Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Jesteśmy wykwalifikowanymi nauczycielami międzynarodowo certyfikowanymi i uznanymi celem szkolenia profesjonalnych masażystów i wszystkich zainteresowanych tradycyjnym tajskim masażem (znanym również jako tajski masaż jogi), zapobiegawczą i leczniczą sztuką masażu, wciąż praktycznie nieznaną na zachodzie. Aby to osiągnąć, mamy wsparcie jednej z najbardziej wykwalifikowanych szkół tradycyjnej tajskiej karoserii w Tajlandii, ITM. Nasza tajlandzka międzynarodowa szkoła to franczyza ITM Chiang Mai.

Jesteśmy jedyną w pełni certyfikowaną, uznawaną na całym świecie, tradycyjną szkołą masażu tajskiego w Niemczech z wielojęzycznym nauczaniem, w naszej szkole nie ma barier językowych: wszystkie nasze kursy są w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim!

Nasze tradycyjne naturalne centrum zdrowia angażuje się w centrum odnowy biologicznej w Berlinie i zapewnia różnorodne warsztaty i rekolekcje, a także tajskie zabiegi pielęgnacyjne na ciało w domu, aby wzbogacić edukację i służyć społeczności. ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin ma międzynarodową akredytację w ośrodkach edukacyjnych na całym świecie, a nasza gwarancja nauki pozwala uczniom powtarzać kursy tyle razy, ile chcą, całkowicie za darmo.

"Odkryj starożytną drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia"

Dlaczego właśnie my

Akredytacja i uznanie

Międzynarodowy masaż treningowy ITM Thai Hand

Nasza metoda nauczania ściśle przestrzega technik ustanowionych przez najbardziej prestiżowe i tradycyjne szkoły w Tajlandii i spełnia potrzeby naszych uczniów w zakresie wysokiej jakości edukacji.

Każdy kurs rozpoczyna się od podstaw. Dlatego nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie.

Jeśli chcesz poznać naszą szkołę i dowiedzieć się więcej o naszych kursach, z przyjemnością umawiamy się na osobiste spotkanie. Chętnie służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub informacji.

Metoda nauczania

Nasze szkolenia dla nauczycieli wykorzystują uniwersalną metodę nauczania VAK (wizualną, słuchową, kinestetyczną). Nasi uczniowie uczą się poprzez emulację demonstracji swoich nauczycieli, aby wykonywać praktyczne ćwiczenia, podążając za ruchami nauczycieli, aby zapewnić właściwą technikę.

Certyfikaty dla studentów

Uczniowie, którzy korzystają z ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin , otrzymają certyfikaty zatwierdzone i autoryzowane przez ITM Chiang Mai, uznane przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji Tajlandii i uznane na całym świecie.

Powtarzaj kurs za darmo tyle razy, ile chcesz

ITM rozważa praktykę bardzo ważnego aspektu nauki tajskiego masażu jogi, dlatego uczniowie mogą powtarzać te kursy tyle razy, ile zechcą, bez dodatkowych kosztów. Ponadto uczniowie mogą przystąpić do egzaminu, gdy uznają, że są gotowi. ITM wydaje jedynie certyfikaty studentom, którzy zdali egzamin.

Światowa Federacja Masażu (WMF)

NASZA SZKOŁA JEST CZŁONKIEM: Światowa Federacja Masażu (WMF)

WMF został ustanowiony w celu rozszerzenia masażu na całym świecie poprzez organizowanie szkoleń, seminariów edukacyjnych, obozów i konkursów.

Witamy w Berlinie

Berlin, stolica Niemiec, pochodzi z XIII wieku. Przypominają burzliwą historię XX wieku, w tym pomnik Holocaustu i szczątki graffiti z muru berlińskiego. Podzielona podczas zimnej wojny, jej XVIII-wieczna Brama Brandenburska stała się symbolem zjednoczenia. Miasto znane jest również ze sceny artystycznej i nowoczesnych atrakcji, takich jak złoto-kolorowa, zadaszona berlińska filharmonia, zbudowana w 1963 roku.

Nasza szkoła jest dogodnie położona w Prenzlauer Berg, najmodniejszej części Berlina, w której można spacerować lub jeździć na rowerze i odkrywać ukryte miejsca zgodnie z naszymi zaleceniami.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:


ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Lubisz pracować w elastycznych godzinach, jako wszechstronny masażysta, korzystając z różnych technik masażu? Wtedy program terapeutyczny masażu może być dla Ciebie. ... [+]

Chcesz zostać terapeutą masażu?

Lubisz pracować w elastycznych godzinach, jako wszechstronny masażysta, korzystając z różnych technik masażu? Wtedy program terapeutyczny masażu może być dla Ciebie. Szkolenie składa się z zajęć klasowych w naszej szkole w Berlinie z modułów Thai Table Massage, Thai Chair Massage Lanna Style, Thai Foot Reflexology oraz Aromatherapy - Essential Oil Massage on a Table. Dowiesz się również anatomii

Co to jest masaż terapeutyczny?

Masaż terapii ma na celu zapobieganie dolegliwościom i poprawę ogólnego stanu zdrowia poprzez różne dyscypliny masażu: masaż fotela, masaż refleksologiczny stóp, aromaterapia - masaż olejkami eterycznymi na stole i tajski masaż stołowy. W Azji masaż jest częścią regularnej medycyny, a na zachodzie korzyści płynące z masażu stają się coraz bardziej znane. Tak więc badania pokazują, że 15 minut masażu fotela powoduje zmniejszenie stresu w pracy, zwiększoną czujność oraz większą szybkość i dokładność obliczeń matematycznych. Pracownicy biurowi, którzy są regularnie masowani, są bardziej czujni, sprawniejsi i mniej zestresowani. Masaż fotela to najlepszy masaż do nauki, jeśli chcesz elastyczną pracę. Jako masażysta krzesełkowy możesz pracować na rynkach, festiwalach, w biurach, sklepach, firmach i nie tylko. Refleksologia stóp jest najczęstszym rodzajem masażu w Azji przeciw bezsenności, bólom głowy, bólom kręgosłupa, bólom kolan, problemom ze stopą, stresom i innym. Korzyści z refleksologii stóp nie są jeszcze znane na Zachodzie, ale rośnie świadomość, więc będziesz miał duże możliwości kariery jako refleksolog stóp. Wiadomo, że dzięki Aromaterapii - Masaż Olejki Esencjonalnej na Stole ludzie szybciej regenerują się po urazach, a także zachowują zdrowie. Ponadto jest to doskonały masaż poprawiający układ odpornościowy (poprzez... [-]

Niemcy Berlin
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Kurs obejmuje pozycję przednią (stopy do twarzy), wprowadza koncepcję linii energetycznych (SEN) i Yin / Yang, uczy rozciągań, punktów akupresury i właściwego wykorzystan ... [+]

O

Wymaganie wstępne: brak

Kurs obejmuje pozycję przednią (stopy do twarzy)Wprowadza pojęcie linii energetycznych (SEN) i Yin / YangUczy rozciąga, punkty akupresury i właściwe wykorzystanie masy ciała za pomocą kciuków, dłoni, łokci, kolan i stópPodkreśla głęboko skoncentrowaną pracę brzucha (Hara)Po ukończeniu, studenci będą mogli wykonać skuteczny 1 - 2 godzinny masaż tajskiOpłaty

Kosztuje 550 €

(w tym: materiały dydaktyczne, nielimitowane czesne, międzynarodowa certyfikacja)

ITM Międzynarodowy certyfikat po pomyślnym ukończeniu egzaminu praktycznego. Możesz przystąpić do egzaminu, gdy tylko będziesz gotowy.

Ponieważ uważamy, że praktyka czyni mistrza, możesz podążać tym kursem tyle razy, ile chcesz, bez dodatkowych kosztów!... [-]

Niemcy Berlin
April 2019
2 - 4 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Po ukończeniu kursu studenci będą mieli solidną podstawę najważniejszych stanowisk masażu tajskiego i mogą spodziewać się kompleksowego masażu tajskiego od 1 do 3 godzin. ... [+]

O

Warunek wstępny: poziom ITM I

• Rozciąga się na technikach wyuczonych na Poziomie I, aby pokryć Side, Back (Prone) i Sitting Position • Zaawansowane, rozciągające ruchy jogi • Po ukończeniu studenci będą mieli solidną podstawę najważniejszych stanowisk masażu tajskiego i mogą spodziewać się kompleksowego masażu tajskiego od 1 do 3 godzin.

Opłaty

Kosztuje 590 €

(w tym: materiały dydaktyczne, nielimitowane czesne, międzynarodowa certyfikacja)

ITM Międzynarodowy certyfikat po pomyślnym ukończeniu egzaminu praktycznego. Możesz przystąpić do egzaminu, gdy tylko będziesz gotowy.

Ponieważ uważamy, że praktyka czyni mistrza, możesz podążać tym kursem tyle razy, ile chcesz, bez dodatkowych kosztów!... [-]

Niemcy Berlin
May 2019
2 - 4 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Podczas tego kursu dowiesz się, jak odblokowywać i oczyszczać narządy wewnętrzne, takie jak wątroba, jelito cienkie, trzustka, okrężnica, nerki, żołądek, dwunastnica, moc ... [+]

O

Wymaganie wstępne: brak

Dla masażystów i absolutnie początkujących i fanów masażu.

Chi Nei Tsang jest stosowany w azjatyckich szpitalach, aby wyeliminować potrzebę operacji.

Podczas tego kursu dowiesz się, jak odblokowywać i oczyszczać narządy wewnętrzne, takie jak wątroba, jelito cienkie, trzustka, okrężnica, nerki, żołądek, dwunastnica, moczowód, pęcherzyk żółciowy, śledziona itp.

Również do uwolnienia napięć w tak ważnych mięśniach jak psoas.

Obszar brzuszny jest powiązany z wszystkimi naszymi emocjami: posiadanie zdrowego i zrównoważonego brzucha będzie kluczowe dla stabilności emocjonalnej!

Jako sztuka i nauka, Chi Nei Tsang uzupełnia Refleksologię (stopa, ręka itp.), Psychologię, Reiki, Shiatsu, tradycyjny masaż tajski, masaż szwedzki i inne podobne terapie. W przeciwieństwie do większości praktyk, które wykorzystują metody pośrednie do kontaktu z organami wewnętrznymi Chi Nei Tsang bezpośrednio masuje narządy wewnętrzne.Jest szczególnie przydatny w łagodzeniu: zatkania jelit, skurcze, sęki, grudki, blizny, bóle głowy, skurcze menstruacyjne, słabe krążenie krwi, ból pleców, niepłodność, impotencja i wiele innych problemów.Chi Nei Tsang usuwa toksyny, złe emocje i nadmierne upały lub niedobory głowy, które powodują dysfunkcje narządów. Wraz z innymi dyscyplinami Chi Nei Tsang może pomóc wyeliminować potrzebę operacji.Chi Nei Tsang jest zaniepokojony, w jaki sposób utrzymać system ciała do życia pełnego, zdrowego i przedłużonego życia. Starożytny taoista był szczególnie biegły w poznawaniu, jak zachować zdrowie.To właśnie taoiści uważają, że jednodniowe masy kobiet i mężczyzn ponownie odkryją, że mają zdolność do życia w znacznie rozszerzonym życiu, ucząc się sztuki Chi Nei Tsanga.Po ukończeniu uczniowie będą mogli wykonać skuteczny masaż Chi Nei Tsang, aby odblokować i oczyścić narządy wewnętrzne, takie jak wątroba, jelito cienkie, trzustka, okrężnica, nerki, żołądek, dwunastnica, moczowód, pęcherzyk... [-]
Niemcy Berlin
May 2019
4 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Najlepszy masaż, aby wiedzieć, czy lubisz korzystać z elastycznego harmonogramu. Jako masażysta krzesełkowy możesz pracować na rynkach, festiwalach, w biurach, sklepach, ... [+]

O

Najlepszy masaż, aby wiedzieć, czy lubisz korzystać z elastycznego harmonogramu. Jako masażysta krzesełkowy możesz pracować na rynkach, festiwalach, w biurach, sklepach, firmach i nie tylko.

Wymaganie wstępne: brak

Innowacyjna mieszanka tajskich ruchów masażu i tajskich punktów akupresuryDaj masaż plecom, szyi, ramion i dłoni na fotelu do masażu i na zwykłym krześleŁagodzi stres, zwiększa energię, czujność i produktywnośćZwiększa krążenie krwi, zmniejsza napięcie mięśni i bólPomaga zmniejszyć stres-urazy-kontuzje (RSI), relaksuje i odmładzaBadania wskazują, że 15-minutowy masaż fotela powoduje zmniejszenie stresu związanego z pracą, zwiększenie czujności i zwiększenie prędkościRegularnie masowani pracownicy biurowi są bardziej czujni, sprawniejsi i mniej zestresowaniPo ukończeniu, student będzie mógł podać masaż tajskiego krzesła do 1 godzinyOpłaty... [-]
Niemcy Berlin
May 2019
2 - 3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Najbardziej wyrafinowany i coraz bardziej pożądany masaż w centrach odnowy biologicznej. Dowiedz się, jak zapewnić terapeutyczne i terapeutyczne masaż całego ciała z tajs ... [+]

O

Najbardziej wyrafinowany i coraz bardziej pożądany masaż w centrach odnowy biologicznej

Dowiedz się, jak zapewnić terapeutyczne i terapeutyczne masaż całego ciała z tajskiego jogi na stole, polegający na manipulowaniu stawami, akupresurą i rozciąganiu ubrania.Zwiększa elastyczność, a klient doświadcza głębokiego relaksu poprzez bierne rozciąganie i akupresurę.Masaż tajski zmniejsza stres, rozluźnia obszary napięcia w całym ciele, jest dobry na ból głowy i pleców, poprawia elastyczność i podnosi poziom energii.Ten kurs masażu stołowego oferuje połączenie PółnocyPo ukończeniu student będzie mógł wykonać efektywne leczenie trwające 1-2 godzinyOpłaty... [-]
Niemcy Berlin
January 2020
2 - 3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Dla masażystów i absolutnie początkujących i fanów masażu. Ten rodzaj masażu jest idealny dla wszystkich, aby poprawić układ odpornościowy. ... [+]

O

Wymaganie wstępne: brak

Dla masażystów i absolutnie początkujących i fanów masażu.

Ten rodzaj masażu jest idealny dla każdego, aby poprawić układ odpornościowy (poprzez ruch limfatyczny, który filtruje odpady w celu poprawy białych ciałek zwalczających bakterie), zmniejszyć stres (zmniejszając poziom kortyzolu w ciele), co sprawia, że ​​czujesz się endorfina, szczęśliwy hormon) i atakowanie bezsenności (masaż równoważy nastrój poprzez wpływ na układ hormonalny).

Naucz się używać różnych aromatów / tradycyjnych olejków eterycznych dla zdrowia.Naucz się protokołu 1-1,5 godzinnego masażu olejem olejkami eterycznymi na stole.Pomocne w chronicznych bólach i przykurczach, takich jak sztywność karku i górnej części pleców, ból w dole pleców, napięcie mięśni nóg i ból ramion.Dla relaksu i energetyzowania, odblokowane meridiany, sucha skóra i wiele więcej.Opłaty... [-]
Niemcy Berlin
January 2020
2 - 3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Dla masażystów i absolutnie początkujących i fanów masażu. ... [+]

O

Wymaganie wstępne: brak

Dla masażystów i absolutnie początkujących i fanów masażu.

Praca z punktami odruchowymi na stopach, które odpowiadają każdemu narządowi i układowi w ciele:Nacisk kładziony jest na praktyczną technikę używaną do rozluźnienia i rozluźnienia stóp, a także do zachęcania organizmu do naturalnego przywrócenia prawidłowej równowagi.Ucz się tajskiej techniki aplikacji za pomocą kija Reflexology.Obejmujące materiały dydaktyczne i kij refleksologiczny.Więcej informacji o tajskim masażu refleksologii stóp znajduje się poniżej.Opłaty

Koszt 490 €

Thai Hand Berlin Level I

Dyplom uznawany na poziomie międzynarodowym po pomyślnym ukończeniu egzaminu praktycznego. Możesz przystąpić do egzaminu, gdy tylko będziesz gotowy.... [-]

Niemcy Berlin
May 2019
2 - 3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ITM International Training Massage School