Przeczytaj oficjalny opis

O

The Norris-Vincent College of Business oferuje zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie w biznesie za pośrednictwem Departamentu Rachunkowości, Ekonomii i Finansów lub Departamentu Zarządzania i Marketingu. Ponadto, College oferuje studentom z ASU możliwość uczestnictwa w wielokrotnie nagradzanym programie US Air Force ROTC za pośrednictwem Departamentu Studiów Aeronautycznych.

Oferta programów akademickich

College oferuje szereg programów studiów licencjackich prowadzących do Bachelor of Business Administration (BBA):

  • Rachunkowość
  • Finanse (w tym opcja planowania finansowego)
  • Zarządzanie
  • Marketing
  • Międzynarodowy biznes
  • Systemy informacji zarządczej

Stopnie magisterskie oferowane przez Kolegium obejmują:

  • Master of Professional Accountancy (MPAc)
  • Master of Business Administration (MBA)

ASU Small Business Development Center

Centrum Rozwoju Małych Firm ASU (SBDC) odgrywa kluczową rolę we wspieraniu rozwoju i sukcesu małych przedsiębiorstw w 10-okręgowym regionie otaczającym San Angelo, który obejmuje obszar usług. SBDC zapewnia także studentom z ASU możliwość zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym współpracując z klientami SBDC w celu uruchomienia lub usprawnienia ich małej firmy.

Centrum Sukcesu Studenta

College of Business stworzył Centrum Sukcesu Studentów w ramach ogólnouczelnianej inicjatywy mającej na celu promocję sukcesu uczniów poprzez zapewnienie lepszej obsługi naszym studentom. Doradcy CSS to nie tylko doradcy akademiccy; oferują także cenne porady dotyczące wszystkich usług w kampusie i zasobów dostępnych dla studentów College of Business.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Angelo State University College of Business

Nasz 12-godzinny certyfikat zarządzania opieką zdrowotną został opracowany z myślą o specjalistach pragnących rozwijać się w branży opieki zdrowotnej. Certyfikat koncentr ... [+]

O

Nasz 12-godzinny certyfikat zarządzania opieką zdrowotną został opracowany z myślą o specjalistach pragnących rozwijać się w branży opieki zdrowotnej. Certyfikat koncentruje się na poszerzaniu wiedzy na temat zagadnień związanych z etyką, finansowaniem służby zdrowia, operacjami i komunikacją medyczną. Poszerz swoje możliwości kariery, ucząc się ulepszania praktyk i procedur w branży opieki zdrowotnej od ekspertów w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Program certyfikacji

Certyfikat zarządzania opieką zdrowotną

Kariera

Ten certyfikat jest doskonałym uzupełnieniem życiorysu osób zainteresowanych rolą kierowniczą w branży opieki zdrowotnej, w tym dyrektorem generalnym szpitala, dyrektorem finansowym zakładu opieki zdrowotnej, kierownikiem produktu farmaceutycznego, kierownikiem ds. Informatyki zdrowotnej, kierownikiem ds. Praktyki medycznej lub współpracą z lekarzami.... [-]

Stany Zjednoczone San Angelo
Wrzesień 2019
Język angielski
2 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku
Norris-Vincent College of Business
Witryna
Telefon
1-800-946-8627