Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Inżynierii jest aktywny w tradycyjnych dziedzinach inżynierii, a także w sytuacjach pojawiających się i unikalnych obszarów na poziomie krajowym. Charakteryzuje się silnym elementem badań, doskonałość swoich projektów dydaktycznych, internacjonalizacji i interakcji ze społeczeństwem. Jest on wspierany przez wydziale ponad 300 profesorów, doktorantów, około 400 badaczy i zatrudnia ponad 90 pracowników technicznych i administracyjnych.

Istnieje jedenaście ośrodków badawczych, z czego 70% zostało sklasyfikowanych jako bardzo dobre lub bardzo dobre. Są one uznawane międzynarodowo centra dzięki różnych nagród przypisywanych profesorów i naukowców z Wydziału Inżynierii i ważnych partnerstw badawczych z uczelni krajowych i międzynarodowych. Współpraca z MIT, Carnegie Mellon University i University of Texas w Austin, pod Portugal_MIT i Portugal_CMU / AT programów, jest również godne uwagi.

Dzięki programów mobilności międzynarodowej, takich jak Erasmus Mundus, projekty edukacyjne mają bardzo wysoki popyt na poziomie krajowym i międzynarodowym. Istnieje około 6.000 studentów z różnych cykli badań, z około 700 należących do 3 cyklu.

Szkoła Inżynierii jest zorientowana Society, gdzie znaczenie jego działania jest widoczne w licznych partnerstw z firmami krajowymi i międzynarodowymi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portuguese (Portugal)

Ta szkoła oferuje również:

Studia doktoranckie

University of Minho - School of Engineering

Głównym celem studiów doktoranckich w Inżynierii Biomedycznej (PDEBIOM), oferowanych wspólnie przez Wydziały Elektroniki Przemysłowej, bioinżynieria, Mechaniczny, Polymer ... [+]

Głównym celem Doktoranckie Program w Inżynierii Biomedycznej (PDEBIOM)Oferowanych wspólnie przez Wydziały Elektroniki Przemysłowej, bioinżynieria, Mechaniczny, Polymer Engineering i Informatyki, Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Minho, jest zapewnienie środowiska edukacyjnego, które zachęca uczniów do rozwijania umiejętności, aby przyczynić się do rozwoju technologii poprzez niezależny i twórczy badania naukowe w dziedzinie inżynierii biomedycznej.

Domena naukowe tego programu studiów doktoranckich jest inżynieria biomedyczna, to studia doktoranckie składa się z programów nauczania komponentu, z 60 punktów ECTS i przygotowania pracy doktorskiej. Zawarcie programowej składnika nada stopień Advanced Studies w inżynierii biomedycznej, w końcowej uzyskanej z ocen z kursów, które stanowi jego plan studiów. ... [-]

Portugalia Braga
Październik 2020
Język angielski,Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Minho - School of Engineering

Kurs ma na celu oferowanie dr studentom środowiska edukacyjnego, który pozwala im rozwijać zdolność do przyczyniania się do rozwoju nauki i technologii poprzez twórczą i ... [+]

Studia doktoranckie w tkance Inżynierii Rotacyjny Medycyny i komórek macierzystych

Kurs ma na celu oferowanie dr studentom środowiska edukacyjnego, który pozwala im rozwijać zdolność do przyczyniania się do rozwoju nauki i technologii poprzez twórczą i autonomicznego w obszarach badań interdyscyplinarnych, mające ostatecznie na celu znalezienie rozwiązań terapeutycznych w ramach medycyny regeneracyjnej.

Kurs stanowi innowacyjne przedsięwzięcia w zakresie treści programowych, wykorzystując unikalne kompetencje (doskonałości naukowej, zdolność do przyciągania studentów, infrastruktury laboratoryjnej, relacje z międzynarodowymi grupami i instytucjami naukowymi) dostępnych na Uniwersytecie Minho. Zakończenie tego doktora implikuje programowych składnika z 60 ECTS i dysertacji. Zawarcie programowej składnika udziela studentowi dyplom Advanced Studies na określenie SC.... [-]

Portugalia Guimaraes
Październik 2020
Język angielski,Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

EEUM Institutional