Cabarrus College Of Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cabarrus College Of Health Sciences zapewnia postępową, wzorową edukację zdrowotną.

Uznany za najlepszą małą uczelnię w Północnej Karolinie w 2016 roku, Cabarrus College Of Health Sciences ewoluował z małej szkoły pielęgniarskiej w solidną instytucję edukacyjną oferującą stopnie naukowe w siedmiu dyscyplinach nauk o zdrowiu. Od rocznych dyplomów po stopnie naukowe, licencjackie i magisterskie - w tym w niepełnym wymiarze godzin i opcje online - oferujemy opcję dostosowaną do naszych potrzeb, niezależnie od tego, czy jesteś nowy w opiece zdrowotnej, czy już jesteś zatrudniony i chcesz rozwijać swoją karierę.

W naszym najnowocześniejszym kampusie, położonym na terenie Atrium Health Cabarrus, nauczysz się w wciągającym, profesjonalnym środowisku opieki zdrowotnej, które uosabia doskonałość i zapewnia niezrównane, rzeczywiste doświadczenie kliniczne. Dowiesz się od ekspertów, którzy zapewniają zindywidualizowane instrukcje i są zaangażowani w pomoc w osiągnięciu sukcesu, gdy jesteś tutaj i po ukończeniu studiów.

Nasi studenci mogą pochwalić się ponad 90% zdawalnościami uzyskanymi na podstawie licencji i certyfikacji, znacznie przekraczającymi średnią stanową i krajową, a 96% pracuje w służbie zdrowia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Lokalizacje

Concord

Address
Medical Park Drive Northeast,401
28025 Concord, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: