Penang Medical College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto uczyć się u nas?

  • Penang Medical College ( PMC ) to pierwsza prywatna szkoła medyczna Malezji. PMC jest w całości własnością Royal College of Surgeons w Irlandii (RCSI) i University College Dublin (UCD), dwóch z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów medycznych w Irlandii.
  • Wszyscy studenci kończący studia otrzymują dyplomy uznawane na poziomie międzynarodowym lub podyplomowe studia magisterskie na National University of Ireland.
  • PMC jest uznawane zarówno przez Irlandczyków
  • Szerokie możliwości badań biomedycznych i translacyjnych w tym zakresie wzbogacają doświadczenia i poszerzają możliwości dla studentów podyplomowych z wiodącymi czasopismami, uznaniem i nagrodami.
  • Wysoko opłacalne czesne jako opłaty za wszystkie programy (w tym studia podyplomowe) stanowią mniej niż 50% programu w Dublinie, ale osiągają te same stopnie.
  • Absolwenci PMC dołączają do cennej globalnej sieci absolwentów, która rozciąga się na każdy system opieki zdrowotnej w każdym kraju na całym świecie

GLOBALNA KWALIFIKACJA

Magister zdrowia publicznego jest przyznawany przez National University of Ireland (NUI) z University College Dublin (UCD).

UCD MSC w dziedzinie zdrowia publicznego w PMC (1 rok, w pełnym wymiarze godzin) jest prowadzona w Penang w Malezji z doświadczeniem w dziedzinie zdrowia publicznego.

EDUKACJA IRLANDZKIEGO w PENANG

Irlandia jest międzynarodowo uznawana za wysokie standardy w edukacji, a RCSI i UCD to dwie najbardziej prestiżowe szkoły medyczne w kraju.

Posiadając regionalną bazę w Penang, renomowana, wysokiej jakości edukacja jest oferowana po niższych kosztach.

Kampus PMC znajduje się w centrum Georgetown, wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO. Penang, zwany "Perłą Orientu", znajduje się na skrzyżowaniu Azji i Europy i od dawna służył jako łącznik między dwiema połowami.

Założony jako pierwszy brytyjski port handlowy na Dalekim Wschodzie w 1786 roku, dziś jest jedną z najbardziej zróżnicowanych, kosmopolitycznych i ekscytujących kultur Malezji.

Penang to tropikalna wyspa z palmowymi obrzeżami plaż i uznawana jest za stolicę żywności.

NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE STUDENCKIE

Życie kolegium powinno być zdrową równowagą pomiędzy pracą a zabawą. Podczas gdy obciążenie pracą jest wymagające, chcemy, abyś doświadczył pełnego spektrum życia studenckiego w Irlandii i Malezji.

W Penang uczniowie są zachęcani do równoważenia swoich zobowiązań akademickich i klinicznych z członkostwem w PMC Student Association. Stowarzyszenie studentów oferuje wiele zajęć sportowych, kulturalnych i dodatkowych dla społeczności studenckiej PMC .

GLOBALNA SIEĆ ALUMNI

Będąc absolwentem Penang Medical College , dołączysz do cenionej i rozwijającej się globalnej sieci absolwentów prawie 1600 lekarzy i doktorantów w PMC , a także absolwent irlandzkich uniwersytetów medycznych z programu MScPH, UCD.

Absolwenci PMC zajmują wysokie stanowiska w krajach tak różnych, jak Malezja, Irlandia, Szwajcaria, Australia, Stany Zjednoczone, Brunei, Nowa Zelandia i Wielka Brytania.

Nasi absolwenci są źródłem ogromnej dumy z PMC , RCSI i UCD. Ponieważ absolwenci PMC otrzymują te same globalnie uznane kwalifikacje, co studenci RCSI i UCD, stają się częścią bogatej sieci absolwentów z wielowiekowymi powiązaniami w krajach i systemach opieki zdrowotnej na całym świecie.

Ta sieć obejmuje byłego prezydenta Irlandii, prezesa UCD, dyrektora generalnego RCSI oraz obecnego przewodniczącego Irlandzkiej Rady Lekarskiej. Sieć absolwentów jest nieocenionym źródłem poradnictwa, wsparcia i pomocy dla absolwentów PMC .

Jako absolwent PMC uzyskujesz status i kwalifikacje, które cieszą się globalnym uznaniem, dając ci nieograniczone możliwości kariery.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Zdrowia Publicznego (MPH)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Malezja George Town

Problemy związane ze zdrowiem publicznym to coraz bardziej globalne problemy wymagające globalnych rozwiązań. Dzięki swobodniejszemu przepływowi ludzi, żywności dla ludzi i zwierząt oraz chorobom zakaźnym, skażone produkty szybko stają się szeroko rozpowszechnione. [+]

UCD Magister zdrowia publicznego (MSc PH) w PMC1 rok, pełny etat

Problemy zdrowia publicznego to coraz bardziej globalne problemy, wymagające rozwiązań globalnych. Dzięki swobodniejszemu przepływowi ludzi oraz żywności dla ludzi i zwierząt oraz chorobom zakaźnym, skażone produkty szybko stają się szeroko rozpowszechnione. Zdrowie obywateli jednego kraju często zależy od kontroli i infrastruktury publicznej służby zdrowia w innym kraju. Choroby zakaźne, choroby przewlekłe, otyłość i niedożywienie białkowo-energetyczne mają wymiar międzynarodowy.

UCD Master of Public Health (MPH) w PMC jest przeznaczony dla osób planujących karierę w zakresie zdrowia publicznego na poziomie lokalnym lub międzynarodowym. Moduły i projekty badawcze koncentrują się na kwestiach zdrowia publicznego.... [-]


Kontakt

Penang Medical College

Adres 4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town
George Town, Malezja
Strona internetowa http://www.pmc.edu.my/
Telefon +60 4-226 3459