Queen Mary University of London, Barts and The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Miejsce trzecie w Wielkiej Brytanii dla medycyny (Guardian University Guide 2018)

Queen Mary University of London (QMUL), uniwersytet Russell Group w Wielkiej Brytanii otworzył medyczną kampus na Malcie w Europie. Przyjmujemy wnioski o wpis we wrześniu 2018 roku, a termin składania wniosków mija 30 czerwca 2018 roku . Oferujemy:

  • Pięcioletni program studiów MBB Malta (licencjat medycyny, licencjat z chirurgii).

Stypendia będą dostępne w 2018 r. Na rok 2018/19.

Program jest prowadzony przez Barts i London School of Medicine and Dentistry, wiodącą brytyjską szkołę medyczną, która jest wydziałem QMUL. Barts and The London powstał z najstarszego szpitala w Europie, St Bartholomew's (znanego jako "Barts"), który został założony w 1123 roku, oraz pierwszej w Anglii szkoły medycznej The London, która została otwarta w 1785 roku.

Ten program lekarski jest zgodny z tym samym programem podstawowym, co program QMUL nauczany w Londynie, a na Malcie będą Cię trenować pracownicy QMUL, a także lokalni lekarze przeszkoleni przez Szkołę.

O Malcie

Program będzie oparty na Gozo, jednej z trzech wysp, które tworzą Republikę Malty. Malta ma olśniewającą historię, obejmującą 7000 lat: wyspy mają trzy obiekty światowego dziedzictwa UNESCO (w tym cała stolica Malty, Valletta). Niedawno mogłeś zobaczyć Maltę w telewizji: wyspy zapewniają wspaniałe lokalizacje gry o Tron.

Czesne

35 000 euro rocznie

Proces aplikacji

Kandydaci zgłaszają się bezpośrednio na uniwersytet , a nie za pośrednictwem standardowego systemu aplikacji w Zjednoczonym Królestwie, UCAS.

Lokalizacje

Wiktoria

Address
Sir M.A. Refalo Sixth Form
Fortunato Mizzi Street,
Victoria, Gozo

Wiktoria, Malta

Londyn

Address
Garrod Building, Turner Street, Whitechapel


E1 2AD Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium