raymond James Stadium, domu do Tampa Bay Buccaneers i Steinbrenner Field, szkolenia wiosną Baseball World Series Champions 2009, New York Yankees. Usytuowany w sąsiedztwie kampusu Dale Mabry, Hawks Landing mieszkania studenckie oferują w pełni wyposażone jednostki 1, 2 i 4-sypialnia / łazienka z doskonałymi udogodnieniami.

Prywatny, przestronna sypialnia z bezpłatnym Internetem i telewizją kablową Prywatna łazienka Wspólna kuchnia luksus, umeblowany pokój dzienny Pełnowymiarowa pralka / suszarka basen ośrodek stylu i siatkówki plażowej State-of-the-art centrum fitness laboratorium komputerowe z drukarkami i stacjach badawczych sala gier wideo i działalności społecznej

Życie studenckie

Zaangażowanie Campus to świetny sposób, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie uczelni! Studenci mogą zwiększyć swoją karierę i szans edukacyjnych poprzez udział w zajęciach i organizacji Campus. HCC oferuje wiele możliwości dla studentów, aby poszerzyć swoje horyzonty podczas imprez kulturalnych i specjalnych na każdym kampusie, angażować się w życie uczelni, i poznać nowych przyjaciół!

Program lekkoatletyka HCC zapewnia studentom z dodatkową okazję do wzbogacenia swoich doświadczeń kolegium przez międzyuczelniane sportowych, w tym męska koszykówka damskiej, męskiej, baseball i softball kobiet, siatkówkę i tenisa. Zespoły HCC rankingu krajowym i wygrał kilka mistrzostw.

Centrum Edukacji Międzynarodowej: Twój dom z dala od domu!

Na HCC, jesteśmy bardzo dumni z naszej różnorodności kulturowej i międzynarodowej, a my przekonani o znaczeniu edukacji międzynarodowej. Oferujemy specjalne programy i usługi międzynarodowe dla naszych studentów i naszych domowych uczniów, za pośrednictwem naszego Centrum Edukacji Międzynarodowej. Centrum tworzy środowisko uczenia się, która przygotowuje uczniów do coraz bardziej połączonym i zmieniającym się świecie.

Dla naszych studentów, reprezentujących ponad 60 krajów, przekonasz się, że Centrum oferuje szereg usług wspierających indywidualne potrzeby, podczas gdy uczestniczy HCC, od początku do końca! Obejmuje wytyczne dotyczące przyjęć, wiz, orientacji, naukowców, obudowy i przesyłania do czteroletniego college'u lub na uniwersytecie.

Aplikuj już dziś!

Zagraniczni studenci mogą ubiegać się jesienią (sierpień), Wiosna (styczeń), lub latem (maj) semestry. Czekamy na przyjęcie do Hillsborough Community College! Aby uzyskać więcej informacji, należy wypełnić formularz zapytania, a my odpowiemy bezpośrednio do Ciebie.

Lokalizacje

Tampa

Hillsborough Community College - Center for International Education (Dale Mabry Campus)

Address
P.O. Box 31127
Tampa, Florida

31127 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1-813-253-7009