Przeczytaj oficjalny opis

Dla studentów, którzy mieszkają poza Stanów Zjednoczonych (US) i chcą uzyskać stopień naukowy z college'u, który znajduje się w jednym z najbardziej dynamicznych i zróżnicowanych kulturowo miast na świecie, CBT College jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

CBT College jest krajowym akredytowane i międzynarodowej sławy College w USA z pięciu uczelniach w całym obszarze Greater Miami, najbardziej zaludnionych miast na Florydzie. Każdy z kampusów Kolegium to tylko kilka minut od słynnej musujące białe piaszczystych plaż w Miami.

Ponadto, CBT College oferuje studentom z edukacji na najwyższym poziomie, a także możliwość zdobycia doświadczenia w karierze, które są bardzo poszukiwane na całym świecie.

CBT College ma szeroki zakres różnych stopni, które zaspokajają zainteresowania Każda osoba lub harmonogramu. Wybierz, aby zakończyć swój stopień z naszej Szkoły Biznesu, Szkoła Technologii Szkoły Allied Health, School of Modern Arts lub Szkole Języków. Nasz zastosowano podejście nauczania i ręce na szkolenia, przygotowanie studentów do dominujących postaci w światowym rynku.

CBT College oferuje studentom:

15: 1 uczeń stosunek nauczyciela. 5 lokalizacji w samym sercu Miami. Pomoc finansowa (Dla tych, którzy kwalifikują się). Career Services obsługują w trakcie i po ukończeniu studiów.

Historia CBT College

Wyższa Szkoła Biznesu i Technologii (CBT College) została założona w 1988 roku przez Fernando Llerena i Gladys Llerena. CBT College został uznany w 2000 roku, przez Greater Miami Izby Gospodarczej za jednego z 100 najlepszych latynoskich firm na Florydzie. W 2002 r CBT Kolegium zaczęła oferować kojarzy studia i zmienił akredytacji ACICS (akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół), w celu realizacji wyższe wykształcenie. CBT jest na zysk, prywatne, dwuletni Career College, który oferuje Associate studia w biznesie, ochrony zdrowia, technologii i budowy puchnąć jak poprzednie nie stopniodni programów. W 2005 r CBT College otworzył dwa kampusy oddziały w Miami i Hialeah oraz w roku 2008, CBT otworzył oddział w Cutler Bay. W 2010 r CBT otworzy oddział w West Kendall. CBT College jest akredytowany przez akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (ACICS) o przyznaniu dyplomu i akademickich kojarzy stopni. CBT jest także licencjonowanym przez Komisję Oświaty Niezależnej (CIE) i poświadczone przez United States Department of Education. Ponadto, CBT jest pod kontrolą Statewide Numeracja Systemu Florydzie, który ułatwia przeniesienie kursów pomiędzy instytucjami uczestniczącymi. Zaświadczenie Jako 21-letnia samotna matka, to było bardzo trudno mi się pogodzić szkołę, pracę, i moje 2-letniego syna. Na szczęście, CBT jest bardzo pomocne w pracy ze mną coraz moje Wyższe Business Administration. Korzyść z posiadania nauczycieli mi pomóc zrozumieć każdy temat i elastyczny harmonogram, dał mi pomoc, że zawsze potrzebne w celu utrzymania rzeczy płynące. Poszedłem do klasy, w nocy i pracował w ciągu dnia, a teraz jestem w końcu ukończył w tym miesiącu! Wszystkie ciężkiej pracy i poświęcenia jest w pełni wart cały mój czas! Dziękuję CBT College!

-Eliexa Leon, Absolwent AD Business Administration (Class of 2010) ____ Desde mi Llegada este País decidi estudiar para tener una mejor calidad de vida para mi y mi familia. Ingresé w CBT College para ser Dane Techniczne de Aire ACONDICIONADO la cual gracias a los profesores todo lo już aprendido esta przemy relacionado y mi siento preparado para empezar trabajar como Wyposażenie techniczne. También decidi incorporarme en las clases de Inglés (ESL) para continuar mil desarrollo Académico. Ja siento satisfecho con la preparación y dedicación de los profesores y del Colectivo de los Trabajadores de CBT los cual han sido de Gran Ayuda en mi preparación Academica. Jakkolwiek, mi hijo y mi sobrino ingresaron también CBT después de ver mis Resultados.

-Reinaldo Izquierdo, Absolwent Dyplom A / C Tech (hiszpański Program) i obecnie udział w programie ESL. ____ Dziękuję CBT dał mi wiedzę i umiejętności potrzebne, aby stać mnie Certyfikowanym Medical Coder i rozliczeniowego. CBT jest niezwykły uczelni. Od chwili, kiedy przyjechałem, byłem witany przez profesjonalny personel, który zaoferowała mi wskazówki i rady. Klasy są małe, więc otrzymujemy więcej osobiste uwagi niż ty w większości szkół. Profesorowie, których spotkałem byli kompetentni i bardzo dostępne jak i poza kampusu. W całej tej podróży, poznałam wiele wspaniałych osób, które znacznie wzbogaciły moje życie. Byłem w stanie zatrudnienia nabyć w bardzo widocznym biurze lekarzy ze względu na wiedzę i ręce na szkolenia otrzymałem. I bez wahania polecam CBT jako kolegium wyboru.

-Maria Gomez, Absolwent Dyplom w Coding Medical & Billing ____ Witam mam na imię Gloria. Moje doświadczenie w CBT College było satysfakcjonujące. Nawet z moim bariery językowej, choć zajęcia zostały przeszkolone w angielskich instruktorów pomogły mi w języku hiszpańskim, które złożyło moje studia sukces. W asystenta medycznego Oczywiście, że był w większości zadowoleni z Anatomii i upuszczania krwi ze względu na jakość rąk klasie na podejściu.

-Gloria Velasquez, AD w medyczny Wspomaganie ____ Zacząłem brać program wspomaganie medyczne, a następnie postanowił kontynuować naukę i zdobyć dyplom wyższej uczelni. Będąc studentem CBT College otworzył wiele możliwości dla mnie poszerzyć studia do dalszego przygotowania mnie do przyszłości technologicznego. Poza tym coraz wielką naukę, nie trzeba iść daleko, ponieważ CBT uczelni jest w mojej okolicy i zapewnia program nauczania równą, jeśli nie lepsze niż głównych uczelni. Decydując się wrócić do college'u była najtrudniejsza część, wsiadanie i utrzymywanie z wszystkich działań było satysfakcjonujące doświadczenie. Nie mogę uwierzyć, że nie zrobiłem tego wcześniej. Podziękowania dla wszystkich profesorów i pracowników za ich ciężką pracę i pomoc, dostarczyły one.

-Roselynd Winfield, AD w medyczny Wspomaganie ____ Gracias a CBT llevo 2 años trabajando y progresando en mi presente empleo. Primero, ja gradué de Aire ACONDICIONADO y Refrigeracion (asociado) teniendo pl cuenta la calidad de la Escuela, los profesores, y todo el osobiste Colectivo, volví nuevamente a la Escuela para estudiar mil pl asociado Electricidad. De esta forma on conseguido rozwiń mis en este rama conocimientos. Mientras tenga la oportunidad de estudiar y superarme, siempre pensare pl CBT como la forma de salir Adelante y progresar en este País.

-Manuel Silva, Absolwent ery w technologii & C AD / w technologii elektrycznej

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

CBT College - Miami

Witamy w szkole Allied Health! Kodowanie medyczna i programu płatności w CBT Kolegium może umieścić jeden krok bliżej do pracy w branży medycznej ... ... [+]

Witamy w szkole Allied Health! Kodowanie medyczna i programu płatności w CBT Kolegium może umieścić jeden krok bliżej do pracy w branży medycznej.

Przegląd

Kodowanie medyczne i fakturowania Program dyplom na CBT uczelniach na Florydzie jest około osiem miesięcy długo. Dowiesz się wiele programów nauczania, oprócz otrzymania praktycznego doświadczenia, które będą potrzebne podczas poszukiwania zatrudnienia na tym stanowisku entry-level.

Otrzymasz wiele godzin hands-on doświadczenie praktyczne w funkcji administracyjnych, w tym medycznych rozliczeniowe i kodowania. Te godzin szkolenia odbędą się w warunkach laboratoryjnych w klasie.

Kodowanie medyczna i rozliczeń programu (MCB) ma na celu przygotowanie absolwentów, którzy są w stanie dokonać przeglądu, analizy, abstrakcyjne i stosować i wykorzystywać standardowe systemy kodowania medycznych do danych medycznych do takich celów, jak: rozliczeń z płatnikami trzeciej strony (instytucje rządowe i firmy ubezpieczeniowe ) zwrotu kosztów świadczonych usług opieki zdrowotnej, ułatwia klasyfikację statystyczną dla naukowców, badania wzorców wykorzystania dla administratorów, aby wymienić tylko kilka.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

CBT College - Miami

Program wspomagającego Medyczny w CBT College zawiera klasy puszczanie krwi i skutecznie kształci studentów w zakresie administracyjnym opieki zdrowotnej. Studenci będą u ... [+]

Program wspomagającego Medyczny w CBT College zawiera klasy puszczanie krwi i skutecznie kształci studentów w zakresie administracyjnym opieki zdrowotnej. Studenci będą uczyć się do planowania i monitorowania terminów, zorganizować przyjęć ambulatoryjnych, wykres informacje o pacjencie, zarządzanie dokumentacją medyczną, a także wiele innych ważnych umiejętności potrzebnych do ukończenia stopnia i uzyskać certyfikaty medyczne w dziedzinie asystenta medycznego.

Przegląd

Associate of Science w pomocy technologii medycznych jest coraz bardziej wymagający kariery dla tych, którzy chcieliby pracować w środowisku medycznym. Według Bureau of Labor Statistics, oczekuje się, że zatrudnienie asystentów medycznych rośnie znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów przez cały rok 2015. Przemysł opieki zdrowotnej ma zamiar poszerzyć powodu osiągnięć technologicznych w medycynie i wzrostu i starzenia się ludności.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CBT College - Advance Your Career Today!