Penang Medical College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto uczyć się u nas?

  • RCSI
  • Wszyscy studenci kończący studia otrzymują dyplomy uznawane na poziomie międzynarodowym lub podyplomowe studia magisterskie na National University of Ireland.
  • Uniwersytet jest uznawany zarówno przez Irlandczyków
  • Istnieje wiele możliwości w zakresie badań biomedycznych i translacyjnych, które wzbogacają doświadczenia i poszerzają możliwości dla studentów podyplomowych z wiodącymi czasopismami, uznaniem i nagrodami.
  • Wysoko opłacalne czesne jako opłaty za wszystkie programy (w tym studia podyplomowe) stanowią mniej niż 50% programu w Dublinie, ale osiągają te same stopnie.
  • Absolwenci dołączają do cennej globalnej sieci absolwentów, która obejmuje każdy system opieki zdrowotnej w każdym kraju na całym świecie

GLOBALNA KWALIFIKACJA

Magister zdrowia publicznego jest przyznawany przez National University of Ireland (NUI) z University College Dublin (UCD).

Mgr UCD w dziedzinie zdrowia publicznego na kampusie na wyspie Penang (1 rok, w pełnym wymiarze czasu) jest prowadzony z doświadczeniem w dziedzinie zdrowia publicznego w świecie rzeczywistym.

EDUKACJA IRLANDZKIEGO w PENANG

Irlandia jest międzynarodowo uznawana za wysokie standardy w edukacji, a RCSI i UCD to dwie najbardziej prestiżowe szkoły medyczne w kraju.

Posiadając regionalną bazę w Penang, renomowana, wysokiej jakości edukacja jest oferowana po niższych kosztach.

Kampus na wyspie Penang położony jest w centrum Georgetown, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Penang, zwany "Perłą Orientu", znajduje się na skrzyżowaniu Azji i Europy i od dawna służył jako łącznik między dwiema połowami.

Założony jako pierwszy brytyjski port handlowy na Dalekim Wschodzie w 1786 roku, dziś jest jedną z najbardziej zróżnicowanych, kosmopolitycznych i ekscytujących kultur Malezji.

Penang to tropikalna wyspa z palmowymi obrzeżami plaż i uznawana jest za stolicę żywności.

NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE STUDENCKIE

Życie kolegium powinno być zdrową równowagą pomiędzy pracą a zabawą. Podczas gdy obciążenie pracą jest wymagające, chcemy, abyś doświadczył pełnego spektrum życia studenckiego w Irlandii i Malezji.

W Penang uczniowie są zachęcani do równoważenia swoich zobowiązań akademickich i klinicznych z członkostwem w stowarzyszeniu studenckim. Stowarzyszenie studenckie oferuje wiele zajęć sportowych, kulturalnych i dodatkowych dla społeczności uniwersytetu.

GLOBALNA SIEĆ ALUMNI

Będąc absolwentem, dołączysz do cenionej i rozwijającej się globalnej sieci absolwentów prawie 1700 lekarzy i doktorantów oraz absolwenta irlandzkich uniwersytetów medycznych z programu MScPH, UCD.

Absolwenci zajmowali wysokie stanowiska w krajach tak różnych, jak Malezja, Irlandia, Szwajcaria, Australia, Stany Zjednoczone, Brunei, Nowa Zelandia i Wielka Brytania.

Nasi absolwenci są źródłem ogromnej dumy dla Uniwersytetu. Ponieważ absolwenci otrzymują te same globalnie uznane kwalifikacje, co studenci irlandzkich kampusów, stają się częścią bogatej sieci absolwentów z wielowiekowymi powiązaniami w krajach i systemach opieki zdrowotnej na całym świecie.

Ta sieć obejmuje byłego prezydenta Irlandii, prezesa UCD, dyrektora generalnego RCSI oraz obecnego przewodniczącego Irlandzkiej Rady Lekarskiej. Sieć absolwentów jest nieocenionym źródłem poradnictwa, wsparcia i pomocy dla naszych absolwentów.

Korzystasz ze statusu i kwalifikacji, które mają globalne uznanie, dając Ci nieograniczone możliwości kariery.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Zdrowia Publicznego (MScPH)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Malezja George Town

Problemy związane ze zdrowiem publicznym to coraz bardziej globalne problemy wymagające globalnych rozwiązań. Dzięki swobodniejszemu przepływowi ludzi, żywności dla ludzi i zwierząt oraz chorobom zakaźnym, skażone produkty szybko stają się szeroko rozpowszechnione. [+]

Mgr UCD w dziedzinie zdrowia publicznego (MSc PH) w RUMC1 rok, pełny etat, wyspa Penang

Problemy zdrowia publicznego to coraz bardziej globalne problemy, wymagające rozwiązań globalnych. Dzięki swobodniejszemu przepływowi ludzi oraz żywności dla ludzi i zwierząt oraz chorobom zakaźnym, skażone produkty szybko stają się szeroko rozpowszechnione. Zdrowie obywateli jednego kraju często zależy od kontroli i infrastruktury publicznej służby zdrowia w innym kraju. Choroby zakaźne, choroby przewlekłe, otyłość i niedożywienie białkowo-energetyczne mają wymiar międzynarodowy.

Mistrz Zdrowia Publicznego UCD (MScPH) w RUMC jest skierowany do osób planujących karierę w zakresie zdrowia publicznego na poziomie lokalnym lub międzynarodowym. Moduły i projekty badawcze koncentrują się na kwestiach zdrowia publicznego.... [-]


Kontakt

Penang Medical College

Adres 4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town
George Town, Penang, Malezja
Strona internetowa http://www.pmc.edu.my/
Telefon +60 4-226 3459