Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość od dziekana

Witamy w Szkole Biznesu ISCTE .

IBS jest pionierską Szkołą w nauczaniu zarządzania i naukami ekonomicznymi, i pierwszą, w której był to autonomiczny obszar, w przeciwieństwie do przedmiotu nauczanego w dziedzinie ekonomii. Łącza do świata korporacyjnego są charakterystyczną cechą naszej Szkoły. Od samego początku IBS opiera się na wsparciu zaproszonych wykładowców ze świata biznesu, których współpraca zapewniła cenny wkład w nasze programy nauczania. Nie dziwi zatem, że niezależnie od środowiska gospodarczego, kolejne pokolenia studentów cieszą się wskaźnikami zatrudnienia zbliżonymi do 100%. Co ważniejsze, firmy dostrzegają wysoką jakość szkoleń prowadzonych dla studentów IBS, a pewność ta jest podnoszona przez wielkość i doskonałość badań przeprowadzanych przez naszych wykładowców i naukowców. Internacjonalizacja to druga cecha wyróżniająca naszą Szkołę. IBS nie tylko uczy kursów w ramach partnerstwa z uniwersytetami z Azji, Afryki i Ameryki Południowej, ale także w ramach portugalskiego programu uniwersyteckiego, IBS jest także pionierem w tworzeniu biura wsparcia dla studentów Erasmusa. Ten model, który działa we współpracy z uniwersytetami na całym świecie, przyciągnął tak wielu studentów zagranicznych, że nie byliśmy w stanie osiągnąć pełnej wzajemności pomimo rosnącej liczby studentów IBS, którzy korzystają z doświadczenia szkoleniowego za granicą. Zdolność do pracy w środowisku międzynarodowym wyraźnie widać po liczbie absolwentów pracujących za granicą, z których wielu utrzymuje pozycję kierowniczą w międzynarodowych firmach. Innowacja i przedsiębiorczość to trzecia cecha wyróżniająca naszą szkołę. Innowacje pedagogiczne doprowadziły do ​​aktualizacji sylabusów, a także wprowadzenia nowych metod nauczania; obejmują one rozwój studiów przypadków i wsparcie oprogramowania dla zarządzania i instrumentów zdalnego nauczania. Nie jest przypadkiem, że wiele podręczników w różnych dziedzinach zarządzania zostało napisanych przez wydział IBS. Na koniec należy zwrócić szczególną uwagę na bliskie związki, jakie wydział IBS i kadra pracują z naszymi uczniami oraz troskę o ich dobre samopoczucie, ponieważ jest to decydujący czynnik dla wysokiej wydajności akademickiej naszych studentów. Inteligencki rygor w klasie, promocja pracy zespołowej i ekspozycja na prawdziwe studia przypadków pozwalają IBS stworzyć wartość dla naszych studentów i zagwarantować, że przyczyniają się one pozytywnie do rozwoju społeczności krajowej i globalnej.

José Paulo Esperança Dean ISCTE Business School

ISCTE Business School Facilities

ISCTE Business School of ISCTE -IUL zapewnia swoim studentom doskonałe warunki do nauki, a także możliwość relaksu. Oprócz audytoriów i sal lekcyjnych, w których studenci odbywają zajęcia, istnieje wiele prywatnych i grupowych pomieszczeń do nauki, w których można prowadzić badania. Kampus mieści również pięć kawiarni / barów, dwie restauracje i wiele miejsc do relaksu. Wi-Fi jest dostępne dla studentów IBS w całym kampusie.

Biblioteka IBS świadczona przez ISCTE -IUL oferuje usługę dla wszystkich studentów Uniwersytetu - z książkami z dziedziny Business Studies, Nauk Społecznych i Nauk Technologicznych. Kolekcja składa się z około 80 000 tytułów (w tym monografii, prac źródłowych, prac dyplomowych i rozpraw) oraz 30 000 czasopism dostępnych w wersji papierowej i cyfrowej. The Financial Lab zapewnia kompleksowy zbiór finansowych baz danych i źródeł informacji, w tym Bloomberg, Reuters Xtra / Knowledge, Compustat, Datastream / Worldscope, Thomson One Banker, CRSP, Eventus i WRDS. Studenci mają dostęp do doskonałych internetowych narzędzi bibliograficznych, takich jak internetowa biblioteka wiedzy (z ponad 16 000 czasopism naukowych w pełnotekstowych) Web of Knowledge i JSTOR (zbiory biznesowe, matematyczne i statystyczne) oraz ABI / Inform Global.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Master in Management ma na celu kontynuowanie pierwszego cyklu szkolenia w zakresie zarządzania, uzupełniając i pogłębiając wiedzę zdobytą w stopniu w zakresie zarządzani ... [+]

Master in Management ma na celu kontynuowanie pierwszego cyklu szkolenia w zakresie zarządzania, uzupełniając i pogłębiając wiedzę zdobytą w stopniu w zakresie zarządzania i pokrewnych.

Master of Management oferuje uczestnikom wizję, koncepcje i narzędzia do rozwiązania głównych wyzwań stojących przed firmami w XXI wieku w globalnie rosnącym, coraz bardziej konkurencyjnym świecie.

Magister zarządzania przygotowuje studentów do wykonywania najbardziej wymagających i złożonych zadań w różnych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem, bez utraty ogólnego poglądu, z wystarczającą elastycznością, aby zapewnić pogłębienie w obszarach specjalizacji zgodnie z interesami każdy uczeń, poprzez ofertę szerokiej gamy krzeseł do wyboru w różnych obszarach zarządzania.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Lisbon, Lisbon, PT