Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O partnerstwie DHGE + American University

DHGE i American University's School of Professional and Extended Studies (SPExS) nawiązały współpracę w celu dostarczania najnowocześniejszych programów edukacyjnych dla pracowników służby zdrowia w zakresie zarządzania projektami, administracji i technologii informatycznych.

138241_American_University_Washington_DC_logo_logotype.png

O Uniwersytecie Amerykańskim

American University to prywatna instytucja założona w 1893 roku. Szkoła Studiów Zawodowych i Rozszerzonych (SPExS) zapewnia uczniom praktyczną wiedzę i umiejętności na każdym etapie ich kariery edukacyjnej i zawodowej. Ich wszechstronne, oparte na doświadczeniu podejście zapewnia dostosowane możliwości, które poprawiają życie i społeczności uczniów. Wykorzystując unikalne atrybuty Waszyngtonu, kształtują siłę roboczą jutra poprzez innowacyjne nauczanie, rygorystycznie stosowane stypendia, kreatywne partnerstwa i praktyczne doświadczenie zawodowe.

DHGE logo

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

Certyfikat Zarządzania Projektami Opieki Zdrowotnej

Lokalizacje

Waszyngton

Address
4400 Massachusetts Ave NW
20016 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium