Penang Medical College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto uczyć się u nas?

  • Penang Medical College ( PMC ) to pierwsza prywatna szkoła medyczna Malezji. PMC jest w całości własnością Royal College of Surgeons w Irlandii (RCSI) i University College Dublin (UCD), dwóch z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów medycznych w Irlandii.
  • Wszyscy studenci kończący naukę otrzymują dyplomy uznawane na poziomie międzynarodowym lub podyplomowe Master of Science na Narodowym Uniwersytecie Irlandii.
  • Szerokie możliwości badań biomedycznych i translacyjnych w tym zakresie wzbogacają doświadczenia studentów i poszerzają możliwości dla podyplomowych z wiodącymi czasopismami, uznaniem i nagrodami.
  • Wysoko opłacalne czesne jako opłaty za wszystkie programy (w tym studia podyplomowe) stanowią mniej niż 50% programu w Dublinie, ale osiągają te same stopnie.
  • PMC studiów licencjackich w Irlandii PMC jest programem podstawowym od jego założenia. Przedklinicznymi latami studenckimi są Dublin (RCSI lub UCD), a następnie wyjątkowe szkolenie kliniczne w Penang. Przyznawane stopnie są bardzo poszukiwane, tak znane na całym świecie jako znak jakości i doskonałości.
  • Absolwenci PMC dołączają do cennej globalnej sieci absolwentów, która rozciąga się na każdy system opieki zdrowotnej w każdym kraju na całym świecie

GLOBALNA KWALIFIKACJA

Magister zdrowia publicznego jest przyznawany przez National University of Ireland (NUI) z University College Dublin (UCD).

UCD MSC in Public Health (1 rok, pełny etat) Penang, Malezja

EDUKACJA IRLANDZKIEGO w PENANG

Irlandia jest międzynarodowo uznawana za wysokie standardy w edukacji, a RCSI i UCD to dwie najbardziej prestiżowe szkoły medyczne w kraju.

Posiadając regionalną bazę w Penang, renomowana, wysokiej jakości edukacja jest oferowana po niższych kosztach.

Kampus PMC znajduje się w centrum Georgetown, wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO. Penang, zwany "Perłą Orientu", znajduje się na skrzyżowaniu Azji i Europy i od dawna służył jako łącznik między dwiema połowami.

Założony jako pierwszy brytyjski port handlowy na Dalekim Wschodzie w 1786 roku, dziś jest jedną z najbardziej zróżnicowanych, kosmopolitycznych i ekscytujących kultur Malezji.

Penang to tropikalna wyspa z palmowymi obrzeżami plaż i uznawana jest za stolicę żywności.

NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE STUDENCKIE

Życie kolegium powinno być zdrową równowagą pomiędzy pracą a zabawą. Podczas gdy obciążenie pracą jest wymagające, chcemy, abyś doświadczył pełnego spektrum życia studenckiego w Irlandii i Malezji.

W Penang uczniowie są zachęcani do równoważenia swoich zobowiązań akademickich i klinicznych z członkostwem w PMC Student Association. Stowarzyszenie studentów oferuje wiele zajęć sportowych, kulturalnych i dodatkowych dla społeczności studenckiej PMC .

GLOBALNA SIEĆ ALUMNI

Będąc absolwentem Penang Medical College , dołączysz do cenionej i rozwijającej się globalnej sieci absolwentów prawie 1600 lekarzy i doktorantów w PMC , a także absolwenta irlandzkich uniwersytetów medycznych w twoim programie, RCSI lub UCD.

Absolwenci PMC zajmują wysokie stanowiska w krajach tak różnych, jak Malezja, Irlandia, Szwajcaria, Australia, Stany Zjednoczone, Brunei, Nowa Zelandia i Wielka Brytania.

Nasi absolwenci są źródłem ogromnej dumy z PMC , RCSI i UCD. Ponieważ absolwenci PMC otrzymują te same globalnie uznane kwalifikacje, co studenci RCSI i UCD, stają się częścią bogatej sieci absolwentów z wielowiekowymi powiązaniami w krajach i systemach opieki zdrowotnej na całym świecie.

Ta sieć obejmuje byłego prezydenta Irlandii, prezesa UCD, dyrektora generalnego RCSI oraz obecnego przewodniczącego Irlandzkiej Rady Lekarskiej. Sieć absolwentów jest nieocenionym źródłem poradnictwa, wsparcia i pomocy dla absolwentów PMC .

Jako absolwent PMC uzyskujesz status i kwalifikacje, które cieszą się globalnym uznaniem, dając ci nieograniczone możliwości kariery.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Zdrowia Publicznego Msc (mph)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Malezja George Town

Problemy zdrowia publicznego są coraz bardziej globalne problemy, wymagające globalnych rozwiązań. Ze swobodą przepływu osób, artykułów spożywczych dla ludzi i zwierząt oraz chorób zakaźnych, zanieczyszczone produkty szybko stają się szeroko rozpowszechnione. [+]

UCD Magister Zdrowia Publicznego (mph) przy Międzynarodowej PMC

Problemy zdrowia publicznego są coraz bardziej globalne problemy, wymagające globalnych rozwiązań. Ze swobodą przepływu osób i środków spożywczych dla ludzi i zwierząt i chorób zakaźnych, zanieczyszczone produkty szybko stają się szeroko rozpowszechnione. Zdrowie obywateli jednego kraju jest często uzależniona od infrastruktury do obsługi i zdrowia publicznego w pracy w innym. Choroby zakaźne, choroby przewlekłe, otyłość i niedożywienie energii białka mają wymiar międzynarodowy.

UCD Master of Public Health (mph) w PMC jest skierowany do tych, którzy planują karierę w lokalnym lub międzynarodowym obszarze modułów i pracy dyplomowej uwzględnieniem w szczególności w zakresie zdrowia publicznego.... [-]


Filmy

Penang Medical College 2014

Do You Care by PMC COS

Kontakt

Penang Medical College

Adres 4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town
George Town, Malezja
Strona internetowa http://www.pmc.edu.my/
Telefon +60 4-226 3459