Przeczytaj oficjalny opis

Melaka Manipal Medical College (MMMC) jest renomowaną prywatną instytucją medyczną z cechą doskonałości akademickiej i godną pozazdroszczenia osiągnięcia w zapewnieniu wysokiej jakości edukacji medycznej. Programy medyczne i stomatologiczne w MMMC są prowadzone we współpracy z cenionym Uniwersytetem Manipalnym w Indiach (dawniej Manipal Academy of Higher Education), utworzonym w lipcu 1993 r., Kiedy to jego zawodowe kolegia otrzymały status uniwersytetu, co czyni go pierwszym instytutem w prywatnej szkole średniej. sektor uznany przez rząd Indii za uznany uniwersytet.

MMMC zobowiązuje się do zapewnienia programu nauczania, który oferuje różnorodne możliwości uczenia się. Studenci rozwijają szeroki zakres wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do praktykowania medycyny. Dobrze zaplanowany, bardzo skuteczny program nauczania, prowadzony przez wyspecjalizowanych wykładowców, kładzie nacisk na korelację między podstawową nauką a szkoleniem z nauk klinicznych. W MMMC zaangażowanie na rzecz doskonałości jest tym, które inspirowane jest życiem i łagodzone etyczną służbą dla narodu i ludzkości.

MMMC jest preferowaną instytucją, ponieważ uczniowie zdobywają najlepsze z obu światów w edukacji medycznej i dostarczaniu zdrowia poprzez:

 • Doskonała edukacja techniczna i zawodowa
 • Wykwalifikowany, doświadczony i oddany wydział i personel
 • Czas spędzony w Indiach, który daje uczniowi silną ekspozycję na nauki podstawowe i zachorowalność związaną ze statusem społeczno-ekonomicznym i praktykami kulturowymi w innym kraju
 • Mieszka w multidyscyplinarnym kampusie uniwersyteckim w Manipal, dając uczniowi wyjątkowe doświadczenie międzykulturowe i budując pewność siebie i niezależność
 • Stanie się częścią cenionego systemu edukacyjnego o międzynarodowej renomie i światowych absolwentach
 • Faza kliniczna przeprowadzana w rządowych szpitalach w Malezji, gdzie studenci pracują z pacjentami i personelem pochodzącym z różnych grup etnicznych, podobnymi do ich własnych. Pozwala to na skuteczną komunikację i porozumienie oraz bezproblemowe połączenie z malezyjskim systemem dostarczania zdrowia.
 • MBBS i stopień BDS uznane przez Malezyjską Radę Lekarską, WHO i IMED
 • Przygotowanie studentów do globalnej konkurencji.
 • Jakość i przystępna edukacja
 • Nowoczesne, specjalnie zaprojektowane obiekty akademickie i dobrze zaopatrzone centrum zasobów
 • Celowo zbudowany dziesięciopiętrowy budynek dla programu BDS mieszkaniowego Dental Clinic i innych obiektów.
 • Dobre możliwości nauczania i uczenia się
 • Szeroka gama obiektów rekreacyjnych
 • Uczenia się na studenta
 • Dobre zakwaterowanie w hostelu
 • Dynamiczne doświadczenie akademickie

Dajemy najlepsze z obu światów!

Jest to jedyny powód, dla którego różnimy się od innych.

Szkolenia przedkliniczne na Manipal University (nasz Manipal Campus) zapewnią, że nasz student otrzyma najlepszą część teoretyczną z medycyny (MBBS) i edukacji stomatologicznej (BDS). Ta doskonała wiedza teoretyczna okaże się bardzo przydatna po powrocie na kampus Melaka w następnej fazie szkolenia. Żadne inne miejsce na ziemi nie może zaoferować lepszej wiedzy na temat ludzkiej anatomii, fizjologii, biochemii, farmakologii, patologii, mikrobiologii i medycyny sądowej i umiejętności klinicznych, takich jak Manipal University.

"Szybsze jest zrozumienie umiejętności (praktycznych), jeśli wiesz, dlaczego to robisz (teoria)"

Z drugiej strony, trening kliniczny na kampusie Melaka wyposaża naszego studenta w aktualne umiejętności kliniczne, niezbędne, aby stali się najlepszymi lekarzami lub dentystami. Studenci będą uczyć się wszystkich dyscyplin w medycynie i stomatologii przez rotację. Nasi studenci MBBS zostali wysłani do lokalnego (malezyjskiego) szpitala rządowego na szkolenie, podczas gdy nasz uczeń BDS będzie studiował w naszej własnej klinice dentystycznej (na terenie kampusu), aby zwiększyć ich umiejętności.

"Skupiamy się na produkcji najlepszego lekarza i dentysty!

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Melaka-Manipal Medical College

Pięcioletni program Bachelor of Dental Surgery (BDS) prowadzony jest w kampusie Manipal w Indiach, dla fazy I i kampusu Melaka, w Malezji w drugim etapie. Wysiłek ten je ... [+]

Wprowadzenie do programu BDS

Pięcioletni program Bachelor of Dental Surgery (BDS) prowadzony jest w kampusie Manipal w Indiach, dla fazy I i kampusu Melaka, w Malezji w drugim etapie. Wysiłek ten jest prawdziwym odzwierciedleniem wizji Manipala w opiece nad uczniami o wysokich osobowościach i wzmacnianiu edukacji opartej na wartościach Manipala.

Rozumiejąc znaczenie łączenia kultury, wiedzy, działań humanitarnych i profesjonalizmu, program BDS jest przeznaczony dla studentów, aby mogli korzystać z obu krajów w celu stymulowania doskonałości w środowisku akademickim i zdrowia.

Wydział Stomatologii (FOD) przyjmuje tradycyjny program nauczania jako podejście do nauczania i uczenia się. ... [-]

Malezja Malakka
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Melaka-Manipal Medical College

Faza I (Manipal Campus, Indie) 2,5 roku badań przedklinicznych ... [+]

Przegląd Faza I

Lista departamentu w fazie I (Manipal Campus)

Katedra Anatomii

Zakład Anatomii jest największym oddziałem w instytucji i koncentruje się na zapewnieniu dobrego środowiska do nauki dla absolwentów medycyny.

Katedra biochemii

Zakład Biochemii ma duży wkład w przekazywanie edukacji w biochemii i pomaga w ocenie czynników ryzyka rozwoju chorób wieloczynnikowych, takich jak cukrzyca lub zawał mięśnia sercowego.

Katedra Mikrobiologii

Departament Mikrobiologii w Melaka Manipal Medical College oferuje program studiów dla studentów medycyny drugiej klasy w celu zapewnienia wiedzy i umiejętności w zakresie chorób zakaźnych i immunologii, które są niezbędne w praktyce medycznej.... [-]

Malezja Malakka
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku