Przeczytaj oficjalny opis

Komunikat prezesa

Będąc jako jedynej uczelni, Mongolski Uniwersytet Przyrodniczy (muls) wyraźnie koncentruje się na edukacji, badań i innowacji w dziedzinie nauk przyrodniczych, które stanowią trzon gospodarki Mongolii, która oferuje szeroki zakres programów akademickich, które pielęgnować przyszłość specjalistów i liderów do mongolskiego społeczeństwa.

Muls to instytucja naukowa koncentruje się na tworzeniu atmosfery, który daje naszym studentom i naukowcom swobodę, aby całkowicie poświęcić się nauce. Naszym celem jest stać się wiodącym uniwersytetem badań zorientowanych, gdzie profesorowie dążyć do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, a studenci za wybitne osiągnięcia w nauce, jak uważamy, że kluczem do odkrycia nowej wiedzy są badania interdyscyplinarne, badania, innowacje i rozbudowa. Uważamy, że rola gramy na drodze do realizacji środowiska zrównoważonego społeczeństwa jest bardzo ważne, i to jest naszym obowiązkiem jako wiodącej instytucji akademickich badań zorientowanych energicznie angażować się w naszej filozofii Mission-Oriented badań i kształcenia wobec zrównoważonego rozwoju z celami że każdy Student powinien być w charakterze obserwatora, każdy profesor powinien być jako menedżer, który dostarcza wiedzy naukowej koncepcji dla studentów przez proste podejście, a każdy badacz powinien być właściciel high-tech w oparciu o badania i rozwój.

Udało nam się osiągnąć znaczne postępy w internacjonalizacji i umocniły nasze zakłady z zagranicznymi uczelniami, które są wzmacniających nasze wymian akademickich i kulturalnych. W dzisiejszym społeczeństwie, tylko prawdziwa intelektualna praktycznej wiedzy eksperckiej i silne zdolności rozwiązywania problemów może zapewnić własnego przyszłego sukcesu. W tym muls jest przyjęcie różnych strategii edukacyjnych, aby nasi studenci zdobywają wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, co pozwala im stać się świeże i dynamiczne obywateli, którzy sprawią, że w znacznym stopniu do Mongolii.

NASZA WIZJA:

Aby stać się wiodącym światowym uniwersytetu

NASZE WARTOŚCI:

Korzystny nauczania i uczenia się środowiska
Inteligentny, twórczy i odpowiedzialny zespół
Inspirujące i dobrze zmotywowany uczeń z dobrymi ludzkich zmysłów i etyki
Przywództwo na rzecz rozwoju
Prosperujących absolwentów przyczyniające rozwój narodu 

Muls w skrócie

Ustanowiony: 1942

Wydział: Około 411 członków wydziału

Studentów

Licencjackie - O 9 086 Absolwent i zawodowych studentów - Około 2 630 Razem - Około 11 716

Korona

16 Akademicy z mongolskiego Akademii Nauk, 7 odkrycia naukowe, 17 laureatów Nagrody Państwowe

udziałów w nieruchomościach

Główny kampus - 12,4 ha /30.64 hektarowej

Rural ośrodek szkoleniowy - 322,2 ha /796.17 hektarowej

Zbiory biblioteczne

Centralna Biblioteka Rolnicza - największa biblioteka akademicka w dziedzinie rolnictwa, obejmuje około 162 tys podręczniki szacuje się, że przedmioty, 820 rękopisów i 905 czasopism naukowych, około 60 e-książek. Dostęp do tej kolekcji jest przez prawie 12 pracowników biblioteki, którzy działają w 3 salach bibliotecznych.

Szkoły i instytut

Mongolski Uniwersytet Przyrodniczy składa się z 5 podstawowych jednostek akademickich - Szkoły i 4 instytutów badawczych, które oferują kursy i nadawania stopni akademickich.

Naming

Decyzją Rady Zarządzającej uniwersytetu angielska nazwa uniwersytetu jako zatytułowanej "mongolskiego uniwersytetu państwowego rolnictwa" został zmieniony na "Mongolskiej Akademii Życia" w lipcu 2014 r.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Mongolian University Of Life Sciences

Nasz Bachelor in Medycyny Weterynaryjnej został stworzony, aby rozwinąć i stworzyć pomysłowy środowisko dla szkolenia w dziedzinie weterynarii i usług badawczych, poprzez ... [+]

Wartość pobicia i misja, aby pomóc uczniom stać etyczne obywatelami świata. Wszystko na kampusie, który jest przyjazny, zachęcający i pomocny!

Nasz Bachelor in Medycyny Weterynaryjnej został stworzony w celu rozwijania i tworzenia pomysłowy środowisko dla szkolenia w dziedzinie weterynarii i usług badawczych, poprzez wzmocnienie szkolenia umiejętności, badań i środowiska edukacyjnego.

Praca z czołowych ekspertów i personelu podstawowych dotyczących ochrony zwierząt oraz do skorzystania dziedzinie zdrowia publicznego jest punktem dumy. Mając stałą i aktywną współpracę z uznanymi międzynarodowo szkoły jest kolejny sposób, że możemy zapewnić więcej możliwości dla rozwoju ucznia. ... [-]

Mongolia Ulaanbaatar
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku