Carl Remigius Medical School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Carl Remigius Medical School szkoli specjalistów i menedżerów, które są potrzebne w branży opieki zdrowotnej. W miejscach we Frankfurcie nad Menem, Hamburg, Idstein, Kolonii i Monachium, mamy kawaler- oraz Kursy Masters w pełnym i niepełnym wymiarze godzin przy ul. Poprzez a nasi absolwenci bezpieczne i dalsze rozwijanie wysokiego poziomu opieki zdrowotnej w Niemczech, wspólnie wziąć odpowiedzialność społeczną.

Nasza filozofia

Wraz z naszych absolwentów, przyjmujemy odpowiedzialność społeczną. To jest zabezpieczenie nasz cel, wysoki poziom opieki zdrowotnej w Niemczech i rozwijać. W tym celu wykonujemy w Carl Remigius Medical School celowe i przyszłościowych specjalistów i menedżerów z, które są pilnie potrzebne w tej branży.

Jako strategiczny partner dla firm edukacji zdrowotnej w kwestiach zarządzania kadrami opracowanej Carl Remigius Medyczny Szkoła innowacyjne koncepcje i odpowiednie szkolenia dla sektora gospodarczego i terapeutycznego medycznej, opieki zdrowotnej. Są to wynikiem ciągłego dialogu z decydentami z wiodących podmiotów w branży. W kontekście zmian demograficznych i postępu technologicznego, analizujemy potrzeby rosnącego rynku pracy w opiece zdrowotnej. Wyniki są zawarte w naszych programach badawczych.

Nasi absolwenci są przygotowani do wysokiej orientacji praktycznej w badaniu na wyzwania rynku, działają one w nowych, istotnych dziedzinach zawodowych i zakładają ważne stanowiska interfejsu. Profesjonaliści Studenci stworzyć Carl Remigius Medical School wraz z właściwego rozwoju umiejętności, w oparciu o ich kolejne wyzwanie zawodowe. Zakładasz obowiązki zarządzania, kontroli ważnych projektów w zakresie napięć między zdrowia i ekonomii lub odgrywają ważną rolę w zarządzaniu zmianą.

Przebiegi Carl Remigius Medical School mają interdyscyplinarnego i całościowego podejścia; tak, że spełniają one zasadnicze wymagania, które muszą być spełnione przez pracowników służby zdrowia. Nasi instruktorzy są doświadczeni praktycy, pochodzą z wielu różnych obszarach sektora zdrowia, a tym samym zwiększenie świadomości różnych podejść i punktów widzenia.

Kursy i Lokalizacje

W hołdzie dla narodzin naszego imiennika Frankfurt jest największym pod względem liczby kursów lokalizacji. Więcej jest w miastach Hamburgu, Kolonii i Monachium, a także w Idstein im Taunus. Tak więc, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani w Niemczech. W dniu 18 Marca 2016 rozpoczyna Carl Remigius Medical School z siedmiu kursów:

  • Pomoc lekarza (licencjackie, stacjonarne)
  • Zdrowie i farmacja (licencjat, podwójny)
  • Zarządzanie Zdrowie Zdrowia Zawodów (licencjackie, niestacjonarne)
  • Wykształcenie medyczne (BA, w niepełnym wymiarze czasu pracy)
  • Przywództwo i zarządzanie w ochronie zdrowia i pracy socjalnej (MA, w niepełnym wymiarze godzin) Terapia multidyscyplinarny pediatrii (mgr niestacjonarne)
  • Naturalnej i Medycyna komplementarna (mgr niestacjonarne)

Lokalizacje

Frankfurt

Address
Carl Remigius Medical School,
Marienburgstr. 2

60528 Frankfurt, Hesja, Niemcy

Hamburg

Address
Carl Remigius Medical School,
Alsterterrasse 1

20354 Hamburg, Hamburg, Niemcy

Idstein

Address
Carl Remigius Medical School,
Limburger Straße 2

65510 Idstein, Hesja, Niemcy

Kolonia

Address
Carl Remigius Medical School,
Im MediaPark 4d / 2.OG

50670 Kolonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Monachium

Address
Carl Remigius Medical School,
Charles-de-Gaulle-Str. 2

81737 Monachium, Bawaria, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium