Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1887 roku Uniwersytet Benedyktyński poświęcony jest kształceniu studentów i doktorantów. Benedyktynka jest regionalnie akredytowana przez Higher Learning Commission przy North Central Association of Colleges and Schools (NCA).

Uniwersytet Benedyktyński zapewnia edukację sztuk wyzwolonych skoncentrowaną na wartościach. Dziś Benedictine zapisuje prawie 10 000 studentów ze wszystkich 50 stanów w USA i ponad 17 krajach.

Dlaczego Benedictine University Online ?

 • Ponad 130-letnie dziedzictwo doskonałości akademickiej
 • Wśród najlepszych uczelni amerykańskich znajduje się magazyn „Forbes”
 • 91% obecnych studentów informuje, że są zadowoleni lub bardzo zadowoleni ze swojego doświadczenia w nauce

Internetowe doświadczenie edukacyjne w Benedyktynie

 • 84% ankietowanych studentów stwierdziło, że system nauczania online jest łatwy w użyciu
 • Wysoce interaktywne doświadczenie edukacyjne mające na celu rozwijanie relacji rówieśników i wykładowców
 • 24/7 dostęp do kursów i wsparcia technicznego
 • Studenci uzyskują ten sam dyplom co rówieśnicy z uczelni
 • Osiem tygodniowy format kursu online obejmuje te same treści, co w kampusie
 • Brak obowiązkowych czasów logowania

Perspektywy zatrudnienia

 • 94% benedyktyńskich absolwentów internetowych stwierdziło, że program dobrze przygotował ich do obecnej kariery
 • 87% absolwentów studiów MBA online pracuje w pełnym wymiarze godzin
 • 84% absolwentów MPH online pracuje w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
 • 96,6% absolwentów MSN online pracuje w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

* Wszystkie statystyki ankietowe studentów z ankiety dla absolwentów Benedictine University Spring 2014 online.

Usługi wsparcia dla studentów online

 • Menedżerowie programów - pomagają uczniom w wypełnianiu ich aplikacji i pomagają w opracowywaniu plików z wynikami. Chodzą też uczniami poprzez orientację po akceptacji.
 • Usługi studenckie i doradztwo akademickie - pomagają przy rejestracji, pomagają w wyborze kursu, omijają wymagania ukończenia studiów i są dostępne w przypadku pytań zadawanych przez uczniów.
 • Smarthinking Tutoring - Benedyktyni partnerzy ze Smarthinkingiem, liderem w zakresie usług szkoleniowych dla studentów na żądanie.
 • Godziny pracy Wydziału - szereg wydziałów oferuje cotygodniowe godziny pracy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie mogą mieć studenci.
 • Wsparcie IT - Benedictine oferuje 24/7 wsparcie techniczne.
 • Biblioteka - wszyscy studenci online mają dostęp do biblioteki w Benedictine, która oferuje wirtualne badania i materiały referencyjne, wypożyczanie międzybiblioteczne, czat na żywo i wiele innych.
 • Rozwój zawodowy - zespół ds. Usług kariery jest dostępny, aby pomóc wszystkim studentom online w usługach takich jak przegląd wznowienia, wywiady próbne, networking dla absolwentów, targi kariery, godziny pracy skype, oceny kariery, doradztwo zawodowe i inne.
 • Pomoc finansowa - Doradcy ds. Pomocy finansowej mogą pomóc w ubieganiu się o pomoc federalną, identyfikowaniu stypendiów i możliwości pożyczkowych oraz pomocy budżetowej.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Benedictine University Online

Dzięki programowi RN do BSN Benedictine University nie tylko zaspokoisz potrzeby rozwijającego się sektora opieki zdrowotnej. Opierasz się na swojej aktualnej wiedzy i do ... [+]

Dzięki programowi RN do BSN Benedictine University nie tylko zaspokoisz potrzeby rozwijającego się sektora opieki zdrowotnej. Opierasz się na swojej aktualnej wiedzy i doświadczeniach, wykorzystując rzeczywiste sytuacje i stosując praktykę opartą na dowodach.

Niezależnie od tego, czy pracujesz jako pielęgniarka od lat, czy dopiero wchodzisz na pole, nasz program zwiększa osobisty i zawodowy rozwój praktykującej pielęgniarki.

Akredytacja Komisji ds. Szkolnictwa Pielęgniarskiego pokazuje pracownikom, pracodawcom, rekrutującym i innym instytucjom, że otrzymaliście wysokiej jakości edukację dzięki programowi uniwersyteckiemu, który został rygorystycznie oceniony w celu zapewnienia sukcesu.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Certificate

Benedictine University Online

Internetowy Certyfikat Edukacji Zdrowotnej to program edukacji zdrowotnej mający na celu przeszkolenie Cię do uczestnictwa lub prowadzenia działań, inicjatyw i programów ... [+]

Reforma służby zdrowia i obawy dotyczące zdrowia publicznego zwróciły uwagę na znaczenie nauczania jednostek i społeczności o zdrowym stylu życia. Internetowy Certyfikat Edukacji Zdrowotnej to program edukacji zdrowotnej mający na celu przeszkolenie Cię do uczestnictwa lub prowadzenia działań, inicjatyw i programów promocji zdrowia dla społeczności, firm prywatnych, szkół i innych środowisk. Przykłady tematów mogą obejmować zaprzestanie palenia, odżywianie i otyłość, opieka prenatalna, ćwiczenia fizyczne, depresja i zdrowie psychiczne oraz choroby przenoszone drogą płciową.

Certyfikat wymaga pomyślnego ukończenia czterech kursów. Może być traktowany jako samodzielny program lub w połączeniu z programem online Master of Public Health.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Ten certyfikat online jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą uczestniczyć i wpływać na rozwój polityki. ... [+]

Ten certyfikat online jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą uczestniczyć i wpływać na rozwój polityki. Specjaliści w tej dziedzinie potrzebują umiejętności i wiedzy, aby ocenić adekwatność obecnych praktyk i zalecić odpowiednie zmiany w oparciu o potrzeby społeczne, odpowiednie przepisy i regulacje oraz opłacalność.

Ponieważ rozwój polityki zdrowotnej i zarządzanie opieką zdrowotną wymagają szerokiej bazy wiedzy w wielu dziedzinach, niniejszy certyfikat ma zastosowanie do szerokiego zakresu ról opieki zdrowotnej. Zyskasz podstawowe umiejętności, które mogą być cenne na stanowiskach w rządzie, organizacjach opieki zdrowotnej i organizacjach typu non-profit i non-profit.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Online Certificate in Epidemiology wyposaża studentów w stosowanie metod biostatystycznych i badawczych w celu odkrycia wzorców, przyczyn i skutków choroby, a ostatecznie ... [+]

Internetowy Certyfikat Epidemiologii , dostępny jako samodzielny certyfikat ukończenia studiów magisterskich lub jako zbiór przedmiotów do wyboru w ramach Rady akredytowanego programu nauczania zdrowia publicznego (CEPH), wyposaża studentów w stosowanie metod biostatystycznych i badawczych w celu odkrycia wzorców, przyczyn i skutki choroby, a ostatecznie pomóc rozwiązać problemy zdrowia publicznego.

Poprzez badania, edukację i politykę epidemiologowie podejmują się odkrywania trendów i minimalizowania ryzyka i częstości występowania negatywnych skutków zdrowotnych. Umiejętności wymagane do przekraczania wielu dyscyplin, od komunikacji po nauki.

[-]
Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Benedictine University Online

Internetowy program Master of Science in Nursing (MSN) przygotowuje zarejestrowane pielęgniarki do bycia skutecznymi i etycznymi liderami, profesjonalistami i pedagogami ... [+]

Internetowy program Master of Science in Nursing (MSN) przygotowuje zarejestrowane pielęgniarki do bycia skutecznymi i etycznymi liderami, profesjonalistami i pedagogami zdrowia w rozwijającym się sektorze opieki zdrowotnej.

Program nauczania MSN online Benedictine jest zgodny ze standardami kształcenia absolwentów określonymi przez American Association of Colleges of Nursing, które podkreślają przywództwo organizacyjne i systemowe, informatykę, technologie opieki zdrowotnej, rzecznictwo, współpracę między profesjonalistami, praktykę opartą na dowodach, poprawę jakości i świadomość kulturową między innymi cenione cechy i umiejętności pielęgniarskie.

Internetowy MSN oferuje dwie koncentracje, które odzwierciedlają potrzeby i trendy zawodu pielęgniarki, a także umożliwiają dostosowanie studiów do własnych celów zawodowych.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Master of Science (MS) w programie Nutrition and Wellness to dogłębne badanie nauki o żywieniu ze szczególnym uwzględnieniem promocji zdrowia i dobrego samopoczucia. Stwa ... [+]

Master of Science (MS) w programie Nutrition and Wellness to dogłębne badanie nauki o żywieniu ze szczególnym uwzględnieniem promocji zdrowia i dobrego samopoczucia. MS oferuje wielowymiarowe badanie zdrowia, w tym zarejestrowanych dietetyków (RDs), w tym tematy takie jak:

Metabolizm;Badania naukowe żywności funkcjonalnej i fitochemikaliów w różnych stanach chorobowych;Zastosowanie interwencji w warunkach klinicznych, odnowy biologicznej i zdrowiu publicznym.

Studenci kończą także pracę magisterską, która obejmuje planowanie projektu badawczego, zbieranie danych i prowadzenie dogłębnej analizy.

Sukces Benedyktynów Rewards

Przegląd stypendiów

Nowe internetowe stypendia naukowe dla studentów w dziedzinie odżywiania i odnowy biologicznej są uprawnione do stypendium Benedyktyńskiego Graduate Merit Scholarship. Nagroda przyznawana jest uczniom za ich ciężką pracę i poświęcenie, oferując ostatnią klasę programu za darmo.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Online Master of Science in Nursing (MSN) Benedictine University ma na celu nauczyć pielęgniarki sprostania wyzwaniom dzisiejszego złożonego środowiska opieki zdrowotnej ... [+]

Nasz zmieniający się sektor opieki zdrowotnej wymaga od pielęgniarek więcej umiejętności i wiedzy niż kiedykolwiek wcześniej. Online Master of Science in Nursing (MSN) Benedictine University ma na celu nauczyć pielęgniarki sprostania wyzwaniom dzisiejszego złożonego środowiska opieki zdrowotnej i pomóc im w rozwoju kariery.

Benedictine's Online MSN curriculum jest zgodny ze standardami ustalonymi przez American Association of Colleges of Nursing dla absolwentów edukacji pielęgniarskiej. Studenci studiują tematy, w tym przywództwo, informatykę i technologie opieki zdrowotnej, rzecznictwo i politykę opieki zdrowotnej, współpracę między pracownikami służby zdrowia, wrażliwość kulturową i inne tematy, które pomogą im przenieść swoją praktykę na wyższy poziom. Program jest również akredytowany przez Komisję w sprawie Collegiate Nursing Education.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Online Master of Science in Nursing (MSN) Benedictine University ma na celu nauczyć pielęgniarki sprostania wyzwaniom dzisiejszego złożonego środowiska opieki zdrowotnej ... [+]

Nasz zmieniający się sektor opieki zdrowotnej wymaga od pielęgniarek więcej umiejętności i wiedzy niż kiedykolwiek wcześniej. Online Master of Science in Nursing (MSN) Benedictine University ma na celu nauczyć pielęgniarki sprostania wyzwaniom dzisiejszego złożonego środowiska opieki zdrowotnej i pomóc im w rozwoju kariery.

Benedictine's Online MSN curriculum jest zgodny ze standardami ustalonymi przez American Association of Colleges of Nursing dla absolwentów edukacji pielęgniarskiej. Studenci studiują tematy, w tym przywództwo, informatykę i technologie opieki zdrowotnej, rzecznictwo i politykę opieki zdrowotnej, współpracę między pracownikami służby zdrowia, wrażliwość kulturową i inne tematy, które pomogą im przenieść swoją praktykę na wyższy poziom. Program jest również akredytowany przez Komisję w sprawie Collegiate Nursing Education.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Benedictine University Online

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. ... [+]

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Dzięki 30-letniej spuściźnie absolwentów szkół zdrowia publicznego, program jest akredytowany przez Radę ds. Edukacji dla Zdrowia Publicznego (CEPH).

Koncentrując się na epidemiologii, ukończysz następujące umiejętności i wiedzę:

Analiza statystycznaZasady i metody badańZbieranie i analiza danychPrzekazywanie wyników badańAnaliza wzorca chorobyZapobiegawcze zdrowie i medycyna

Zrzeczenie się GRE jest dostępne dla studentów, którzy kwalifikują się, nie ma wymogu stałego pobytu związanego z programem nauczania, a wszyscy studenci mają dostęp do usług wsparcia, korepetycji i rozwoju zawodowego .... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Internetowy podwójny tytuł Master of Public Health / Master of Science w zakresie zarządzania i zachowań organizacyjnych (MSMOB) zapewnia ci wiedzę i umiejętności niezbęd ... [+]

Internetowy podwójny tytuł Master of Public Health / Master of Science w zakresie zarządzania i zachowań organizacyjnych (MSMOB) zapewnia ci wiedzę i umiejętności niezbędne do motywowania zmian zachowań organizacyjnych, określania obszarów dla poprawy zdrowia społeczności i formułowania planów strategicznych.

Twój podwójny program online pozwoli Ci objąć prowadzenie w projektach obejmujących:

Bezpieczeństwo w miejscu pracyZagadnienia zdrowia i dobrostanu pracownikówProjektowanie polityk dla zróżnicowanej populacjiZarządzanie zmianąStosowanie etycznych rozwiązań w kwestiach opieki zdrowotnej i wyzwaniach [-]
Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
42 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. ... [+]

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Dzięki 30-letniej spuściźnie absolwentów szkół zdrowia publicznego, program jest akredytowany przez Radę ds. Edukacji dla Zdrowia Publicznego (CEPH).

Skupiając się na zarządzaniu zdrowiem i polityce, ukończysz następujące umiejętności i wiedzę:

Systemy opieki zdrowotnejPolityka zdrowia publicznegoOpracowywanie zasad i procedurBudżetowanie opieki zdrowotnejPlanowanie strategiczneMarketing opieki zdrowotnej

Zrzeczenie się GRE jest dostępne dla studentów, którzy kwalifikują się, nie ma wymogu stałego pobytu związanego z programem nauczania, a wszyscy studenci mają dostęp do usług wsparcia, korepetycji i rozwoju zawodowego .... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. ... [+]

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Dzięki 30-letniej spuściźnie absolwentów szkół zdrowia publicznego, program jest akredytowany przez Radę ds. Edukacji dla Zdrowia Publicznego (CEPH) i oferuje cztery obszary specjalizacji, w których można się specjalizować. Dostępna jest przyspieszona ścieżka, a także dwie opcje podwójnego stopnia , więc możesz zarabiać MBA lub Master of Science w zarządzaniu i zachowaniu organizacyjnym w parze z MPH.

Zrzeczenie się GRE jest dostępne dla studentów, którzy kwalifikują się, nie ma wymogu stałego pobytu związanego z programem nauczania, a wszyscy studenci mają dostęp do usług wsparcia, korepetycji i rozwoju zawodowego .... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. ... [+]

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Dzięki 30-letniej spuściźnie absolwentów szkół zdrowia publicznego, program jest akredytowany przez Radę ds. Edukacji dla Zdrowia Publicznego (CEPH).

Skupiając się na edukacji zdrowotnej i promocji, ukończysz następujące umiejętności i wiedzę:

Metody edukacji zdrowotnejPrzygotowanie do egzaminu Certified Certified EducatorPrzyznaj pismo dla programów zdrowia publicznegoBehawioralne, społeczne i kulturowe aspekty zdrowia

Zrzeczenie się GRE jest dostępne dla studentów, którzy kwalifikują się, nie ma wymogu stałego pobytu związanego z programem nauczania, a wszyscy studenci mają dostęp do usług wsparcia, korepetycji i rozwoju zawodowego .... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. ... [+]

Internetowy mistrz zdrowia publicznego Uniwersytetu Benedyktyńskiego (MPH) oferuje elastyczny sposób na rozwój kariery, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Dzięki 30-letniej spuściźnie absolwentów szkół zdrowia publicznego, program jest akredytowany przez Radę ds. Edukacji dla Zdrowia Publicznego (CEPH).

Koncentrując się na epidemiologii, ukończysz następujące umiejętności i wiedzę:

Analiza statystycznaZasady i metody badańZbieranie i analiza danychPrzekazywanie wyników badańAnaliza wzorca chorobyZapobiegawcze zdrowie i medycyna

Zrzeczenie się GRE jest dostępne dla studentów, którzy kwalifikują się, nie ma wymogu stałego pobytu związanego z programem nauczania, a wszyscy studenci mają dostęp do usług wsparcia, korepetycji i rozwoju zawodowego .... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku