Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O partnerstwie: DHGE i Webster University

DHGE i Webster University nawiązały współpracę, aby oferować programy kredytowe i inne niż kredytowe w edukacji zdrowotnej. To połączenie łączy globalną doskonałość Webstera w nauczaniu z wiodącymi spostrzeżeniami branżowymi DHGE, aby zapewnić dynamiczne, odpowiednie możliwości osobom pracującym w służbie zdrowia.

Webster University logo

O Uniwersytecie Webster

Webster University obejmuje zorientowaną na działanie globalną sieć wykładowców, pracowników, studentów i absolwentów, którzy tworzą silne więzi między sobą i ze swoimi społecznościami na całym świecie. Założony w 1915 roku w St. Louis w stanie Missouri, Webster to prywatna uczelnia non-profit, w której studenci studiują na kampusach w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Afryce. Uniwersytet jest zaangażowany w zapewnianie wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych, które przekształcają studentów w globalne obywatelstwo i indywidualną doskonałość.

Publikacje takie jak US News i World Report uznały Webster University za jeden z najlepszych uniwersytetów na Środkowym Zachodzie. Webster był również cytowany w publikacjach, takich jak Diverse Issues in Higher Education, za swoje zaangażowanie w oferowanie możliwości edukacyjnych zróżnicowanemu gronu studentów.

Uniwersytet był jednym z pierwszych w kraju, który oferował programy online, a dziś oferuje obszerny katalog programów studiów licencjackich i magisterskich, które można ukończyć online. Webster jest również jedną z pierwszych uczelni, które oferują możliwości edukacyjne aktywnemu personelowi wojskowemu, prowadząc kampusy satelitarne w bazach wojskowych.

138614_dhgelogo.jpg

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • RN do BSN - Zarejestrowana Pielęgniarka Bachelor of Science in Nursing

Lokalizacje

Webster Groves

Address
Webster Groves, Missouri, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium