Dignity Heath Global Education in collaboration with Pepperdine Graziadio Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O firmie DHGE + Partnerstwo Szkoły Biznesu Pepperdine Graziadio

Partnerstwo między Dignity Health Global Education i Pepperdine Graziadio Business School łączy w sobie dyscyplinę, reputację i zaangażowanie w wprowadzanie znaczących i pozytywnych zmian w społecznościach poprzez niezrównaną edukację.

138625_pepperdinelogo.jpg

O Szkole Biznesowej Pepperdine Graziadio

Przez ostatnie 50 lat Pepperdine Graziadio Business School rzucała wyzwanie jednostkom, aby odważnie myśleli i wprowadzali znaczące zmiany w swoich branżach i społecznościach. Szkoła Graziadio, poświęcona opracowywaniu najlepszych dla świata liderów, oferuje szeroką gamę programów MBA, MS, executive i doktoranckich opartych na uczciwości, innowacyjności i przedsiębiorczości. Szkoła Graziadio rozwija naukę opartą na doświadczeniu poprzez małe klasy z wybitnymi wykładowcami, które stymulują krytyczne myślenie i znaczące więzi, inspirując uczniów i pracujących profesjonalistów do wykorzystania ich największego potencjału jako liderów skoncentrowanych na wartościach.

DHGE logo

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat Marketingu Opieki Zdrowotnej
  • Certyfikat z analizy opieki zdrowotnej dla decydentów

Lokalizacje

Malibu

Address
Malibu, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium