Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj świat pomysłów. Zdobądź stopień magistra w Graduate School of Arts

Witamy! Arts

Kwalifikacje do przyjęcia

Mogą ubiegać się ci, którzy uzyskali tytuł licencjata z akredytowanej uczelni lub uniwersytetu lub z równoważnym wykształceniem międzynarodowym.

  • Twój program studiów licencjackich powinien obejmować wstępne studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i przyrodniczych; ukończenie określonych kursów bez zaliczenia może być wymagane w celu uzupełnienia wszelkich braków.
  • Możesz ubiegać się o przyjęcie na studia magisterskie, jeśli masz tytuł licencjata (jeśli posiadasz dyplom trzyletni, możesz zostać poproszony o ukończenie rocznego programu studiów magisterskich lub ukończenie studiów podyplomowych z danego przedmiotu).
  • Nie możesz zapisać się jednocześnie na więcej niż jeden program studiów magisterskich, chyba że programy te są częścią łącznego dyplomu zatwierdzonego przez BU.
  • Jeśli dwukrotnie zostałeś odrzucony na przyjęcie na ten sam program studiów, musisz złożyć list zatwierdzający do wniosku od obecnego dyrektora studiów podyplomowych na wydziale, do którego się ubiegasz.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Niektórzy z nas są wezwani do zadawania wielkich pytań w życiu. Biostatystycy zadają te pytania i znajdują odmieniające życie odpowiedzi poprzez badania naukowe i dogłębn ... [+]

Przygotuj się na karierę w czołówce zdrowia publicznego

Niektórzy z nas są wezwani do zadawania wielkich pytań w życiu. Biostatystycy zadają te pytania i znajdują odmieniające życie odpowiedzi poprzez badania naukowe i dogłębną analizę statystyczną.

Jak to działa

Nasz program Master of Arts (MA), który jest wspólnie zarządzany przez Departament Biostatystyki Szkoły Zdrowia Publicznego i Wydział Matematyki

Zdobądź zaawansowaną wiedzę na temat prawdopodobieństwa, wnioskowania statystycznego i teorii modeli liniowych.Naucz się projektować i przeprowadzać badania eksperymentalne i epidemiologiczne.Zdobądź umiejętności w zakresie obliczeń statystycznych, analizy danych i zaawansowanych technik modelowania statystycznego.Bądź aktywną częścią działu społeczności biostatystycznej, z częstymi możliwościami uczestniczenia w projektach badawczych, seminariach wydziałowych i interakcji z dynamiczną społecznością studentów.Ruszamy się do przodu... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
15 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BU - A Day In My Life

Address
Commonwealth Avenue,705
02215 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone