Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O partnerstwie: DHGE i Eller Executive Education

DHGE i Eller Executive Education współpracowały, aby zaoferować możliwości edukacyjne, które dotyczą szeregu tematów wpływających na dziedzinę opieki zdrowotnej, takich jak zarządzanie opieką zdrowotną na obszarach wiejskich, negocjacje i podejmowanie decyzji, kobiety na stanowiskach kierowniczych w biznesie oraz rozwój asystentów wykonawczych.

138619_Eller_Executive_Edu_PRIMARY.png

O firmie Eller Executive Education

Eller Executive Education jest pasjonatem zakłócania tradycyjnej edukacji kadry kierowniczej. Badając najnowsze osiągnięcia naukowe w zakresie rozwoju przywództwa, nowoczesnej teorii zarządzania biznesem i współczesnego projektowania nauczania, pomagają organizacjom w ponad 93 lokalizacjach na całym świecie odkrywać nowe sposoby przewodzenia, zarządzania i innowacji. Eller Executive Education jest najszybciej rozwijającym się dostawcą usług edukacyjnych dla kadry kierowniczej i zajmuje 5. miejsce w USA i 15. miejsce na świecie w kategorii Customized Executive Education w rankingu Financial Times Executive Education 2019.

Jako niezależne ramię rozwoju przywództwa Eller College of Management na Uniwersytecie Arizony, Eller Executive Education jest powiązana z wiodącymi instytucjami, które są uznawane na całym świecie za pionierskie badania, oferując innowacyjny program nauczania, współpracując z wybitnymi wykładowcami, ich społeczną odpowiedzialnością i ich doskonałość w zakresie systemów informacji zarządczej i przedsiębiorczości.

DHGE logo

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat dla kobiet w przywództwie biznesowym
  • Opieka zdrowotna Mini-MBA

Lokalizacje

Tucson

Address
Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium