RCSI & UCD Malaysia Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

RCSI

  • Absolwenci otrzymują dyplomy medyczne National University of Ireland. Takie stopnie są znane na całym świecie i cechą jakości i doskonałości
  • Absolwenci dołączają do cennej globalnej sieci absolwentów, która obejmuje każdy system opieki zdrowotnej w każdym kraju na całym świecie

Edukacja na światowym poziomie, globalne uznanie

Na RCSI

Studenci RUMC korzystają z indywidualnego mentorstwa, małych klas i nowoczesnych innowacyjnych stylów nauczania, osadzonych w wspierającej społeczności nauczycieli, studentów, pracowników administracyjnych i przyjaciół.

RUMC jest centralnie położony w dwóch miejscach w pobliżu Georgetown, miejsca dziedzictwa UNESCO. W odległości pięciu minut spacerem od szpitala Penang znajduje się 200-osobowa sala wykładowa, nowoczesne sale seminaryjne, w pełni wyposażone centrum multimedialne, sprzęt do wideokonferencji, laboratoria badawcze, w pełni zaopatrzona biblioteka akademicka, laboratorium badań klinicznych, stołówki i studia studenckie, ośrodki edukacyjne i społecznościowe.

W kampusie w Malezji uczniowie są zachęcani do równoważenia swoich zobowiązań akademickich i klinicznych z członkostwem w Stowarzyszeniu Studentów RUMC. Stowarzyszenie studentów oferuje wiele zajęć sportowych, kulturalnych i dodatkowych dla społeczności studenckiej RUMC.

Jako uniwersytet przyszłe kohorty będą kontynuowały dziedzictwo w ramach RCSI

Absolwenci zajmowali wysokie stanowiska w krajach tak różnych, jak Malezja, Irlandia, Australia, Stany Zjednoczone, Brunei, Nowa Zelandia, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Nasi absolwenci są źródłem ogromnej dumy, ponieważ otrzymują te same globalnie uznane kwalifikacje, co studenci RCSI i UCD. Stają się częścią bogatej sieci absolwentów z wielowiekowymi powiązaniami w krajach i systemach opieki zdrowotnej na całym świecie.

Ta sieć obejmuje byłego prezydenta Irlandii, prezydenta UCD, dyrektora generalnego RCSI oraz obecnego przewodniczącego Irlandzkiej Rady Lekarskiej, a także obecnej i pierwszej żeńskiej wicepremiera Malezji, Dato "Seri Dr Wan Azizah binti Wan Ismail . Sieć absolwentów jest nieocenionym źródłem poradnictwa, wsparcia i pomocy dla wszystkich naszych absolwentów.

Korzystasz ze statusu i kwalifikacji, które mają globalne uznanie, dając Ci nieograniczone możliwości kariery.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister zdrowia publicznego (MScPH)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Malezja George Town

1-letni, pełny etat studiów podyplomowych jest skierowany do osób planujących karierę zawodową lokalnie lub międzynarodowo i zawiera moduły i projekty badawcze skoncentrowane w szczególności na kwestiach zdrowia publicznego. [+]

Problemy związane ze zdrowiem publicznym są coraz bardziej globalne i wymagają globalnego rozwiązania.

Dzięki swobodniejszemu przepływowi ludzi oraz żywności dla ludzi i zwierząt, choroby zakaźne i skażone produkty mogą szybko zostać szeroko rozpowszechnione.

Zdrowie publiczne nigdy nie było ważniejsze, ponieważ staramy się zapobiegać chorobom i zapewnić obywatelom długie i zdrowe życie.

Zdrowie publiczne odnosi się do dbałości o zdrowie osób i ludności w odróżnieniu od bezpośredniego kontaktu z konsekwencjami choroby i leczenia chorych osób. Nacisk kładziony jest na zapobieganie chorobom i zwalczanie czynników przyczyniających się do chorób, takich jak czynniki środowiskowe i behawioralne.... [-]


Kontakt

Penang Medical College

Adres 4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town
George Town, Penang, Malezja
Strona internetowa http://www.pmc.edu.my/
Telefon +60 4-226 3459