Dignity Health Global Education in Collaboration with Thunderbird School of Global Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O partnerstwie: DHGE i Thunderbird School of Global Management

Partnerstwo między DHGE i Thunderbird School of Global Management ASU łączy jednego z największych dostawców usług zdrowotnych non-profit w USA, tytuł magistra zarządzania nr 1 na świecie i najbardziej innowacyjną szkołę w USA, która oferuje przełomowe programy.

138628_asu-tbird-cobranded.png

Informacje o Thunderbird School of Management

Od prawie 75 lat Thunderbird School of Global Management kształci, wzmacnia i wywiera wpływ na interdyscyplinarnych liderów, którzy wspierają sprzyjający włączeniu społecznemu i zrównoważony dobrobyt na całym świecie. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, świat potrzebuje Thunderbirda. Ponieważ innowacje technologiczne rozwijają się w niespotykanym wcześniej tempie, świat stara się uporać z dramatycznym wpływem, jaki ma to na sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Społeczeństwo potrzebuje światowych liderów ze wszystkich sektorów, którzy mogą pomóc organizacjom wykorzystać ogromne możliwości i zarządzać zagrożeniami wynikającymi z czwartej rewolucji przemysłowej. Thunderbird jest awangardą globalnego przywództwa i edukacji zarządzania w tej nowej erze.

DHGE logo

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Master of Global Management in Healthcare Services
  • Certyfikat w zakresie innowacji w zarządzaniu opieką zdrowotną

Lokalizacje

Feniks

Address
Feniks, Arizona, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium