Allegheny College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Allegheny College przyciąga najlepszych studentów niezwykłymi kombinacjami zainteresowań, umiejętności i talentów, w tym niektórych, których nie znają. W Allegheny zachęcamy naszych studentów, aby nie ograniczali się - ale zamiast tego badali wszystkie swoje zainteresowania.

Każdy student Allegheny bierze udział w kursach w każdym dziale wiedzy - humanistyka, nauki przyrodnicze i nauki społeczne - ogłaszając zarówno drugiego, jak i trzeciego stopnia (poza kierunkiem studiów magisterskich) przed końcem drugiego roku nauki.

Studenci łączą swoje zainteresowania i rozwijają swoje koncentracje poza jedną dywizją, rozwijając rodzaj myślenia wielkoformatowego, który jest bardzo poszukiwany na dzisiejszym globalnym rynku.

Nasza misja

Studenckie studia licencjackie Allegheny przygotowują młodych dorosłych do udanego, znaczącego życia, promując intelektualny, moralny i społeczny rozwój uczniów oraz wspierając osobistą i obywatelską odpowiedzialność. Wydział i pracownicy Allegheny łączą wysokie standardy akademickie i zaangażowanie w wymianę wiedzy z wspierającym podejściem do uczenia się. Absolwenci są przygotowani do krytycznego i kreatywnego myślenia, pisania, mówienia perswazyjnie i sprostania wyzwaniom w zróżnicowanym, wzajemnie połączonym świecie.

Oświadczenie Wspólnoty

Studenci i pracownicy Allegheny są zaangażowani w tworzenie inkluzywnej, pełnej szacunku i bezpiecznej społeczności uczących się, która będzie aktywnie konfrontować się z rasizmem, seksizmem, heteroseksalizmem, religijną bigoterią i innymi formami nękania i dyskryminacji. Zachęcamy do indywidualnego wzrostu poprzez promowanie swobodnej wymiany pomysłów w otoczeniu, które ceni różnorodność, zaufanie i równość. Aby zachować prawo wszystkich do udziału we wspólnym doświadczeniu edukacyjnym, Allegheny potwierdza swoje zaangażowanie w zasady wolności słowa i dociekania, a jednocześnie wspiera odpowiedzialność i odpowiedzialność w korzystaniu z tych swobód. To stwierdzenie nie zastępuje istniejących zasad personalnych i kodeksów postępowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Licencjat » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in Neuroscience

Stacjonarne September 2018 Stany Zjednoczone Meadville

Interdyscyplinarny program Neuroscience opiera się głównie na ofercie zajęć z biologii i psychologii. Major jest uważany za głównego kierunku nauk przyrodniczych *. Aby spełnić wymagania programowe College'u dla nieletnich spoza kierunku studiów, studenci specjalizujący się w Neuronauce mogą być drobne w naukach społecznych innych niż psychologia lub w jakiejkolwiek humanistyce. [+]

O

Interdyscyplinarny program Neuroscience opiera się głównie na ofercie zajęć z biologii i psychologii. Major jest uważany za głównego kierunku nauk przyrodniczych *. Aby spełnić wymagania programowe College'u dla nieletnich spoza kierunku studiów, studenci specjalizujący się w Neuronauce mogą być drobne w naukach społecznych innych niż psychologia lub w jakiejkolwiek humanistyce. Główne kierunki neurologii nie są dozwolone w psychologii; studenci, którzy chcą studiować psychologię, mogą wybrać podwójną specjalizację z neuronauki i psychologii. Studenci korzystający z tej opcji muszą spełnić wszystkie główne wymagania dla obu kierunków i muszą również poświęcić minimum 20 godzin semestru w psychologii, które nie są liczone w kierunku specjalizacji neuronauki. Można zorganizować wspólny starszy projekt dla podwójnych kierunków.... [-]


Kontakt

Allegheny College

Strona internetowa https://sites.allegheny.edu
Telefon (814) 332-3357