Przeczytaj oficjalny opis

Misja Test Frances Payne Bolton School of Nursing na Case Western Reserve University zapewnia lidera w dziedzinie innowacyjnych badań naukowych, edukacji i praktyki w celu promowania zdrowia i zmniejszyć ciężar choroby. Dedykowane do interdyscyplinarnego stypendium, jesteśmy zaangażowani w dążeniu do doskonałości w służbie społeczności lokalnych i globalnych.

Wizja Naszym celem jest stworzenie i pielęgnowanie środowiska uczenia się, które buduje się na naszej tradycji badań naukowych i zaangażowania na rzecz najwyższych standardów doskonałości w dziedzinie badań naukowych, edukacji i praktyki w społeczności światowej, a także kontynuować naszą bogatą historię innowacji i światowych składek.

Na czele Nursing innowacyjności oraz zarządzania Frances Payne Bolton School of Nursing w Case Western Reserve University zdobył reputację jako innowator w dziedzinie edukacji, badań i pielęgniarskiej przywództwa.

Biorąc eksperymentalnego podejścia do edukacji było jednym z kluczowych warunków Kongresu Frances Payne Bolton 1923 daru $ 500.000 wyposażyć szkołę-największy w historii w czasie do szkoły uniwersyteckiej pielęgniarskiej. Bolton powiedział, że chociaż nie można mieć pewności, że dana wysiłku uda, szkoła powinna być "wolna w każdej chwili w przyszłości zaangażować się w innych doświadczeniach, do współpracy ze szpitalami w tych działaniach." Ten innowacyjny duch współpracy pozostaje jedną z cech Frances Payne Bolton School of Nursing.

Teraz, pod przewodnictwem Dean Mary E. Kerr, School of Nursing pozycjonuje się w celu zwiększenia jej wpływu na edukację, badania i opieki interdyscyplinarnej nauki i praktyki na całym świecie.

Zmiana życia poprzez przywództwo, badań i Edukacji Frances Payne Bolton szkoły pielęgniarskiej (FPB) w Case Western Reserve University jest uznanym na całym świecie liderem w edukacji pielęgniarskiej i badań.

Domem dla wielu nowatorskich rozwiązań FPB jest domem dla narodu pierwsze:

Praktyka doktorat w zakresie pielęgniarstwa Program ostrej opieki pielęgniarki lekarz zaawansowana praktyka pielęgniarska Program lotu gerontologicznych Program pielęgniarskiej BSN okołooperacyjna wymóg BSN z informatyki we wszystkich czterech lat

prowadząc badania Współpraca wśród wykładowców, studentów, klinicznych agencji i społeczności wspiera innowacyjnych, opartych na wynikach badań naukowych i rozwoju wiedzy. Obszary badań i szkoleń m.in. Objaw naukę, rodzinę / opieki społecznej, starzenie się w ciągu życia, samorządność zdrowia i choroby i neurologii.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja Case Western Reserve University znajduje się w okręgu, 550-hektarowej kulturowego i naukowego Mekki na wschodnim skraju Cleveland, Ohio. Nasi studenci mają łatwy dostęp do profesjonalnej organizacji opieki zdrowotnej, w tym:

University Hospitals Case Medical Center: Wśród narodu wiodących szpitali akademickich, stanowiących największy ośrodek badań biomedycznych w Ohio i jednym z 20 najlepszych w kraju Cleveland Clinic: Druga co do wielkości grupa praktyki medycznej na świecie i największego szpitala w stanie Ohio; jeden z 10 amerykańskich szpitalach oznaczony "The Best of the Best" przez US News & World Report Louis Stokes Cleveland VA Medical Center: Uznany więcej programów doskonałości klinicznej niż w jakimkolwiek innym ośrodku medycznym Wirginia w Stanach Zjednoczonych MetroHealth Medical Center: regionalny szpital skierowanie, które jest jednym z zaledwie 19 Poziom 1 centrów urazowych z jednostką palić i placówki specjalizującej się w rehabilitacji urazów rdzenia kręgowego

Bogate doświadczenie kliniczne dla studentów BSN Bachelor of Science in Nursing (BSN) studenci zaczynają swoje clinicals ich trzeci tydzień na kampusie i zegar niemal dwukrotnie średnią krajową godzin klinicznych w czasie pobytu w Szkole Pielęgniarstwa.

Innowacyjne programy akademickie Czy jesteś studentem mają interes w ochronie zdrowia, doświadczony farmacja profesjonalnym gotowy do awansu, albo ktoś chce przejść na nową karierę, FPB ma program nauczania, aby pomóc spełnić swoje cele edukacyjne i zawodowe.

BSN (Bachelor of Science in Nursing) Absolwent Wejście Nursing (Master of Nursing - MN) MSN (Master of Science in Nursing) Certyfikaty Post-magisterskie DNP (Doctor of Nursing Practice) PhD (Doctor of Philosophy in Nursing) Kształcenia Ustawicznego Diverse społeczność uczonych

Frances Payne Bolton Szkoła Pielęgniarstwa i Case Western Reserve University wierzą w kulturze włączenia który zachęca relacje i interakcje między ludźmi z różnych środowisk, zwiększa ludzką godność, aktywnie zmniejsza uprzedzeń i dyskryminacji, a także poprawia jakość życia dla każdego w naszej społeczności. Studenci z różnych środowisk są zachęcani do ubiegania się o dopuszczenie i odwiedzający uczeni i wykładowcy z całego świata są wieloletnie składniki naszego środowiska.

ogólne zdrowie Jesteśmy domem Pan American Health Organization / Światowej Organizacji Zdrowia Centrum Badań i Szkoleń Klinicznej Współpraca w Home opieki pielęgniarskiej i zaoferować naszym studentom wiele możliwości studiowania i prowadzenia projektów klinicznych lub usługi za granicą.

usługa learning Nasi uczniowie biorą udział w szeregu wymaganych projektów zaangażowania obywatelskiego, nie tylko rozwinąć swoje światopoglądy i zestawy umiejętności, ale także zapewnienie dostępnej opieki zdrowotnej i krytycznej edukacji zdrowotnej dla dzieci i rodzin w Cleveland, w całym kraju i na całym świecie.

Jakość i bezpieczeństwo FPB jest liderem i innowatorem w przygotowaniu przyszłych pielęgniarek z wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do ciągłej poprawy jakości i bezpieczeństwa systemów opieki zdrowotnej.

Centra doskonałości Centra FPB Doskonałości oferują szeroki wachlarz usług i doświadczeń, obsługujących studentów, naukowców, branży opieki zdrowotnej i społeczeństwa w ogóle.

Pan American Health Organization / World Health Organization Współpraca Center Sarah Cole Hirsh Instytut Dobrych Praktyk opieki Opierając się na dowodach University Center on Aging i Zdrowia Self-Zarządzanie Postęp poprzez badania i tłumaczenia (SMART) Centrum Pełnego włączenia osób niepełnosprawnych w Badawczego (znaleźć) Lab QSEN Instytut Dorota Ebersbach ośrodka akademickiego Flight Pielęgniarstwa

  • Finansowany przez National Institute of Nursing Badawczych / National Institutes of Health

Wydział Fellows

Wielu naszych członków wydziału są naukowcy z American Academy of Nursing. Frances Payne Bolton School of Nursing jest również dumni, że mamy 15 obdarzone profesury (i wciąż rośnie) -Więcej niż inne szkoły pielęgniarskiej w kraju.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Przykłady zaawansowanych Certyfikaty obejmują: ACLS dla pielęgniarki zajmującej się problematyką gerontologii dorosłych PALS dla pediatry lekarza pielęgniarskiego ... [+]

Przykłady zaawansowanych Certyfikaty obejmują:

ACLS dla pielęgniarki zajmującej się problematyką gerontologii dorosłych PALS dla pediatry lekarza pielęgniarskiego NRP dla noworodków pielęgniarka i położnictwie CCRN do znieczulenia Lista ta nie jest wyczerpująca i wymagania mogą ulec zmianie. Skontaktuj się z dyrektorem programowym dla swojej dur na najbardziej aktualną listę wymaganych zaawansowanych certyfikatów. [-]
Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Program Pielęgniarstwo Absolwent Wejście jest dla studentów, którzy są gotowi do kariery w pielęgniarstwie i otrzymać tytuł magistra pielęgniarstwa. ... [+]

Nowej kariery pielęgniarstwa

Program Pielęgniarstwo Absolwent Wejście jest dla studentów, którzy są gotowi do kariery w pielęgniarstwie i otrzymać tytuł magistra pielęgniarstwa. Ten stopień Absolwent przygotowuje studentów do praktyki, jak zaawansowana ogólnym pielęgniarka i prowadzić międzybranżowe, inicjatywy oparte na dowodach.

Magistra pielęgniarstwa pozwala także prowadzić MSN, DNP, stopień doktora lub DNP / doktorską.

Absolwent Wejście Najciekawsze Program Pielęgniarstwo Frances Payne Bolton School of Nursing zaoferowała post-matury, absolwent edukacji pielęgniarskiej wpis od 1979 roku MN studenci mają ponad 1000 godzin doświadczeń klinicznych Nasi uczniowie zarobić nawet do 15 punktów wobec większości głównych walut MSN Student ma możliwość wolontariatu w CWRU Student Run Klinice Darmowe otrzymywać międzybranżowe doświadczeń edukacyjnych Nasi uczniowie przechodzą rutynowo powyżej średniej krajowej, na NCLEX egzaminu RN rejestrację szczepionki Strategie dydaktyczne są dostosowane do indywidualnych potrzeb edukacyjnych osób fizycznych wchodzącego pielęgniarstwa na poziomie absolwenta W ramach Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing jest zarówno środowisko badawczo-intensywny i liderem w edukacji klinicznej Mamy toczenia przyjęć w trakcie roku akademickiego (od września do maja). Zgłoszenia są weryfikowane, gdy są kompletne (patrz niżej). 01 kwietnia upływa termin do złożenia kompletnego wniosku poddać przeglądowi do rejestracji na kolejny semestr JESIEŃ - czyli 1 kwietnia 2016 roku do rejestracji w upadku 2016 semestru. Kompletny wniosek zawiera wszystkie elementy na liście kontrolnej dla aplikacji; to znaczy, formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie wymagane dokumenty. Warunki przyjęcia ... [-]
Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia doktoranckie

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

Projekt naukowych został zaprojektowany przez studenta we współpracy z trzech członków komisji zatwierdzony przez Dyrektora Programu. Projekt naukowe muszą skupić się na problemie dotyczącym poprawy wyników leczenia pacjentów. Projekt naukowe mogą przybrać formę pracy lub rękopisu nadające się do publikacji. Procedury i napisane produkt musi być zgodne z przepisami FPB School of Nursing.

Obrona jest otwarta dla wykładowców i studentów; Przewodniczący ustala, czy obrona jest otwarte dla osób spoza Uniwersytetu. Komitet określa adekwatności egzaminu ustnego i pisemnego produktu. Student minie, jeśli dwa lub więcej członków komisji zgadzają się, że z powodzeniem odpowiedział student na pytania podczas obrony i pisemne produkt spełniał norm naukowych.... [-]

Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

Z maksymalnie 8 punktów zbiegu kursów pomiędzy programami (w zależności od programu MSN major), ścieżka do doktora można skrócić, jak spełnić swój cel magistra w specjalności do wyboru.

Wymagania wstępne dr

Wymagania aplikacji są:

Wnioskodawca musi być zarejestrowany jako pielęgniarka (lub odpowiednik International) i posiadają tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa (lub odpowiednik) lub dyplom magistra pielęgniarstwa. Trzy zalecenia określające kompetencje zawodowe pielęgniarek, sukces w programie studiów doktoranckich oraz potencjał wnosi znaczący wkład do opieki. Dwa z tych zaleceń powinien być od osób doktoranckich przygotowane, najlepiej w zakresie pielęgniarstwa. 2- do 3-stronicowa deklaracja celów akademickich i zawodowych oraz to, w jaki sposób zainteresowania badawcze kandydata są zgodne z ekspertyzą badawczą wydziału. Pisemne odpowiedzi na pytania zawarte w pakiecie aplikacji. Wywiad z dwoma członkami wydziału. Można to zrobić przez telefon. Oficjalny wynik egzaminu TOEFL ... [-]
Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Why FPB? Learn more at Frances Payne Bolton School of Nursing