Read the Official Description

Zostań Implantolog praktycznych kursów implantologicznych.

Dowiedz się w obozach intensywnych szkoleń, ekspert wiedza o najbardziej nowoczesnej stomatologii implantu. Wykorzystaj swoją szansę terapeutyczne koncepcje leczenia implantologicznego swoich pacjentów skutecznie planować i realizować.

praktyka Pur

Udział w naszych obozów jest nauka przez praktykę. Nacisk kładziony jest na praktyczne szkolenie jest na żywo na pacjentów. Są one wszczepione niezależnie, są prowadzone przez doświadczonego lekarza i obsługiwane.

Kompetencja

Nie czekaj dłużej! Umieścić swoją teoretyczną wiedzę bezpośrednio do działania. Poprzez praktyczne wiedzy i pewności siebie w kontaktach z pacjentami, można rozpocząć zaraz po swoim kursie.

Na bieżąco

Bez względu na to, jaki poziom doświadczenia można dostać w! Dowiedzieć się najnowszych metod chirurgicznych szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a ty w żadnym specjalistów implantologicznych czasowych.

konsultacja

Działają one niezależnie w małych zespołach i zawsze towarzyszy przez doświadczonego chirurga. Aby zyskać pewność siebie i nauczyć się wszystkiego - od podstaw do technologii master.

Programs taught in:
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Cézanne Dental

Oświadczenie polityka konferencji konsensusu implantologii, Stowarzyszenie towarzystw naukowych w Niemczech, podkreśla znaczenie we współczesnej implantologii stomatologi ... [+]

7 modułów dla sukcesu praktyce! zarezerwowane pojedynczo lub w pakiecie!

Oświadczenie polityka konferencji konsensusu implantologii, Stowarzyszenie towarzystw naukowych w Niemczech, podkreśla znaczenie we współczesnej implantologii stomatologicznej. Tutaj, trend jest jasny: liczba implantu stomatologicznego leczenia wzrasta co roku w Niemczech o 10-15%, sam w 2012 roku było 1.000.000 wstawione wszczepy w Niemczech; Coraz więcej pacjentów wziąć pod uwagę tej metody i wymagają odpowiedniego traktowania ze względów funkcjonalnych i estetycznych. Rosnąca edukacji publicznej opiera się na tym trendem i wzmocnić go.

wynikają dla ciebie z tego wielkich przyszłych możliwości rozwoju własnej praktyki i długoterminowych sprzedaży zwiększenie potencjału - zakładając, że usiąść z pola dźwiękowego siebie. Z implantologii nauczania oferujemy w Cézanne Training Center kompleksowy i systematyczny szereg kursów w samym sercu Berlina, w którym będą prezentowane przez doświadczonych prelegentów z praktyką.... [-]

Niemcy Berlin
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Kurfürstendamm 119
10711 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
undefined