AdventHealth University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AdventHealth University jest instytucją adwentystów dnia siódmego specjalizującą się w edukacji zdrowotnej w środowisku potwierdzającym wiarę. Zorientowany na służbę i kierujący się wartościami wychowania, doskonałości, duchowości i zarządzania, uniwersytet stara się rozwijać liderów, którzy będą praktykowali opiekę zdrowotną jako ministerstwo.

AdventHealth University jest liderem w edukacji zdrowotnej, zmieniając naukę i praktykę opieki nad całymi ludźmi oraz rozwijając wpływowych specjalistów o niezwykłym współczuciu.

AdventHealth University ma bogatą tradycję związaną z pionierskimi ruchami reformatorskimi w dziedzinie opieki zdrowotnej (1866) i edukacji (1872) zapoczątkowanymi przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Kościół prowadzi obecnie jedną z największych na świecie sieci placówek opieki zdrowotnej i edukacji.

System opieki zdrowotnej rozszerza służbę uzdrawiania Chrystusa na pacjentów w 173 szpitalach, 126 domach opieki i 294 klinikach na całym świecie. Kampus uniwersytecki znajduje się obok AdventHealth Orlando - jednej z największych placówek medycznych w stanie - i od kilku lat prowadzi szpital nr 1 na Florydzie (US News & World Report).

System edukacji rozszerza posługę Chrystusa na uczniów z 7579 szkół obsługujących ponad 1,8 miliona uczniów. AHU jest jedną ze 114 szkół i uniwersytetów adwentystów działających na całym świecie. Ten system edukacyjny reprezentuje największy obsługiwany przez jakiekolwiek wyznanie protestanckie.

Lokalizacje

Orlando

Address
Winyah Drive,671
32803 Orlando, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: