OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland posiada certyfikat Systemu Certyfikacji Kursów Online EFMD (EOCCS), który jest doskonałym dowodem jakości w dziedzinie edukacji online i na odległość, EFMD jest największym w Europie stowarzyszeniem sieciowym w dziedzinie rozwoju zarządzania. ABMS jest pierwszym wirtualnym uniwersytetem w Europie i jest zarejestrowanym znakiem towarowym dla edukacji w Szwajcarii pod nr. 690804 przez Szwajcarski Federalny Instytut Własności Intelektualnej. OUS jest upoważniony do prowadzenia i wydawania dyplomów w Szwajcarii zgodnie z numerem listu (DBK DBKS 6/33/60236) wydanym przez Radę Edukacji i Kultury w stanie Zug.

Oferujemy szereg programów studiów online od Associate Bachelor Degree do Doctorate Degree , w tym programów studiów Masters and Bachelors , wszystkie nasze Studia mogą być wykonane w jednym roku akademickim w niepełnym wymiarze godzin (od piątku do niedzieli).

Akademia jest światowym liderem w dziedzinie edukacji biznesowej dla firm o wyjątkowej reputacji -

OUS jest " akredytowanym uniwersytetem Premier " przez akredytację dla międzynarodowych uczelni

OUS posiada certyfikat ISO 9001: 2008. OUSis rozpoznawany przez ASIQUAL (Międzynarodowe kwalifikacje akademickie i umiejętności).

Głównym językiem naszych programów studiów jest anglojęzycznych profesjonalistów pracujących z całego świata.

OUS jest akredytowany przez Radę Europejską ds. Wiodących szkół biznesu (ECLBS) i Europejskiej Rady ds. Nauczania na odległość (EUCDL).

Stworzyliśmy doświadczenie online, które pozwala skutecznie komunikować się z wykładowcami i innymi studentami, wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu, jego edukacja na warunkach.

Zachęcamy ludzi do wzięcia tego, czego się uczą i zastosowania do własnego życia.

Nasz cel

  • Pomyślna przyszłość dla wszystkich naszych studentów
  • Międzynarodowe środowisko
  • Znakomici wykładowcy
  • Wysoki standard jakości
  • Aby służyć studentom z całego świata

Klasy

Nasze lekcje online są prowadzone z małą intensywnością. Bardziej intensywnie się uczymy Środowisko, staramy się, aby nasi studenci - rada wykładowców była bardzo mała, wszystkie nasze programy prowadzone są w języku angielskim, a naszym głównym celem jest zapewnienie Ci doskonałych kontaktów biznesowych, oferując ci program studiów w niepełnym wymiarze godzin online, który zapewnia łączność z własną firmą lub pracą. Więcej informacji można znaleźć na stronie ABMS - The Open University of Switzerland www.abmswiss.com

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Online DBA » Widzieć Online Doktorat » Widzieć Online BBAs » Widzieć Online EMBA » Widzieć Online MBA » Widzieć Online Associate Degrees » Widzieć Online Diplomas » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Online Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor's in Clinical & Pharmaceutical Management

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich + 1 więcej

[+]

Studenci są wyposażone przydatnych narzędzi do zarządzania, aby wejść na rynek pracy i efektywnie i skutecznie przyczyniają się do organizacji w dziedzinie ochrony zdrowia.

Kliniczne i farmaceutyczne kierownicy, zapewniając, że ich zakład pracuje z najwyższym potencjałem poprzez nadzorowanie działań w zakresie zarządzania dnia na dzień. Mają do opracowania i realizacji celów, polityk i procedur ich służb i wyszkolony personel o zmianach. Udaje im i oceny jakości pracy organów administracyjnych, jak również prace kliniczne i badania klinicznego, biurowych i profesjonalny personel. Udaje im działania i wysiłki szkoleniowe dla pracowników. Ich tworzenie i zarządzanie budżetami, rekrutacji monitora i organizowanie działań z innymi zarządcami. ... [-]


Executive Bachelor's in Clinical & Pharmaceutical Management

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich + 1 więcej

To wykonawczy licencjackie (EBBA) Clinical & Farmaceutycznego w programie badań zarządzania jest dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w tym samym polu lub podobne, [+]

ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako ucznia licencjata w ABM.

Studenci są wyposażone najważniejszych narzędzi zarządzania, aby wejść na rynek pracy i przyczyniają się w sposób bardziej skuteczny do organizacji w dziedzinie ochrony zdrowia.

Kliniczne i farmaceutyczne kierownicy, zapewniając, że ich zakład pracuje z najwyższym potencjałem poprzez nadzorowanie działań w zakresie zarządzania dnia na dzień. Mają do opracowania i realizacji celów, polityk i procedur ich służb i wyszkolony personel o zmianach. Ich tworzenie i zarządzanie budżetami, rekrutacji monitora i organizowanie działań z innymi zarządcami. ... [-]


Studia doktoranckie

Doktorat w żywieniu

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich + 1 więcej

Jest to część pracy z dietetykiem, że on lub ona ma do przeprowadzenia promocji zdrowszych nawyków żywieniowych. Są liczone w jednym z rodzajów medycyny zapobiegawczej. [+]

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI DOKUMTA / strong> Wszyscy studenci będą oprócz ABMS Szwajcaria doktorat doktora nauk wspólnych z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytecie Tarasem Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. 3 Najlepsze uniwersytety europejskie = Najlepszy program wirtualny / online = 1 Najlepszy doktorat europejski SZWAJCARIA + UE + TOP RANKED 500 Zwiększ swoją wiedzę na temat ABMS Połącz się z uczniami i liderami tak samo jak Ty w naszych internetowych programach doktoranckich. Pójdziesz tak daleko, jak twój umysł zabierze Cię jako doktoranta w ABMS.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Freilagerstrasse 39
Zürich, Zurich, 8047 CH