Koc University - Istanbul Turkey

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Koc University została założona w 1993 roku jako organizacja non-profit prywatnego uniwersytetu w Stambule w Turcji. Od momentu powstania, Baran Uniwersytet stał się jednym z wiodących uniwersytetów w Turcji, wyróżnia wybitnych składek do wysokości wykształcenia, wiedzy i usług zarówno w kraju jak i poza nią.

Zasada Misją Koç University jest kultywowanie najbardziej kompetentnych absolwentów Turcji, dobrze zaokrąglone dorosłych, którzy są międzynarodowo kwalifikacje; kto może myśleć twórczo, niezależny i obiektywny; i którzy są pewni przywódcy. Jednocześnie badania prowadzone na Uniwersytecie Koç przyczynia się do rozwoju nauki w skali międzynarodowej i wspiera rozwój technologiczny, ekonomiczny i społeczny. Koc University konsekwentnie dąży do postępu wiedzy poprzez jej wysiłków i służyć Turcji i ludzkości jako wzór doskonałości instytucjonalnych.

dh

Koc University jest obsługiwany przez zasobów światowej sławy Vehbi Koç Fundacji. W 2009 roku 22 organizacje Carnegie-w tym cenionych think tank polityce zagranicznej, Carnegie Endowment for International pokojowych łącznie przyznano KOC rodziny "Carnegie Medal filantropii." Powszechnie uznawane za najbardziej prestiżowe uznanie dobroczynne doskonałości w świecie, Medal jest uważana za odpowiednik Nagrody Nobla w dziedzinie filantropii.

Vehbi Baran miał pasji zaangażowanie w edukację młodzieży. W jego słowach: "Jeśli spojrzymy wokół nas dzisiaj widzimy, że kraje współczesnym świecie robią szybkie postępy we wszystkich dziedzinach nauki i są wyścigi w kierunku nowych odkryć w przestrzeni kosmicznej. W porządku dla nas, aby wypełnić lukę w ramach przygotowań do przyszłości, musimy wychowywać naszą młodzież w możliwie najlepszy sposób. "Dlatego Baran Uniwersytet stara się być centrum doskonałości, który udaje się zapewnienie edukacji na światowym poziomie swoich uczniów, tworzenie nowej wiedzy poprzez badania swojego wydziału, przy zastosowaniu zdobytej wiedzy z korzyścią dla społeczeństwa i wyposażania swoich uczniów z najwyższym poczuciem etyki, odpowiedzialności społecznej i dobrego obywatelstwa.

W ciągu dwudziestu lat od jego ustanowienia, Baran Uniwersytet stał się jednym z wiodących uniwersytetów w Turcji, wyróżnia wybitnych składek do wysokości wykształcenia, wiedzy i usług zarówno w kraju jak i poza nią. Z kolegiów Nauk Społecznych i Humanistycznych, Nauk Administracyjnych i ekonomia, nauki, techniki, prawa, pielęgniarstwa i medycyny, Koc University oferuje 22, 32 licencjackich absolwent i 18 programów doktoranckich.

Poprzez liberalno-arts-inspirowane pedagogiki i mnóstwo pozalekcyjnych możliwości wzbogacania Koc University, studenci nabywają odwagi intelektualnej w celu uzyskania informacji i zapytania, jednocześnie rozwijając postać potrzeby służyć jako powiernicy wartości demokratycznych i wolności. Kierując najwyższych standardów naukowych i rozwoju interpersonalnego, instytucja zbiorowego nadaje krytycznego myślenia należy przeanalizować wiedzę, kreatywność pielęgnować i prześcignąć tę wiedzę i ciekawość do kształcenia ustawicznego. wydział uniwersytecki składa się z najbardziej uznanych starszych naukowców i doktorów Turcji z elitarnych instytucji badawczych na całym świecie. Większość naszych członków wydziału w pełnym wymiarze godzin mają stopnie doktorskie z czołowych uniwersytetów na świecie.

sd

KOC silne ofiary akademickich Uczelni są dodatkowo wzmocnione przez żywe środowisko społeczne i dynamicznego życia kampusu, w tym regularnych działań społecznych, klubów studenckich drużyn sportowych i organizacji wolontariackich. Życie Campus na uczelni oferuje żywe otoczenie z dużą ilością działań społecznych i kulturalnych. Klasy i laboratoria są wyposażone w najnowocześniejsze systemy infrastruktury i wsparcia technologicznego. Dodatkowo, doskonałe zaplecze sportowe i rekreacyjne są dostępne dla wszystkich członków rodziny Koç University.

Możliwości badawczych

Misja badawcza Koc University jest przyczynienie się do powszechnego zasobu wiedzy i wpływać na rozwój intelektualny, technologicznych, ekonomicznych i społecznych w skali globalnej. Członków Wydziału przyczynić się do swoich dziedzinach, zarówno indywidualnie, jak iw strategicznie zaprojektowanych zespołów interdyscyplinarnych.

Prowadzenie badań naukowych i stosowanych, proponując politykę w różnych arenach i rozpowszechnianie wiedzy akademickiej w sferach społecznych, ekonomicznych i prawnych, ośrodki badawcze KOC Uczelni są wyjątkowo silny wymiar naciskiem instytucji na badania. Studentów współpracować z członków wydziału na projekty badawcze. Te działania badawcze zwiększyć ich kreatywność i ostrość badań. Podobnie, absolwent Programy KOC Uczelni mają potężny komponent badawczy, łącząc doskonałą naukowców z wymaganym doświadczeniem badawczym.

programy międzynarodowe

Świadomi coraz bardziej zglobalizowanym rynku i wrodzonej wartości internacjonalizacji, Koc University uważa fundament zauważalnej obecności międzynarodowej być koniecznością w 21 wieku. Stąd wartości uniwersyteckich i aktywnie realizuje różnorodne kampusu, gdzie różne myśli, kultury, wartości i osobowości, nie tylko współistnieją, ale także wspólnie przyczynić się do rozwoju jednostki i zbiorowości.

wartości KOC University oraz aktywnie realizuje różnorodne kampusu, gdzie różne myśli, kultury, wartości i osobowości, nie tylko współistnieją, ale także wspólnie przyczynić się do rozwoju jednostki i zbiorowości.

Studenci, którzy chcą ubiegać się jak międzynarodowa Studenci muszą posiadać obywatelstwo państwa innego niż Turcja (można również stosować obywatele bezpaństwowców i uchodźców). Wnioskodawcy muszą pomyślnie ukończyli szkołę średnią w Turcji lub w szkole równoważnym tureckiego liceum, lub muszą być obecnie w ostatniej klasie szkoły średniej.

er
  • Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim (z wyjątkiem programu Nursing oraz niektóre kursy w ustawie)
<li>25% studentów ma charakter międzynarodowy, reprezentujących ponad 50 krajów</li> <li>Ponad 200 globalnych partnerów do możliwości wymiany absolwent</li> <li>Dla przyjętych studentów doktoranckich, którzy chcą jeszcze bardziej poprawić ich znajomość języka angielskiego, kontynuując swoje badania, GLP (Graduate Program Language) zapewnia szkolenia w języku angielskim, począwszy od pierwszego roku.</li> <li>Pełna wiza imigracyjna wsparcie oferowane przez Międzynarodowe Biuro Wspólnoty (ICO), jak również działań integracyjnych społecznych i językowych</li> <li>Badania, nauczanie i programy rozwoju kariery umiejętności i działań oferowanych przez wyspecjalizowane zespoły wsparcia.</li>

Chcesz nas odwiedzić na lato?

Absolwenci z całego świata spędzają czas w naszym kampusie każdego lata prowadził badania, biorąc specjalistyczne kursy lub projektów akademickich. Jeśli jesteś studentem i chciałbyś doświadczyć naszą doskonałość naukową i badawczą na lato z bezpłatnego zakwaterowania, sprawdź naszą licencjackie letni program badawczy.

Położony na wzgórzach Sarıyer, Istambuł, Koc University jest dwadzieścia minut od plaż Morza Czarnego, w otoczeniu urokliwych wiosek i krajobrazów naturalnych i podłączone do centrum miasta przez mnóstwo dogodnych opcji transportu. Koc University ma czterech innych miejscach kampusu: West Campus, Nişantaşı Campus, RCAC BEYOGLU i İstinye Campus.

Witamy Koc University!

qw
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Summer courses » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Kursy » Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Doktorat » Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Nauk I Inżynierii Biomedycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Turcja Stambuł

Koc University przyjmuje studentów na studia stopnia MS nauki i inżynierii biomedycznej. Studenci, którzy chcą poprawić samopoczucie pacjentów i ratowania życia są zachęcani do [+]

Master of Science (mgr) w Inżynierii Biomedycznej PAN oraz

Koc University przyjmuje studentów na studia stopnia MS nauki i inżynierii biomedycznej. Studenci, którzy chcą poprawić samopoczucie pacjentów i ratowania życia zachęca się do stosowania, jak najszybciej. Zobowiązała się do góry Program BMSE świata, KU-BMSE jest prowadzony wspólnie w tym samym kampusie, przez Szkół Inżynierii i School of Medicine. Prowadzony przez współczesnego kształcenia akademickiego BMSE, będzie nadzorowane przez światowej sławy wykładowców i być przeszkoleni, aby stać się liderem swojej dziedzinie badań naukowych.

Obszary badawcze:

Neuro-inżynierii i sygnały biomedyczne Inżynierii tkankowej Obrazowanie medyczne i biologiczne Drug Design, Drug Discovery, Drug Release Modelowanie biomedyczna Wielu skalę Zaawansowane Biomaterial Projektowanie, modelowanie i Synteza obliczeniowa Interakcje białko Medycyna regeneracyjna Computational Biology & Genomics Materiały Komputerowych (polimery, biomateriały, pamięć kształtu stopy) Projektowanie urządzeń medycznych, Przedsiębiorczość Inżynieria i Biomechanika układu sercowo-naczyniowego Wielu Scale Experimental i Computational Mechaniki Materiałów i Systemów Planowanie chirurgiczne, człowieka i maszyny, mechanoczułych Haptics interakcji Inżynieria komórkowa i Biomolecular ... [-]

Mikrobiologii Medycznej W Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy September 2018 Turcja Stambuł

Medycyna Mikrobiologia zajmuje się przede wszystkim mikroorganizmy, które powodują choroby u ludzi. Główne obszary robocze są struktury bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów, wzrost [+]

Mgr Mikrobiologii Medycznej w

Medycyna Mikrobiologia zajmuje się przede wszystkim mikroorganizmy, które powodują choroby u ludzi. Główne obszary robocze są struktury bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów i właściwości wzrostu drobnoustrojów chorobotwórczych opracowywanych strategii, metody diagnostyczne do chorób zakaźnych i wydajność środków przeciwbakteryjnych stosowane w terapii. Zjawiska te są badane za pomocą metod morfologicznych na podstawie mikroskopii optycznej, mikroskopii fluorescencyjnej mikroskopii elektronowej i oraz różnych metod uprawy i technik molekularnych. Medical Microbiology proponowane Mistrzowie Programu Nauki na Uniwersytecie Koc oferuje kompleksowe szkolenia dla absolwentów, którzy planują pracować w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej lub dalej doktora programów Filozofia w tym samym obszarze. Oczekuje się, że kandydaci programu z tytuł licencjata w Nauk o Zdrowiu i Nauk Przyrodniczych być wyposażone w połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w zakresie metod laboratoryjnych i aplikacji w świetle najnowszych rozwiązań technologicznych.... [-]


Magister Fizjologii Medycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy September 2018 Turcja Stambuł

Fizjologia jest badanie funkcji i aktywności w organizmach żywych na wszystkich poziomach. Choć mechanizmy molekularne na poziomie komórkowym zapewnienie podstaw fizjologii, integracja tych mechanizmów na poziomie organów i systemów zapewnia pełne [+]

Mgr w fizjologii

Fizjologia jest badanie funkcji i aktywności w organizmach żywych na wszystkich poziomach. Choć mechanizmy molekularne na poziomie komórkowym zapewnienie podstaw fizjologii, integracja tych mechanizmów na poziomie organów i systemów zapewnia pełną zrozumienia logiki życia. Master of Science w programie Fizjologii Medycznej ma na celu zapewnienie szerokiej perspektywy w Przyrodniczy dla osób posiadających stopień BS lub MS, w Nauk Podstawowych Nauk Medycznych Inżynierii i planowania w celu uzyskania i doktorem filozofii stopnia w dziedzinie fizjologii lub dziedzin pokrewnych (np, Biofizyki , Neuroscience, inżynieria biomedyczna, itp). Program przeznaczony jest również służyć jako interfejs dla absolwentów nauk podstawowych (np, fizyka, chemia, matematyka) i inżynieryjnych, którzy planują karierę na zastosowaniach biomedycznych i technologii medycznych. Program Absolwent będzie osobiście zaprojektowane dla każdego ucznia na podstawie ich wcześniejszej edukacji, tła i interesów, a także bogate doświadczenie w dziedzinie badań. Fizjologia Master of Medical Science wymaga 7 Programu kursy o łącznej wartości 21 kredytów, 1 seminarium i tezy oparte na oryginalnych, niezależnych badań.... [-]


Magister Pielęgniarstwa Intensywnej Opieki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Turcja Stambuł

Master of Science in Critical Care Nursing jest przeznaczony budować na edukacji licencjata w zakresie pielęgniarstwa poprzez przygotowanie pielęgniarki do zaawansowanej praktyki w opiece nad pacjentami, którzy są dotkliwie i [+]

Mgr W krytycznych opieki pielęgniarskiej

Master of Science in Critical Care Nursing jest przeznaczony budować na edukacji licencjata w zakresie pielęgniarstwa poprzez przygotowanie pielęgniarki do zaawansowanej praktyki w opiece nad pacjentami, którzy są ostro i krytycznie chorych w całym kontinuum ostrych opieki. Studenci będą mieć duże doświadczenie w oceny, terapii i technologii stosowanych w krytycznych jednostek ochrony. Będą one również zdobyć doświadczenie kliniczne w określonych krytycznych jednostek opieki, gdzie nacisk kładzie się na integrację wiedzy dydaktycznej z zarządzaniem pacjenta i zaawansowanych umiejętności technicznych. Critical Care Nursing Science Masters Programu obejmuje minimum 7 kursy o łącznej kredytu z 21, seminarium i pracy w oparciu o niezależne badania.... [-]


Filmy

Koç University From the Sky!

A tour to remember

Kontakt