Advantage Career Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jedna z najlepszych szkół technicznych w New Jersey, Advantage Career Institute Medical & Dental School w Central New Jersey, oferuje różne programy z pożądanego przemysłu medycznego i stomatologicznego. Zapewniamy praktyczne szkolenie w naszej w pełni wyposażonej szkole asystentów dentystycznych i medycznych w New Jersey, oferując małe klasy z indywidualnymi stanowiskami pracy dla wszystkich naszych uczniów.

Jesteśmy jedną z najlepszych szkół technicznych w New Jersey, położoną w centrum dla Twojej wygody. Wszystkim naszym studentom zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt i doświadczonych profesjonalnych instruktorów. Celem podstawowych programów szkoleniowych w naszej szkole asystentów medycznych i dentystycznych w New Jersey jest zapewnienie studentom zdobycia niezbędnych umiejętności dentystycznych i asystentów medycznych, a także wykazanie się kompetencjami w zakresie różnych procedur medycznych i dentystycznych oraz technik laboratoryjnych, w tym: Certyfikacja radiologii stomatologicznej, upuszczania krwi i EKG.

Nasze wyjątkowe doświadczenie akademickie obejmuje selektywne praktyki przyjęć, wysokiej jakości i wymagające programy edukacyjne oraz wszechstronny program rozwoju kariery, a wszystko to w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Zależy nam na zapewnieniu naszym studentom najlepszych dostępnych szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego, dlatego nie poprzestajemy tylko na edukacji - oferujemy również stałą pomoc zawodową dla wszystkich naszych absolwentów w ramach naszego Programu Pomocy Zawodowej.

Advantage Career Institute jest akredytowany przez Middle States Association of Colleges and Schools oraz zatwierdzony przez Departament Edukacji stanu New Jersey i Departament Pracy New Jersey.

Lokalizacje

Eatontown

Address
Meridian Road,2
07724 Eatontown, New Jersey, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: