ATI College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu sprzymierzonych programów zdrowotnych, ATI College jest liderem w zakresie ogólnej edukacji USG i echokardiografii. Programy nauczania są kompleksowo zaprojektowane, aby w pełni i całkowicie przygotować Cię do ekscytującej kariery w branży medycznej.


ATI College przygotowuje studentów do osiągnięcia swoich przyszłych celów w wybranej dziedzinie kariery zawodowej zgodnie z następującymi celami:

Zapewnienie doskonałego przygotowania akademickiego i zawodowego studentów do kariery w wybranej dziedzinie specjalizacji.

 • Aby pomóc w rozwoju i utrzymaniu wysokich standardów osiągnięć dla studentów.
 • Zapewnienie niezbędnej zachęty do krytycznego myślenia, która jest niezbędna w świecie zawodowym.
 • Aby pomóc uczniowi w osiągnięciu tych celów, ATI stworzyło profesjonalne środowisko składające się z:
  • Wydział wysoko wykształcony
  • Dział usług karier dedykowany asystowaniu absolwentom w zdobyciu zatrudnienia w zakresie ich zawodu;
  • Program poświęcony tematyce związanej z karierą, łączący teoretyczną edukację z praktycznym szkoleniem, umożliwiający uczniom zdobywanie wiedzy i umiejętności w różnych programach zawodowych, na które pracodawcy mają duże zapotrzebowanie;
  • Praktyczne szkolenie z zakresu nowoczesnego sprzętu przeprowadzonego w profesjonalnym środowisku stymulowanym miejscem pracy;
  • Frekwencja, zachowanie i zasady dotyczące ubioru, mające na celu naśladowanie większości profesjonalnego podejścia, które przygotuje studentów do sukcesu zawodowego na rynku pracy.


ATI College jest prywatną instytucją zatwierdzoną przez Biuro Prywatnej Edukacji Postsecondary Education (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, California, 95833) zgodnie z Sekcją Edukacyjną California Section 94311.

Chociaż instytucja została zatwierdzona do działania przez dawne Biuro ds. Prywatnych Szkół policealnych i Kształcenia Zawodowego, wniosek instytucji o ponowne zatwierdzenie do działania nie został zweryfikowany przez Prezydium zgodnie z niniejszym rozdziałem.


Historia

ATI College to prywatny szkolny system kształcenia zawodowego skoncentrowany na programach zorientowanych na technologię. Główny kampus znajdujący się w Norwalk w Kalifornii rozpoczął działalność w styczniu 1998 roku, a następnie otworzył wkrótce oddział ATI w Tustin w Kalifornii w lutym 2004 roku.

W sierpniu 2008 r. Kampus filii ATI przeniósł swoją lokalizację do 1125 E. 17th Street Suite N251 w Santa Ana City, aby lepiej dostosować się do rosnącej populacji studentów. Uczelnia nadal oferuje różnorodne programy zawodowe ukierunkowane na karierę dorosłym uczącym się w Los Angeles i hrabstwach Orange.

W czerwcu 2013 r. Kampus ATI został połączony z główną szkołą pod nazwą 12440 Firestone Boulevard Suite 2001 w mieście Norwalk.


Misja

Misją ATI jest poprawa życia ludzi poprzez zapewnienie profesjonalnego treningu umiejętności pracy.

Studenci pragnący odnieść sukces jako profesjonaliści i instruktorzy, którzy chcą uczyć takich uczniów, wymagają środowiska uczenia się, które jest zgodne z wysokimi standardami nauczania.

ATI College stara się odpowiedzieć na te potrzeby i wyzwania, ucząc studentów rozwijać wysoki poziom wiedzy w wybranej przez nich dziedzinie kariery, rozwijać umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia, pomóc zrozumieć znaczenie samodyscypliny, nabyć pewności siebie, rozwijać profesjonalne podejście i umiejętność sprostania oczekiwaniom pracodawcy w świecie profesjonalizmu.

ATI jest również akredytowana przez uznaną w kraju agencję akredytującą - Komisję Akredytacyjną Szkół Karier (ACCSC) od sierpnia 2002 roku.


Obiekt

Główny kampus ATI znajduje się przy 12440 Firestone Blvd. Suite 2001, Norwalk, Kalifornia. Dogodnie zlokalizowany w pobliżu I-5 kampus w Norwalk ma łatwy dostęp do komunikacji miejskiej dzięki wyposażeniu laboratoriów, sal lekcyjnych ogólnego użytku, salonów studenckich i biur administracyjnych, które są dobrze oświetlone i klimatyzowane.

Laboratoria komputerowe są wyposażone w komputery klasy Pentium IV dla instruktorów, mogą pomieścić do 20 uczniów w ustawieniu typu wykładowego ze stacją studencką wyposażoną w komputery Pentium IV z dostępem do Internetu.

Przybliżony całkowity obszar obiektu w Norwalk to 12 000. Laboratoria obrazowania są wyposażone w sprzęt medyczny, który wspomaga uczenie się uczniów. Każde laboratorium w kampusie głównym i filii jest wyposażone w 2-D, 3-D

Biblioteka szkolna / centrum zasobów jest wyposażona w bieżący zbiór podręczników, podręczników i czasopism opracowanych w celu obsługi wszystkich kursów.

Ponadto biblioteka jest wyposażona w sześć stanowisk komputerowych do prywatnego szkolenia, opieki i badań.

Biblioteka oferuje usługi komputerowe wszystkim studentom, pracownikom i wykładowcom uczelni. Godziny otwarcia biblioteki to od poniedziałku do piątku, w godzinach 8: 00-22: 00. Biblioteka jest zamknięta w weekendy i święta.


Akredytacja

ACCSC

ATI College jest instytucją akredytowaną przez Komisję Akredytacyjną Szkół Karier i Kolegiów (2101 Wilson Boulevard, Suite 302, Arlington, Virginia 22201).

BBPE

ATI College jest zatwierdzone przez Biuro ds. Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych i Edukacji (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, California, 95833) zgodnie z Sekcją Edukacyjną California Section 94311.

SEVIS

ATI College jest uprawniona na mocy prawa federalnego (amerykańskie egzaminy imigracyjne i celne, studenckie i wymiany odwiedzających program: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12th Street, SW, Washington, DC 20598-5600) w celu administrowania obcymi studentami cudzoziemców od 2003 r. ATI College ma uprawnienia do wydawania wiz studenckich I-20 dla studentów zagranicznych zgodnie z międzynarodowym programem wymiany studentów i wymiany.

ED

ATI College została zatwierdzona do udziału w programach pomocy finansowej dla studentów, zatwierdzonych w tytule IV ustawy o szkolnictwie wyższym z 1965 roku przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych (400 Maryland Avenue, SW Washington, DC 20202-5140) od 2004 roku.

VR

ATI College ma kwalifikacje do otrzymania pomocy naukowej od Departamentu ds. Weteranów i Kalifornijskiego Wydziału Rehabilitacji.

Lokalizacje

Norwalk

Address
Norwalk Campus
12440 Firestone Blvd. Suite 2001

90650 Norwalk, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Los Angeles

Address
3460 Wilshire Blvd., Suite 550
90010 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium