Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Medyczny i Farmaceutyczny „Grigore T. Popa” z Iasi w Rumunii jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji w kraju, sklasyfikowaną jako University of Advanced Research and Education. Uniwersytet jest członkiem Agence Universitaire de la Francophonie i zajmuje wysoką pozycję w rankingu Top Shanghai 500, Times Higher Education, Top 25 U-Multirank. Ponad 9 000 studentów w Rumunii i z ponad 80 krajów na całym świecie studiuje na czterech wydziałach uniwersytetu. Priorytetem procesu edukacyjnego jest szkolenie wyjątkowych ekspertów z silnym zapleczem teoretycznym i praktycznym, zdolnych poradzić sobie z każdym konkursem na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Wydział Bioinżynierii Medycznej stale dostosowuje swoje programy edukacyjne do potrzeb rynku pracy. Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych specjalistów w dziedzinie pogranicza nauk biomedycznych, Wydział Bioinżynierii Medycznej oferuje partnerstwo, w którym szanse są po stronie tych, którzy wiedzą, jak z niego korzystać. Chcemy, abyś miał odwagę wziąć swoje życie w swoje ręce dzięki mocy bioinżyniera, dzięki umiejętnościom fizjoterapeuty, zaufaniu w umyśle oraz wykształceniu i duchowi, które pozwolą ci wznieść cię na najwyższe szczyty szczęście spełnionych marzeń.


Jako absolwent Fizjoterapii będziesz pracować w zakresie usług medycznych bezpośrednio związanych z rehabilitacją i optymalizacją funkcji pacjenta, dziecka lub osoby dorosłej, aby przyczynić się do jej integracji w określone czynności życiowe.

Fizjoterapeuci ustalają etapy indywidualnych planów terapeutycznych w oparciu o statyczne i dynamiczne programy ćwiczeń, zgodnie z diagnozą kliniczną i stosują techniki fizykoterapii, pomoc kinetyczną, profilaktyczną i rehabilitację ruchową.
Wkrocz w FASCYNUJĄCY WSZECHŚWIAT FIZJOTERAPII!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro


Więcej informacji: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Absolwenci specjalizacji Bioinżynieria pracują w szpitalach, instytutach akademickich, firmach farmaceutycznych, firmach zajmujących się prostytucją i agencjach rządowych.

Specjaliści Bioinżynierii Medycznej pracują ze złożonym sprzętem medycznym, projektują, rozwijają lub testują urządzenia medyczne, aktywnie uczestnicząc wraz z personelem medycznym w odzyskiwaniu pacjentów.

Bioinżynierowie zajmujący się medycyną stosują wiedzę z zakresu biologii, fizyki, wzorów matematycznych i symulacji komputerowej, aby opracować nowe terapie i biotechnologie medyczne.

Spójrz na PRZYSZŁOŚĆ z mocą BIOENGINEER!

Nie wahaj się z nami skontaktować:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
ancagalaction@yahoo.com
Więcej informacji: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Lokalizacje

Jahi

Address
Strada Universității,nr. 16
700115 Jahi, Hrabstwo Jassy, Rumunia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium