Clinical Research Fastrack

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Badania kliniczne Fastrack

Clinical Research Fastrack oferuje szkolenia, programy stażowe oraz wsparcie w zakresie pomocy przy pracy, aby rozpocząć karierę osób zainteresowanych pracą w dziedzinie badań klinicznych. Badań klinicznych jest ponad 100 miliardów dolarów, a Clinical Research Fastrack pomaga wykwalifikowanemu personelowi na wysokim poziomie, aby wypełnić wysokie zapotrzebowanie na te stanowiska. Badania kliniczne Kursy szkoleniowe dla zaawansowanych, intensywnych, krótkich kursów przygotowawczych Fastrack przygotowują uczniów do sukcesu w tętniącym życiem sektorze badawczym, gdzie mają znaczną szansę na rozwój osobisty i zawodowy.

Czym jest Clinical Research?

Badania kliniczne to badanie interwencji na osoby ludzkie, w tym badania nad narkotykami FDA, badania nad urządzeniami medycznymi oraz inne rodzaje badań nad ludźmi. Jest to proces określający, czy nowa terapia, narkotyk, sprzęt medyczny czy interwencja będą bezpieczne i skuteczne u ludzi. Przed leczeniem lekarz może zalecić badanie i zatwierdzenie przez FDA w celu zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności. Koordynatorem Badań Klinicznych jest osoba, która pomaga zorganizować i skonfigurować badanie w szpitalu, gabinecie lekarskim lub "miejscu badań klinicznych". Koordynator badań klinicznych przeprowadza badanie zgodnie z wytycznymi i przepisami oraz postępuje zgodnie z protokołami naukowymi. Badania kliniczne nad pacjentami są niezwykle ważne, aby pomóc nam znaleźć nowe lekarstwa na życie i nowe sposoby leczenia, które poprawiają zdrowie człowieka.

Przemysł

Badania kliniczne to dziedzina, w której odkrycie naukowe odpowiada opiece zdrowotnej.

Badanie kliniczne jest bogatym dziedzictwem świadczącym usługi dla sektora badań farmaceutycznych, badań akademickich i rządowych, badań nad urządzeniami medycznymi, biotechnologii i innych dziedzin, testujących nowe terapie u ludzi. Ostatnie postępy w tej dziedzinie doprowadziły do ​​wykluczenia wykwalifikowanych osób, aby wypełnić liczne otwarte pozycje w całym kraju.

Pozycje i przeciętne wynagrodzenia w badaniach klinicznych

Badanie kliniczne Fastrack przygotowuje studentów do pracy w karierze zawodowej:

 • Koordynatorzy badań klinicznych prowadzili badania kliniczne w biurach lekarzy, szpitalach, instytucjach akademickich i ośrodkach badawczych. Zakres wynagrodzenia wynosi od 45 000 USD do 80 000 USD rocznie w zależności od lokalizacji i doświadczenia)
 • Badania kliniczne Associates przeprowadzają badania kliniczne w celu upewnienia się, że protokół jest spełniany i przestrzegane są dobre praktyki kliniczne. Pozycja ta dotyczyła podróży, współpracy z organizacjami badawczymi ds. Umów (CRO's) oraz umiejętności zarządzania. (Przeciętne wynagrodzenie w wysokości 75 000 USD po dwóch latach lub 95 000 USD - 110 000 USD w przypadku wyższych agencji ratingowych *)
 • Specjaliści ds. Regulacji, menedżerowie danych, współpracownicy ds. Rozwoju firmy i inne stanowiska są również dostępna w dziedzinie badań klinicznych.

Dlaczego Clinical Research Fastrack?

 • Prędkość: Program Clinical Research Fastrack może zostać zakończony w ciągu zaledwie czterech tygodni w porównaniu do stopnia magistra zdrowia publicznego, który trwa 1-2 lata! Możesz być gotowy do pracy i zarabiania pieniędzy w satysfakcjonującej karierze znacznie szybciej. To szkolenie w obozach rozpoczynających kampanie przyspiesza Twoją możliwość wejścia w tę dziedzinę i rozpocząć karierę.
 • Wpływ: Badania kliniczne to doskonała kariera, w której specjaliści pracują bezpośrednio z pacjentami testującymi terapie, które potencjalnie poprawią zdrowie i długowieczność setek tysięcy osób.
 • Dochód: Badania kliniczne rozwijają się w niewiarygodnym tempie. Wielu ludzi podchodzi do tego obszaru ze względu na atrakcyjne wynagrodzenie zarówno dla klinicznych koordynatorów badań, jak i współpracowników badań klinicznych. Możliwości wynagrodzenia i awansu w badaniach klinicznych często będą przewyższały możliwości w wielu innych dziedzinach opieki zdrowotnej.
 • Harmonogram pracy: w 2016 r. Magazyn Forbes ocenił Starszy Kliniczny Pracownik Badawczy jako Job # 1 wysoką elastyczność pracy. Godziny, wymagania i równowaga między stanowiskami badań klinicznych sprawiają, że są bardzo atrakcyjne.

Dlaczego Clinical Research Fastrack

Badanie kliniczne Program Fastrack 4-tygodniowy trening i staż przygotowuje kandydatów do wejścia na rynek i wprowadza ich do liderów branży z naszymi:

 • Krótka 8-dniowa struktura klasy - program nauczania na poziomie magisterskim prowadzony przez instruktorów ekspertów, którzy obecnie pracują i wyróżniają się w dziedzinie badań klinicznych. Nasi instruktorzy to CRC, CRA, nadzorcy terenów, specjaliści ds. Regulacji, kierownictwo i właściciele organizacji badań klinicznych.
 • Mieszanie Online Learning - zintegrowane szkolenie online połączone z instruktażem w klasie. Model szkolenia Bootcamp oferuje 228 godzin szkolenia w ciągu zaledwie czterech lub pięciu tygodni, zapewniając kompleksowe i intensywne doświadczenie w nauce.
 • Kompleksowy program nauczania - obejmujący kluczowe kompetencje badawcze, które należy rozważyć w celu zdobycia stanowiska w badaniach klinicznych. Nasz program nauczania został opracowany, sprawdzony i sprawdzony przez najlepszych specjalistów w dziedzinie badań w całym kraju i zapewnia podstawę niezbędną do rozpoczęcia tej branży.
 • Ręczne wypisywanie kliniczne - w lokalnych ośrodkach badawczych i sieciach klinicznych próbnych. Przez dwa tygodnie ucz się, obserwuj i uczestnicz się w próbach mających na celu poprawę edukacji w klasie.
 • Zindywidualizowane doradztwo w zakresie kariery, strategia i pomoc - wszyscy uczniowie spotykają się z 10-14 profesjonalistami z branży, w tym liderem w branży rekrutacji i kadry kierowniczej w dziedzinie badań w sieci, aby dotrzeć do kadry menedżerskiej i kluczowych decydentów.

Nasi absolwenci mają bardzo wysoki wskaźnik zatrudnienia w przemyśle. Po kilku krótkich tygodniach treningu będziesz gotowy, aby wejść w zakres badań klinicznych i skorzystać z niesamowitych możliwości kariery w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Każdy, kto szuka ekscytującej kariery w dziedzinie zdrowia publicznego, powinien rozważyć przeprowadzenie badań klinicznych. Badanie kliniczne jest satysfakcjonujące i przemysł rośnie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę http://clinicalresearchfastrack.com lub wypełnij formularz na tej stronie.

Lokalizacje

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Health Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Badania kliniczne jako alternatywa dla licencjata w pielęgniarstwie

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 miesiąc November 2018 Stany Zjednoczone Scottsdale

Badania kliniczne Fastrack oferuje 1-miesięczny program, który dostarcza osobom, które są zainteresowane pielęgniarstwem, medycyną i naukami ścisłymi, niezbędne narzędzia, doświadczenie i kontakty z pracownikami w rozwijającym się sektorze badań klinicznych. [+]

Badania kliniczne Fastrack oferuje 1-miesięczny program, który dostarcza osobom, które są zainteresowane pielęgniarstwem, medycyną i naukami ścisłymi, niezbędne narzędzia, doświadczenie i kontakty z pracownikami w rozwijającym się sektorze badań klinicznych.

Badania kliniczne to segment opieki zdrowotnej, obejmujący prowadzenie badań klinicznych nad narkotykami, urządzeniami medycznymi i innymi terapiami w celu określenia ich bezpieczeństwa i skuteczności. To pole zawiera wiele umiejętności zdobytych w wyniku doświadczeń pielęgniarskich. Wiele pielęgniarek, w tym absolwentów naszego programu badań klinicznych Fastrack, prowadzi karierę w badaniach klinicznych, aby zarobić więcej i pracować w satysfakcjonującej karierze opieki zdrowotnej bez wysokiego współczynnika wypalenia, który istnieje dla pielęgniarek.... [-]


Badania kliniczne jako alternatywa dla mistrza nauk o zdrowiu

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 miesiąc November 2018 Stany Zjednoczone Scottsdale

Badanie kliniczne Fastrack oferuje intensywny czterotygodniowy program edukacji rozruchowej, który trenuje specjalistów zainteresowanych naukami przyrodniczymi w pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych. Nasz przyspieszony program pozwala profesjonalistom szybko włamać się na pole bez wydawania na 1-2 lata programu magisterskiego. Ten program oferuje również studentom wprowadzenie i możliwości tworzenia sieci, aby włamać się do tej wyjątkowej niszy branży medycznej. Program Clinical Research Fastrack ma na celu wsparcie osób indywidualnych w wejściu do tego rozwijającego się przemysłu, przygotowania do pracy, dzięki czemu mogą korzystać z ogromnej liczby możliwości rozwoju kariery. Studenci z tłem i zainteresowaniem naukami ścislinymi sprawiają, że studenci poszukują pracy klinicznej. [+]

Badania kliniczne to kwitnący segment opieki zdrowotnej, w którym wysokie zapotrzebowanie na wyszkolonych osób jest bardzo wysokie, a niedobory wykwalifikowanych koordynatorów badań klinicznych i współpracowników zwiększają zarobki i zwiększają szanse w tym nagradzającym polu.

Badanie kliniczne Fastrack oferuje intensywny czterotygodniowy program edukacji rozruchowej, który trenuje specjalistów zainteresowanych naukami przyrodniczymi w pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych. Nasz przyspieszony program pozwala profesjonalistom szybko włamać się na pole bez wydawania na 1-2 lata programu magisterskiego. Ten program oferuje również studentom wprowadzenie i możliwości tworzenia sieci, aby włamać się do tej wyjątkowej niszy branży medycznej. Program Clinical Research Fastrack ma na celu wsparcie osób indywidualnych w wejściu do tego rozwijającego się przemysłu, przygotowania do pracy, dzięki czemu mogą korzystać z ogromnej liczby możliwości rozwoju kariery. Studenci z tłem i zainteresowaniem naukami ścislinymi sprawiają, że studenci poszukują pracy klinicznej.... [-]


Badania kliniczne jako alternatywa dla mistrza zdrowia publicznego

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 miesiąc November 2018 Stany Zjednoczone Scottsdale

Badanie kliniczne Fastrack oferuje program szkoleniowy dla obozów dla bezrobotnych, który trenuje specjalistów zainteresowanych zdrowiem publicznym, medycyną i naukami ścisłymi, pracując w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych. [+]

Badanie kliniczne Fastrack oferuje program szkoleniowy dla obozów dla bezrobotnych, który trenuje specjalistów zainteresowanych zdrowiem publicznym, medycyną i naukami ścisłymi, pracując w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych.

Co to są badania kliniczne i jak to porównać z zdrowiem publicznym?

Choć Zdrowie Publiczne koncentruje się na zapobieganiu chorobom i systemom opieki zdrowotnej, badania kliniczne są dziedziną, na której nauka i technologia testują nowe terapie, urządzenia i leki w celu leczenia stanów i poprawy jakości życia pacjentów. Zdrowie publiczne często korzysta z badań klinicznych w celu informowania o swojej praktyce i wykorzystuje pewne techniki badań klinicznych w swoich badaniach ankietowych oraz badaniach obserwacyjnych w celu udzielenia odpowiedzi na pytania. Badania kliniczne to proces prowadzenia badań klinicznych FDA w celu określenia bezpieczeństwa i skuteczności leku, urządzenia medycznego, diagnostyki lub innej terapii.... [-]


Badania kliniczne jako lukratywna i ekscytująca alternatywa dla magistra w administracji służby zdrowia

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Scottsdale

Clinical Research Fastrack oferuje 4-tygodniowy program edukacyjny, który kształci specjalistów zajmujących się administracją zdrowia, rozwojem medycyny i naukami o zdrowiu, aby pracować w lukratywnym, rozwijającym się sektorze badań klinicznych. [+]

Clinical Research Fastrack oferuje 4-tygodniowy program edukacyjny, który kształci specjalistów zajmujących się administracją zdrowia, rozwojem medycyny i naukami o zdrowiu, aby pracować w lukratywnym, rozwijającym się sektorze badań klinicznych.

Po co przenosić się do badań klinicznych i w jaki sposób jest podobny do Health Administration?

Badacze kliniczni koordynują i monitorują badania kliniczne, które biorą udział w gabinetach lekarskich i szpitalach. Wielu administratorów opieki zdrowotnej przechodzi do badań klinicznych z powodu dostępnych możliwości kariery i możliwości szybkiego rozwoju w tej rosnącej dziedzinie. Badania kliniczne to dziedzina, w której naukowcy i naukowcy testują nowe terapie, urządzenia i leki do leczenia chorób i poprawy stanu zdrowia pacjentów. Badania kliniczne to praktyka przeprowadzania badań klinicznych FDA w celu zbadania bezpieczeństwa i skuteczności leku, urządzenia medycznego, diagnostyki lub innej terapii. Próby są prowadzone przez profesjonalistów, którzy znają zasady, przepisy i protokoły badań, a ci, którzy są zainteresowani administracją zdrowia, są bardzo silnymi kandydatami do pracy w badaniach klinicznych.... [-]


Clinical Research as an Alternative to a Master’s in Psychology

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Scottsdale

Badania kliniczne to proces prowadzenia badań klinicznych FDA w celu określenia bezpieczeństwa i skuteczności leku, urządzenia medycznego, diagnostyki lub innej terapii. [+]

Czym jest Clinical Research?

[-]

Course in Clinical Research: A Lucrative and Exciting Career Path in Biomedical Sciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Scottsdale

[+]

Przemysł

Badanie kliniczne Fastrack przygotowuje studentów do pracy w karierze zawodowej:

[-]