Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O partnerstwie: DHGE i Duke CE

DHGE i Duke Corporate Education współpracują nad opracowaniem elastycznych, ukierunkowanych i odpowiednich dla branży programów, aby wyposażyć liderów w wywieranie wpływu na ich organizację.

138622_DukeCorpEd_RGB_Col_Lrg.png

O Duke CE

Duke CE jest jednostką zajmującą się rozwojem przywództwa na Duke University. Duke CE współpracuje z niektórymi z największych światowych korporacji w obszarach rozwoju talentów i siły roboczej. Financial Times umieścił Duke CE w pierwszej trójce na świecie pod względem niestandardowej edukacji kadry kierowniczej przez 19 kolejnych lat. Duke University konsekwentnie plasuje się w pierwszej dziesiątce rankingów US News dla krajowych uniwersytetów oraz w pierwszej dwudziestce na świecie.

DHGE logo

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat w zakresie przywództwa pielęgniarki
  • Certyfikat przywództwa w opiece zdrowotnej

Lokalizacje

Durham

Address
Durham, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium