Saint James School of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Saint James School of Medicine to międzynarodowa szkoła medyczna z dwoma kampusami na karaibskich wyspach Anguilla i St. Vincent i Grenadynach. Nasi studenci studiują nauki podstawowe w jednym z naszych kampusów karaibskich, a następnie studiują nauki kliniczne poprzez program rotacji klinicznej w afiliowanych szpitalach w USA.

Saint James School of Medicine została założona w 2001 roku przez konsorcjum nauczycieli medycznych i lekarzy z uniwersytetów i szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Setki studentów ukończyło Saint James od czasu założenia szkoły. Aktualnie zarejestrowanych jest około 1000 studentów .

Naszym celem jest oferowanie studentom z USA i Kanady wysokiej jakości, przystępnej cenowo edukacji medycznej . Program nauczania w Saint James przygotowuje studentów do amerykańskiego badania lekarskiego (USMLE), a nasi absolwenci mogą wykonywać zawód lekarza w USA i Kanadzie .

Nasza misja

Misją Saint James School of Medicine (SJSM) jest pomaganie zmotywowanym studentom realizować ich marzenie o karierze medycznej, niezależnie od ich pochodzenia etnicznego, religijnego i kulturowego. Używamy innowacyjnych metod nauczania, aby kształtować umysły i duchy naszych uczniów i pomagać przekształcać je w współczujących uzdrowicieli ludzkiego ciała i umysłu. Nasi uczniowie są przygotowani do wykonywania zawodu z pewnością siebie, zrównoważeni z pokorą i współczuciem.

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać Świętego Jakuba

  1. Otrzymuj te same wysokiej jakości wykształcenie medyczne i możliwości, co amerykańskie i kanadyjskie szkoły medyczne, kosztem 1/3
  2. Akredytacja CAAM-HP, uznana przez Radę Medyczną Kanady. Nasza szkoła medyczna jest wymieniona w Światowym Katalogu Szkół Medycznych z notą sponsora ECFMG®. Na lata ukończenia studiów wskazane w Notce sponsora nasi studenci i absolwenci mogą ubiegać się o ECFMG z tytułu certyfikacji ECFMG i USMLE® jako o krok w kierunku certyfikacji ECFMG.
  3. Jesteśmy pierwszą karaibską szkołą medyczną, która zapewnia USMLE Step 1 Pass Guarantee.
  4. Najniższe czesne spośród wszystkich akredytowanych szkół medycznych, z czesnym od 6 100 $ za semestr
  5. Dostępne opcje stypendiów i pożyczek
  6. MCAT opcjonalne
  7. Trzy okresy rejestracji w ciągu roku. Rozpocznij studia, kiedy wybierzesz
  8. Niski stosunek studentów do wydziałów
  9. Rotacje kliniczne są gwarantowane w szpitalach zatwierdzonych przez ACGME w USA i Kanadzie
  10. Wysoka stawka dopasowania. Nasi absolwenci pracują obecnie w szpitalach amerykańskich i kanadyjskich w szerokim zakresie specjalizacji.

Lokalizacje

Arnos Vale

Address
Arnos Vale, St. George, Saint Vincent i Grenadyny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium