Academy New Zealand

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Grupa Nowa Zelandia jest jednym z najbardziej uznanych operatorów prywatnych szkół nowozelandzkich oferując szeroką gamę Programy kształcenia na poziomie 1-5 na nowozelandzkiej Ram Kwalifikacji.

Akademia Nowa Zelandia Oferuje praktyczne praktycznej nauki, aby dostać się do następnego kroku w swojej karierze. Mamy trenuje uczniów od 1987 roku, a nasze doświadczenie, co sprawia nam sukces.

Nasi studenci korzystają z naszej silnej społeczności i powiązania przemysłu ze szkołami, pracodawcy, Przemysł i Agencje rządowe, Jednym z naszych kluczowych dyrektyw jest zapewnienie postulaty lokalnych miejsc pracy są spełnione.

W ramach programu Akademia, zapewniamy trudne doświadczenia, aby pomóc budować zaufanie, czego potrzeba, aby zaspokoić duże wyzwanie: znalezienie i utrzymanie pracy. Twój czas z nami, ułatwi Ci podjąć inicjatywę i ryzykować. Widzimy sukces codziennie, i zrozumieć jego moc motywowania.

Dla naszych Zagraniczni studenciOferujemy Program Pharmacy Technician - Level 5, który jest zatwierdzony NZQA kwalifikacje potrzebne, aby stać się Technik Farmacji Ambulatorium. Po zakończeniu każdego programu nauczania, studenci Akademii zostaną przyznane odpowiednie normy i certyfikaty jednostek NZQA krajowych, zapewniając uznanym w kraju certyfikacji umiejętności i osiąganych standardów.

Tutaj w Akademia Nowa Zelandia mamy zjednoczoną ostrość we wszystkich naszych programów; aby pomóc wszystkim naszym studentom zdobyć cenne, jakość kwalifikacji i umiejętności w całej ekscytujących i zróżnicowanych branżach. Nasze wartości są w centrum wszystkiego, co robimy i te zasady przewodnie pomóc Akademia Nowa Zelandia być pierwszym wyborem podczas studiów w naszych oferowanych przedmiotów.

"Akademia Nowa Zelandia Absolwent posiada wiedzę, umiejętności rzeczywistym świecie, a pod względem fachowym i cech osobistych, by coś zmienić" - Nasz absolwent Obietnica

Lokalizacje

Okland

Address
Academy New Zealand North Shore,
7 Argus Place,
Hillcrest

0627 Okland, Okland, Nowa Zelandia

Christchurch

Address
Academy New Zealand Christchurch,
365 Madras Street

8013 Christchurch, Canterbury, Nowa Zelandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium