Przeczytaj oficjalny opis

Davis & Elkins przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu poprzez programy, które łączą najnowszą wiedzę w tej dziedzinie ciągłego rozwoju umiejętności. A teraz, Davis & Elkins jest zadowolony, aby ten rodzaj kształcenia dostępne dla pracujących osób dorosłych.

Przedstawiamy Davis & Elkins 100% Online do RN BSN Baccalaureate zakończeniu programu.

nauki online szybko stał się podstawą świata edukacyjnego. Wzrost ten został pobudzone, w dużej części przez uczących się dorosłych powracających do szkoły, szukając szkolenie rozwijać swoją karierę. Davis & Elkins zapewnia dorosłych uczącym się możliwość ukończenia stopnia w odpowiednim czasie, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy i szanować inne inne ważne zobowiązania w swoim życiu.

Z Davis & Elkins '100% kampusu online dorosły uczący się mogą wykonywać swój stopień Bachelor of Science w zaciszu własnego domu, z harmonogramami, który pracuje dla swojego życia. Ponieważ studenci mają tendencję do ich obowiązków klasowych, gdy jest najbardziej dogodny dla nich konflikty z pracy i rodziny są ograniczone do minimum.

Dzięki programowaniu internetowym D & E, dorosłe uczące się są w stanie opanować najnowszą wiedzę w swojej dziedzinie, osiągnięcie zwiększonej kompetencji w kluczowych obszarach umiejętności i zdobywać wykształcenie, które pomogą w rozwoju kariery.

Dlaczego D & E?

Jakość: W tradycyjnym, instytucji non-profit, D & E dumą posiadania przewidziane studentom wysokiej jakości edukacji od 1904 roku.

Prędkość: Programy Online może być zakończona w ciągu 12 miesięcy.

Wartość: Brak opłaty za wniosek, bez żadnych ukrytych opłat, a jedynie 400 $ / godzinę kredytowej, utrzymując koszty przewidywalne i przystępne.

Wygoda: 100% on-line bez potrzeby czasów logowania.

Networking: W małych grupach, uczniowie są w stanie budować relacje z innymi studentów i pracowników naukowych, które ułatwiają ich uczenia się.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College daje uprawiania RNS podoba Ci możliwość ukończenia Bachelor of Science w stopniu Nursing od harmonogramu kontynuując jednocześnie szanować inne ... [+]

Dbanie o karierze nigdy nie było prostsze

Davis & Elkins College daje uprawiania RNS podoba Ci możliwość ukończenia Bachelor of Science w stopniu Nursing od harmonogramu kontynuując jednocześnie szanować inne ważne zobowiązania w swoim życiu. Po 100 procent internetowym, format niemieszkalnego, program pozwala zarejestrowanych pielęgniarek z stowarzyszonej stopnia lub dyplomu uzyskania stopnia licencjata w zaledwie 12 miesięcy.

A Klasa Edukacja. W tradycyjnym, not-for-profit, instytucji, D & E dumą posiadania przewidziane studentom wysokiej jakości edukacji od 1904 roku. Wygoda. Kompletna zajęć w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, bez konieczności przyjść do kampusu. Opierać się na podstawowych umiejętności pielęgniarskich jednocześnie studiując na rozwój kariery. Połączenia zawodowych. Małe kohorty pozwalają na rozwijanie sieci kariery pogłębianie które trwają długo po ukończeniu studiów. Elastyczność. Uczestniczyć w niepełnym wymiarze czasu, ile potrzeba dla zdrowej równowagi praca / życie. ... [-]
Stany Zjednoczone Elkins
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku