Nelson Mandela Metropolitan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nelson Mandela Metropolitan University

Jak największej uczelni w Cape Wschodniej i Południowej, Afryki Południowej, Nelson Mandela Metropolitan University (NMMU) ma obecnie 21 848 licencjackich i 3661 podyplomowe studentów uczestniczących na sześciu różnych uczelniach. NMMU opiera się w Port Elizabeth, która znajduje się około 700 km na wschód od Cape Town, na południowym wybrzeżu Republiki Południowej Afryki.

Port Elizabeth jest doskonałe miejsce do odkrywania południowoafrykańskiej gościnności. Chociaż tyle duże, aby zaoferować wiele atrakcji miasta, nie jest przytłaczający i można łatwo poznawać swoje otoczenie, korzystając z błękitnym niebem i plaże w okresie letnim, lub wiele najwyższej jakości restauracje i centra handlowe w chłodniejszych miesiącach.

Około 10% studentów zarejestrowanych na NMMU składa się z międzynarodowych studentów z różnych środowisk poza RPA. Nelson Mandela Metropolitan University jest naprawdę mieszka na swoją nazwę jak najbardziej zróżnicowane kulturowo uczelni w kraju. Aktualna lista zarejestrowanych studentów NMMU oferuje unikalną mieszankę studentów z najwyższych liczb będących z krajów takich jak Botswana, Burundi, Kamerun, Chinach, krajach Europy, Stanach Zjednoczonych, Korei, Konga, Egiptu, Etiopii, Ghany, Indii, Irlandii, na Wybrzeżu Kości Słoniowej, Kenia, Uganda, Lesotho, Malawi, Mauritius, Mozambik, Namibia, Nigeria, Malawi, Namibii, Uganda, Kenia, USA, Zambia, Kamerun, Seszele, Somalia, Sudan, Suazi i Zimbabwe, aby wymienić tylko kilka! Dodając do tego tygiel różnorodności, w styczniu 2014 roku i styczniu 2015 r NMMU powitał studentów z Meksyku, Pakistanie, Arabii Saudyjskiej, na Kubie, w Indiach, Brazylii, Czech, Iranu, Włoch, Portugalii, Malezji i Jemenie.

Nelson Mandela Bay jest domem dla około miliona ludzi, którzy pracują w branżach produkcyjnych, przetwórstwa rolnego, turystyki i sektora usług. Część NMMU'S mandat jest zapewnienie wysoko wykwalifikowanych ludzi do pracy w lokalnej gospodarce. Celem jest, aby zaspokoić popyt na wysokiej jakości kształcenia, które jest dostosowane do potrzeb regionu i RPA, a który jest również w zgodzie z globalnej wioski.

Jako jeden z czołowych uniwersytetów w Afryce, NMMU jest zobowiązana do przekazywania swoim studentom stymulującym, tętniącej życiem i krytycznego doświadczenia edukacyjnego. W tym celu, Nelson Mandela Metropolitan University Oferuje nowoczesne nauczania i uczenia się, szukam najnowszej wiedzy i umiejętności z wykorzystaniem infrastruktury światowej klasy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magisterskie » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Mcur (zajęć)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2018 Republika Południowej Afryki Port Elizabeth + 1 więcej

Programy magisterskie zajęć przygotować kandydatów do zaawansowanej praktyki w specjalistycznej dziedzinie nauki pielęgniarstwa i stanowi międzynarodowo handlowy kwalifikacji. [+]

MCur - Zajęć

Programy magisterskie zajęć przygotować kandydatów do zaawansowanej praktyki w specjalistycznej dziedzinie nauki pielęgniarstwa i stanowi międzynarodowo handlowy kwalifikacji.

Program składa się z następujących modułów pierwszego roku:

Podstawowym Pielęgniarstwa Teorie pielęgniarskie Współczesne problemy etyczne w pielęgniarstwie Metodologia badania Rozprawa naukowa Podstawy nauk pielęgniarstwo ogólne zaawansowane Farmakologia kliniczna dla pielęgniarek Dynamika Pielęgniarstwa Klinicznego

Moduły w drugim roku:

Zaawansowane Nauki medyczne i pielęgniarstwo chirurgiczne (2 moduły) Zaawansowane medyczne i pielęgniarstwo chirurgiczne Nauka Practica ... [-]

Filmy

Port Elizabeth