Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przeczytaj więcej o tym, jak BU radzi sobie z kryzysem koronawirusa tutaj

Maksymalizuj swój potencjał sukcesu. Zdobądź tytuł magistra w Graduate School of Arts & Sciences w BU.

Witamy! Arts & Sciences to największy oddział akademicki Boston University, serce światowej klasy uniwersytetu badawczego. Nasz wydział w Graduate School of Arts & Sciences jest jednym z najbardziej szanowanych profesorów, badaczy i profesjonalistów w swoich dziedzinach. Nasi absolwenci prowadzą wiodące innowacje i badania oraz wywierają wpływ w swoich dziedzinach . Nasz kampus to Boston, miasto tętniące życiem z historią, kulturą i różnorodnością, pełne możliwości kontaktów i kariery.

Kwalifikacje do przyjęcia

Mogą ubiegać się ci, którzy uzyskali tytuł licencjata z akredytowanej uczelni lub uniwersytetu lub z równoważnym wykształceniem międzynarodowym.

  • Twój program studiów licencjackich powinien obejmować wstępne studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i przyrodniczych; ukończenie określonych kursów bez zaliczenia może być wymagane w celu uzupełnienia wszelkich braków.
  • Możesz ubiegać się o przyjęcie na studia magisterskie, jeśli masz tytuł licencjata (jeśli posiadasz dyplom trzyletni, możesz zostać poproszony o ukończenie rocznego programu studiów magisterskich lub ukończenie studiów podyplomowych z danego przedmiotu).
  • Nie możesz zapisać się jednocześnie na więcej niż jeden program studiów magisterskich, chyba że programy te są częścią łącznego dyplomu zatwierdzonego przez BU.
  • Jeśli dwukrotnie zostałeś odrzucony na przyjęcie na ten sam program studiów, musisz złożyć list zatwierdzający do wniosku od obecnego dyrektora studiów podyplomowych na wydziale, do którego się ubiegasz.

Lokalizacje

Boston

Address
Commonwealth Avenue,705
02215 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone