Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O partnerstwie: DHGE i DePaul University

Partnerstwo między Dignity Health Global Education i DePaul University łączy doświadczenie jednego z największych systemów opieki zdrowotnej non-profit w USA, poprzez jedną z firm macierzystych DHGE i największego katolickiego uniwersytetu w USA z ponad 120-letnim doświadczeniem. edukacyjne doświadczenie.

DePaul University logo

O Uniwersytecie DePaul

DePaul to największy katolicki uniwersytet w USA i największy prywatny uniwersytet non-profit na Środkowym Zachodzie, z ponad 22 000 studentów i około 300 programami akademickimi i zawodowymi. Założona w Chicago w 1898 roku firma DePaul nadal wzmacnia to, co czyni ją wyjątkową: szanowanych naukowców, wiedzę z prawdziwego świata i zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną, a wszystko to dzięki miejscu, które nazywa domem - miejskim i wielokulturowym mieście Chicago. Wyróżniająca misja uniwersytetu stanowi mocne fundamenty inkluzywnej edukacji artystycznej, pluralizmu religijnego i sprawiedliwości społecznej - obowiązków, które trwają w dzisiejszym życiu uniwersytetu.

138240_dhgelogo2.png

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Zaangażowani w zapewnianie dostosowanych możliwości edukacyjnych i doświadczeń zorientowanych na studentów, opracowują programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat w zakresie prawa zdrowotnego i zgodności
  • RN to MS in Nursing - Family Nurse Practitioner (BS Entry)

Lokalizacje

Chicago

Address
Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium