ABMS Open University Of Switzerland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ABMS OTWARTA UNIWERSYTET SZWAJCARSKA ® jest certyfikowana przez Szwajcarską EduQua, szwajcarską krajową certyfikację jakości dla edukacji i certyfikowaną przez EFOŁ Online Course Certification System (EOCCS), która jest doskonałym dowodem jakości w dziedzinie edukacji online i na odległość, EFMD Największe w Europie stowarzyszenie sieci w dziedzinie zarządzania. ABMS jest pierwszym wirtualnym uniwersytetem w Europie i jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla Edukacji w Szwajcarii pod numerem. 690804 przez szwajcarski federalny instytut własności intelektualnej. ABMS jest upoważniony do działania i wydaje Dyplomy w Szwajcarii, w zależności od liczby list (DBK DBKS 6/33 / 60236) wydane przez Kuratorium Oświaty i Kultury w państwie Zug.

Oferujemy szereg internetowych programów studiów, począwszy od Associate Bachelor Degree do Doktorat Stopień, w tym magisterskie i licencjackie programów studiów, wszystkie nasze Badania można zrobić w jeden rok akademicki w niepełnym wymiarze godzin (od piątku do niedzieli).

Akademia jest światowym liderem w Online Business Education znakomitą reputację - Szwajcarski uniwersytety Podręcznik (Największy portal edukacyjny w Szwajcarii) jest w rankingu ABMS - Uniwersytet Otwarty Szwajcarii wśród najlepszych uczelni online w Szwajcarii, w okresie popularności na 2014 rok.

ABMS jest "Premier Akredytowane University" przez Accreditation Service for International Colleges & Universities ASIC Wielkiej Brytanii, uznany organ akredytacji przez rząd brytyjski (Home Office / UKVI), członkiem UK NARIC (Centrum Informacji Uznanie UK National Academic) normy jakości Grupa, organ akredytacyjny Zrzeszony przez ENQA (Europejskie Stowarzyszenie na Rzecz Zapewnienia Jakości Kształcenia w Szkolnictwie Wyższym) oraz członkiem przez CHEA USA Międzynarodowej Grupy Jakości (Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego).

ABMS jest certyfikowany przez ISO 9001: 2008. ABMS jest uznawany przez ASIQUAL (kwalifikacje akademickie i umiejętności międzynarodowe).

Głównym językiem naszych programów studiów w języku angielskim poświęconych pracy specjalistów z całego świata.

ABMS jest akredytowany przez Radę Europejską na czołowych szkół biznesu (ECLBS) i Radę Europejską do kształcenia na odległość (EUCDL).

Stworzyliśmy w trybie online, które umożliwia skuteczne interaktywna z wykładowców i innych studentów, wszystko, czego potrzebujesz to komputer z podłączeniem do Internetu, jego edukacji na Twoich warunkach.

Zachęcamy ludzi do tego, co nauka i stosować się do ich własnego życia.

Nasz cel

  • Udane przyszłość dla wszystkich naszych studentów
  • Środowisko międzynarodowe
  • Doskonałe wykładowcy
  • Wysoki standard jakości
  • Służyć studentom z całego świata

ĆWICZENIA

Nasze zajęcia online są przechowywane małe zamienia cię bardziej intensywne środowisko nauki, staramy się trzymać naszych uczniów - wykładowcy racjonować bardzo małe, wszystkie nasze programy są prowadzone w języku angielskim, naszym głównym celem jest, aby zapewnić Państwu doskonałe połączenia korporacyjnych, oferując w niepełnym wymiarze czasu w Internecie program studiów, którym użytkownik jest połączony z własnej firmy lub pracy. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić ABM - Otwarty Uniwersytet Szwajcarii www.abmswiss.com

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Licencjat - HealthcareStudies » Widzieć DBA » Widzieć Doktorat » Widzieć BBAs » Widzieć EMBA » Widzieć MBA » Widzieć Associate Degrees » Widzieć Diplomas » Widzieć Licencjat - OnlineStudies » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor's in Clinical & Pharmaceutical Management

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej

[+]

Studenci są wyposażone przydatnych narzędzi do zarządzania, aby wejść na rynek pracy i efektywnie i skutecznie przyczyniają się do organizacji w dziedzinie ochrony zdrowia.

Kliniczne i farmaceutyczne kierownicy, zapewniając, że ich zakład pracuje z najwyższym potencjałem poprzez nadzorowanie działań w zakresie zarządzania dnia na dzień. Mają do opracowania i realizacji celów, polityk i procedur ich służb i wyszkolony personel o zmianach. Udaje im i oceny jakości pracy organów administracyjnych, jak również prace kliniczne i badania klinicznego, biurowych i profesjonalny personel. Udaje im działania i wysiłki szkoleniowe dla pracowników. Ich tworzenie i zarządzanie budżetami, rekrutacji monitora i organizowanie działań z innymi zarządcami. ... [-]


Executive Bachelor's in Clinical & Pharmaceutical Management

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej

To wykonawczy licencjackie (EBBA) Clinical & Farmaceutycznego w programie badań zarządzania jest dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w tym samym polu lub podobne, [+]

ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako ucznia licencjata w ABM.

Studenci są wyposażone najważniejszych narzędzi zarządzania, aby wejść na rynek pracy i przyczyniają się w sposób bardziej skuteczny do organizacji w dziedzinie ochrony zdrowia.

Kliniczne i farmaceutyczne kierownicy, zapewniając, że ich zakład pracuje z najwyższym potencjałem poprzez nadzorowanie działań w zakresie zarządzania dnia na dzień. Mają do opracowania i realizacji celów, polityk i procedur ich służb i wyszkolony personel o zmianach. Ich tworzenie i zarządzanie budżetami, rekrutacji monitora i organizowanie działań z innymi zarządcami. ... [-]


Studia doktoranckie

Doktorat W żywieniu

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej

Jest to część pracy z dietetykiem, że on lub ona ma do przeprowadzenia promocji zdrowszych nawyków żywieniowych. Są liczone w jednym z rodzajów medycyny zapobiegawczej. [+]

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI DOKUMTA / strong> Wszyscy studenci będą oprócz ABMS Szwajcaria doktorat doktora nauk wspólnych z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytecie Tarasem Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. 3 Najlepsze uniwersytety europejskie = Najlepszy program wirtualny / online = 1 Najlepszy doktorat europejski SZWAJCARIA + UE + TOP RANKED 500 Zwiększ swoją wiedzę na temat ABMS Połącz się z uczniami i liderami tak samo jak Ty w naszych internetowych programach doktoranckich. Pójdziesz tak daleko, jak twój umysł zabierze Cię jako doktoranta w ABMS.... [-]


Filmy

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards

Kontakt
Adres korespondencyjny
Freilagerstrasse 39
Zurich, CH-8047 CH
Adres lokalizacji
www.abmswiss.com / www.abms.ch / www.ous.ch
Freilagerstrasse 39

Zurich, 8047 CH