Przeczytaj oficjalny opis


IMU - zapewnienie przyszłości lepszej opieki zdrowotnej


International Medical University (IMU) jest pierwszą i najbardziej znaną prywatną uczelnią medyczną i naukami lekarskimi, która od ponad 24 lat zajmuje się edukacją medyczną. Uniwersytet jest pierwszym uniwersytetem w Malezji, który oferuje konwencjonalną i uzupełniającą medycynę, wszystko pod jednym dachem. Założona w 1992 r., Uniwersytet cieszy się międzynarodową renomą i zapewnia wysoki poziom edukacji na poziomie przeduniwersyteckim, licencjackim, podyplomowym i ustawicznym doskonaleniu zawodowym. Jego studia licencjackie składają się zarówno z lokalnych ścieżek (stopień IMU), jak i międzynarodowych ścieżek partnerskich (partnerski tytuł uniwersytecki).


IMU był pionierem pierwszego na świecie programu partnerskiej szkoły medycznej, umożliwiającego studentowi rozpoczęcie nauki w Malezji, jednocześnie kończąc i zdobywając dyplom na międzynarodowej uczelni. W ciągu ostatnich 24 lat IMU wyrosła z college'u medycznego z 5 partnerskimi uniwersytetami w 1992 roku, na uznaną międzynarodowo instytucję szkolnictwa wyższego z ponad 30 światowej klasy partnerami uniwersyteckimi w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, USA, Irlandii, Chinach i Wielkiej Brytanii. . Dzięki tej współpracy IMU umożliwiło ponad 3.500 studentom uzyskanie dyplomu na tych prestiżowych uniwersytetach.


Główny kampus IMU znajduje się w Bukit Jalil, Kuala Lumpur, Malezja. Od 1999 r. IMU założyła kliniczne kampusy w Seremban i Kuala Pilah (Negeri Sembilan, Malezja) oraz Batu Pahat i Kluang (Johor, Malezja). Obecnie Uniwersytet ma ponad 3400 studentów w różnych programach, z czego około 2980 studentów pracuje w Bukit Jalil, a 420 w kampusach klinicznych. IMU gościł również ponad 200 międzynarodowych studentów reprezentujących ponad 30 krajów na całym świecie.

Do chwili obecnej IMU oferuje program przeduniwersytecki: Fundacja w Nauce, szereg programów studiów licencjackich w dziedzinie nauk medycznych i zdrowia: Medycyna, Stomatologia, Farmacja, Chemia farmaceutyczna, Pielęgniarstwo, Pielęgniarstwo, Dietetyka z odżywianiem, Żywienie, Psychologia, Nauki biomedyczne , Biotechnologia medyczna, chiropraktyka, medycyna chińska, a także studia podyplomowe: mgr i doktor nauk medycznych i medycznych (według badań), magister zdrowia publicznego, magister farmacji, magister chemii analitycznej i farmaceutycznej oraz magister medycyny molekularnej. Program nauczania IMU dla jego programów studiów licencjackich został porównany z międzynarodowymi standardami i jest akceptowany przez międzynarodowe uczelnie partnerskie do transferu punktów do odpowiednich programów.


Model nauczania IMU opiera się na podstawowych wartościach, które wspierają rozwój uczniów w kompetentnych i kompetentnych pracownikach służby zdrowia, którzy są krytycznymi myślicielami, refleksyjnymi, a jednak aktywnymi. Celem jest stworzenie absolwentów służby zdrowia, którzy angażują się w uczenie się przez całe życie i są nasyceni poczuciem dobrego obywatelstwa, przywództwa i etycznego postępowania.

W ciągłym dążeniu do doskonałości akademickiej, przejście do badań było naturalnym postępem w badaniach medycznych i związanych z opieką zdrowotną, a edukacja medyczna była dziedziną, w której główny nacisk został położony. Oczekuje się, że wysiłki badawcze IMU zostaną jeszcze bardziej wzmocnione, gdy Instytut Badań, Rozwoju i Innowacji (IRDI) zostanie uruchomiony we wrześniu 2012 r.

Uniwersytet przeszedł znaczny przełom w 2010 r. Wraz z uruchomieniem centrów opieki zdrowotnej, które umożliwiły personelowi i studentom IMU przyjmowanie i leczenie pacjentów. Ośrodki opieki zdrowotnej, które służą jako miejsce nauczania dla studentów IMU, łączą dyscypliny medycyny alopatycznej (zachodniej) oraz medycyny komplementarnej i alternatywnej pod jednym dachem.


Dziś IMU to zintegrowana instytucja medyczna i opieki zdrowotnej, oferująca edukację, opiekę zdrowotną i badania we współpracy z jednymi z najbardziej cenionych osób i uniwersytetów w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej.


Wizja

IRU będzie innowacyjnym globalnym centrum doskonałości w nauce i badaniach, wspierającym społeczność uczonych i specjalistów zaangażowanych w służbie społeczeństwu, promujących rozwój uczniów, aby osiągnąć ich prawdziwy potencjał, stając się kompetentnymi, etycznymi, opiekuńczymi i dociekliwymi obywatelami i wizjonerskimi liderami.

IRU zobowiązuje się do wolności akademickiej i zasad równych szans w zakresie ścigania i stosowania wiedzy, najwyższych standardów wydajności intelektualnej, edukacyjnej i badawczej; oraz ustanowienie organizacji uczącej się, która szanuje jednostkę.


Misja edukacyjna

Jako instytucja edukacyjna, naszą misją jest:

 • W celu dalszego wzmocnienia IRU jako centrum doskonałości dla studiów licencjackich w zakresie medycyny, farmacji i innych programów w dziedzinie nauk medycznych
 • Ustanowienie IRU jako ośrodka szkolnictwa wyższego zapewniającego szkolenia w ramach programów multidyscyplinarnych
 • Ustanowienie IRU jako ośrodka kształcenia podyplomowego i kształcenia ustawicznego
 • Wyszkolenie kompetentnych i umiejętnych profesjonalistów o wysokich standardach etycznych, którzy będą oddani służbie i poprawie jakości życia społeczności
 • Szkolenie kompetentnych specjalistów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii wiedzy, w szczególności ICT w procesie nauczania i uczenia się


Polityka jakości

Staramy się być innowacyjnym centrum doskonałości w nauce i badaniach, tworząc kompetentnych, troskliwych i etycznych profesjonalistów, którzy uczą się przez całe życie. Dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów w zakresie wydajności intelektualnej, edukacyjnej i badawczej.


8 Efektów uczenia się domen

IMU przyjmuje oparte na wynikach programy nauczania dla wszystkich swoich programów. Oznacza to, że wszyscy absolwenci IMU spełniają wszystkie oczekiwane rezultaty, jakie można oczekiwać od niego w programie. Te wyniki mają na celu zapewnienie absolwentowi gotowości do pracy. Istnieje osiem ogólnych domen wyników, które są następujące:

 • Zastosowanie podstawowych nauk w praktyce zawodu
 • Umiejętności psychomotoryczne
 • Problemy rodzinne i wspólnotowe w opiece zdrowotnej
 • Zapobieganie chorobom i promocja zdrowia
 • Umiejętności komunikacyjne
 • Krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i badania
 • Samodzielne uczenie się przez całe życie z umiejętnościami w zakresie informacji i zarządzania zasobami
 • Profesjonalizm, etyka i rozwój osobisty

Poszczególne programy będą stosować powyższe domeny w celu rozwijania ich konkretnych wyników edukacyjnych. Rezultaty te wpłyną na wszystkie aspekty programu nauczania pod względem treści i organizacji, warunków dostaw i wykształcenia, oceny i działań związanych z jakością.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

International Medical University

Jesteśmy pierwszym i jedynym uniwersytetem, który oferuje pełny program edukacyjny Chiropractic w Malezji, a także w całej Azji Południowo-Wschodniej. Program składa się ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Jesteśmy pierwszym i jedynym uniwersytetem, który oferuje pełny program edukacyjny Chiropractic w Malezji, a także w całej Azji Południowo-Wschodniej. Program składa się z 4 lat kształcenia akademickiego i klinicznego. Studenci mają również możliwość otrzymania punktów akademickich za przedmioty, które pomyślnie ukończyli w IMU i wykorzystują je do ukończenia studiów na Uniwersytecie RMIT w Australii, Anglo-European College of Chiropractic (AECC) lub University of South Wales w Zjednoczone Królestwo.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Nasz czteroletni program dietetyczny IMU z dietetyką został zaprojektowany specjalnie dla uczniów z dużym zainteresowaniem żywnością, ludźmi, nauką i medycyną. Będziesz s ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Nasz czteroletni program dietetyczny IMU z dietetyką został zaprojektowany specjalnie dla uczniów z dużym zainteresowaniem żywnością, ludźmi, nauką i medycyną. Będziesz studiować nauki o życiu i żywieniu, badając rolę diety i żywienia w zapobieganiu chorobom i leczeniu. Jednocześnie oferujemy również opcję transferu na nasze partnerskie uniwersytety w Australii i Nowej Zelandii.

Absolwenci tego programu będą mogli pracować jako dietetycy w sektorze rządowym i prywatnym, zapewniając usługi zdrowotne, zarządzanie usługami żywieniowymi i doradztwo w zakresie zarządzania chorobami i profilaktyki.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Biotechnologia medyczna to uznana, multidyscyplinarna nauka medyczna, która wykorzystuje komórki zwierzęce i roślinne, a także mikroorganizmy, w celu opracowania produktó ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Trzyletnie studia IMU w dziedzinie biotechnologii medycznej są zgodne z malezyjskimi priorytetami biotechnologii i zostały opracowane w celu spełnienia wysokich międzynarodowych standardów i są akceptowane przez University of Newcastle w Australii w celu transferu punktów do ich programu.

Biotechnologia medyczna to podgrupa biotechnologii, która uczy nas, jak wykorzystywać wszystkie żywe organizmy, w szczególności komórki i materiały komórkowe do wytwarzania produktów farmaceutycznych i diagnostycznych, aby pomóc nam żyć dłużej i bardziej produktywne życie. Ta specjalizacja zapewnia studentom solidne zrozumienie podstawowych nauk wspomagających biotechnologię. Solidny program biotechnologii medycznej w IMU uczy i przygotowuje studentów do stosowania aktualnych technik biotechnologicznych w rzeczywistych warunkach, w szczególności podczas szkoleń przemysłowych w firmach biotechnologicznych, agencjach rządowych i instytucjach międzynarodowych.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Czteroletni program IMU BSc (z wyróżnieniem) w programie medycyny chińskiej kładzie nacisk na integrację medycyny chińskiej i zachodnich nauk medycznych. Zapewnia absolwe ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Czteroletni program IMU BSc (z wyróżnieniem) w programie medycyny chińskiej kładzie nacisk na integrację medycyny chińskiej i zachodnich nauk medycznych. Zapewnia absolwentom profesjonalny poziom dostępu do praktyki akupunktury i chińskiej medycyny ziołowej. IMU zapewnia również opcję transferu punktów naszym uniwersytetom partnerskim w Australii i Chinach. I są 2 spożycia każdego roku - luty

Medycyna chińska jest holistyczną medycyną, która polega na zachowaniu zdrowia i praktykach uzdrawiania, które pochodziły z Chin, ale nadal są w praktyce dzisiaj. IMU jest jednym z nielicznych uniwersytetów w Malezji oferujących chińską medycynę w środowisku anglojęzycznym. Program jest dostarczany w języku angielskim, jest obsługiwany w języku mandaryńskim, gdy jest wymagany, i jest akceptowany przez Australię i Chiny w celu transferu środków. Oba nasze partnerskie uniwersytety w Australii i Chinach są częścią dużej sieci ośrodków badawczych Chińskiej Medycyny WHO.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Chemia farmaceutyczna IMU jest ukończona w ciągu 3 lat (6 semestrów) i jest prowadzona całkowicie w IMU w Malezji. Jest to pierwszy program w Malezji, który zapewnia komp ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Chemia farmaceutyczna IMU jest ukończona w ciągu 3 lat (6 semestrów) i jest prowadzona całkowicie w IMU w Malezji. Jest to pierwszy program w Malezji, który zapewnia kompletne i specjalistyczne szkolenie z zakresu chemii farmaceutycznej. Program nauczania zaczyna się od nauk o podstawach w początkowej fazie i rozciąga się na stosowaną wiedzę i umiejętności związane z działaniami związanymi z opracowywaniem leków w późniejszej fazie. Praktyki i badania są niezbędnymi elementami szkolenia w tym programie. Program ten jest akredytowany przez Royal Society of Chemistry w Wielkiej Brytanii.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Trzyletni program nauki biomedycznej IMU kładzie nacisk na laboratoryjne umiejętności laboratoryjne i systemy narządów ludzkich; ekscytujący i dynamiczny obszar, który ma ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Trzyletni program nauki biomedycznej IMU kładzie nacisk na laboratoryjne umiejętności laboratoryjne i systemy narządów ludzkich; ekscytujący i dynamiczny obszar, który ma duże znaczenie dla zrozumienia i leczenia chorób ludzkich. Studenci mają również możliwość ukończenia całego trzyletniego programu w IMU lub zbadania części programu w IMU i przeniesienia do jednego z partnerów Uniwersytetu w Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Każdego roku są 2 pobrania - w lipcu i we wrześniu.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

International Medical University

IMU Bachelor of Nursing to 4-letni program w pełnym wymiarze godzin, który przygotowuje studenta do zostania zarejestrowaną pielęgniarką, posiadającą kwalifikacje do wyko ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

IMU Bachelor of Nursing to 4-letni program w pełnym wymiarze godzin, który przygotowuje studenta do zostania zarejestrowaną pielęgniarką, posiadającą kwalifikacje do wykonywania zawodu w różnych placówkach w publicznym lub prywatnym sektorze opieki zdrowotnej. Po ukończeniu studiów licencjackich w dziedzinie pielęgniarstwa, absolwent może podjąć pracę jako pielęgniarka lub uzyskać dyplom ukończenia studiów lub uzyskać podstawową specjalizację w pielęgniarstwie macierzyńskim, ortopedycznym, krytycznym, pielęgniarskim, pielęgniarskim w okresie okołooperacyjnym, pielęgniarstwie środowiskowym, pielęgniarstwie gerontologicznym i wielu innych. . Absolwenci mogą również zdecydować się na dalsze studia na poziomie magisterskim i doktoranckim.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Ten stopień przygotuje Cię do pracy w każdej aptece, od służby szpitalnej i praktyki społecznej do przemysłu farmaceutycznego. Jako specjaliści medycyny, farmaceuci stają ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Od 2004 roku kształcimy i szkolimy studentów aptek. Nasz program apteki to w pełni akredytowany czteroletni dyplom farmacji, z możliwością przeniesienia na nasze partnerskie uniwersytety, a mianowicie na University of Otago w Nowej Zelandii lub University of Tasmania w Australii.

Ten stopień przygotuje Cię do pracy w każdej aptece, od służby szpitalnej i praktyki społecznej do przemysłu farmaceutycznego. Jako specjaliści medycyny, farmaceuci stają się coraz ważniejszymi rolami i kluczowym członkiem zintegrowanego zespołu opieki zdrowotnej.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Program Stomatologia IMU zapewnia wybór 2 utworów dla studentów. Pierwszy utwór jest realizowany wspólnie przez IMU, Malezję, we współpracy z anglojęzycznymi zagranicznym ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

Program Stomatologia IMU zapewnia wybór 2 utworów dla studentów. Pierwszy utwór jest realizowany wspólnie przez IMU, Malezję, we współpracy z anglojęzycznymi zagranicznymi uczelniami partnerskimi, a studenci spędzają pierwszy etap w Malezji, a później w jednej z naszych uczelni partnerskich. Po pomyślnym ukończeniu, studenci otrzymają dyplom z odpowiedniej uczelni partnerskiej. Drugi utwór przeznaczony jest dla studentów, którzy spędzają całe 5 lat studiów licencjackich w IMU i otrzymują od IMU tytuł Bachelor of Dental Surgery (BDS).... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 ... [+]

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet".

W IMU masz możliwość studiowania pierwszych dwóch i pół roku stopnia w IMU i przeniesienia do jednego ze swoich uniwersytetów partnerskich w Australii, Wielkiej Brytanii, Irlandii lub Kanadzie w celu ukończenia programu medycznego. Te międzynarodowe partnerstwa oznaczają, że program nauczania IMU został opracowany w celu spełnienia wysokich międzynarodowych standardów tych uniwersytetów. Studenci studiujący medycynę w IMU mają również opcję ukończenia całego stopnia w IMU.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

International Medical University

Mgr IMU w dziedzinie medycyny molekularnej jest przeznaczony dla absolwentów kierunków ścisłych i medycznych poszukujących zaawansowanych szkoleń w zakresie badań molekul ... [+]

Medycyna molekularna została uznana za główny obszar współczesnych badań medycznych i ułatwiła niedawny przełom w diagnostyce, leczeniu i leczeniu chorób. Na przykład obecnie możliwe jest wyjaśnienie wielu metabolitów i toksyn pochodzących z leków opartych na podejściu interomowym, zaprojektowanie wysoce specyficznych i zindywidualizowanych metod leczenia poprzez badania przesiewowe genomiki, bioinformatykę i ocenę chemoinformacyjną oraz zwiększenie biodostępności nowych leków poprzez wykorzystanie nanostruktur.

Mgr IMU w dziedzinie medycyny molekularnej jest przeznaczony dla absolwentów kierunków ścisłych i medycznych poszukujących zaawansowanych szkoleń w zakresie badań molekularnych i związanych z chorobami. Ten program ma na celu dostarczenie wyjątkowego programu nauczania, aby wyposażyć uczniów w umiejętności, które spełniają najwyższe wymagania i oczekiwania naukowe rygor. Program nauczania jest innowacyjny i opiera się na doświadczeniu naszej światowej sławy wydziału, którzy są również pasjonatami naukowców. Podstawowe moduły przedstawiają najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie medycyny molekularnej, które są dostarczane przez innowacyjną andragogię. Studenci docenią rolę prostych i złożonych cząsteczek w chorobach człowieka oraz sposoby, w jakie biologia systemów, biologia obliczeniowa i genetyka chemiczna przekształciły strategie badawcze i metodologię w technologię i terapie komórek macierzystych, projektowanie i rozwój leków oraz badania medyczne i kliniczne .... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Absolwent IMU w dziedzinie chemii analitycznej i farmaceutycznej jest odpowiedni dla absolwentów posiadających dyplom z chemii, farmacji lub pokrewnych dyscyplin i jest s ... [+]

Absolwent IMU w dziedzinie chemii analitycznej i farmaceutycznej jest odpowiedni dla absolwentów posiadających dyplom z chemii, farmacji lub pokrewnych dyscyplin i jest skierowany do absolwentów lub osób aktualnie zatrudnionych w przemyśle farmaceutycznym lub chemicznym.

Kurs zapewnia absolwentom możliwość wyostrzenia, rozszerzenia i poszerzenia istniejącej wiedzy i zrozumienia w zakresie odkrywania leków, projektowania leków, opracowywania leków, mikrobiologii farmaceutycznej, komercjalizacji produktów, rynku biotechnologii, aktualnych trendów w technologii farmaceutycznej, zaawansowanej analityce chemia, techniki separacji, metodologia badań, umiejętność pisania, zielona chemia, zarządzanie jakością, produkty naturalne i otoczenie regulacyjne.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Medical University

Kurs zapewni studentom z szerokiego zakresu zdrowia i pokrewnego środowiska zawodowego z wiedzy i umiejętności w dziedzinie zdrowia publicznego i dyscyplin pokrewnych, kt ... [+]

Zdrowie publiczne jest sztuką i nauką zapobiegania chorobom, przedłużania życia i promowania zdrowia. Zdrowie publiczne obejmuje nie tylko utrzymanie zdrowia poprzez zmniejszenie lub wyeliminowanie ryzyka choroby i zagrożeń dla zdrowia środowiskowego, poprawę warunków społecznych oraz zachęcanie do zdrowych zachowań i stylów życia, ale obejmuje również dystrybucję i optymalne zarządzanie usługami opieki zdrowotnej.

Kurs zapewni studentom z szerokiego zakresu zdrowia i pokrewnego środowiska zawodowego z wiedzy i umiejętności w dziedzinie zdrowia publicznego i dyscyplin pokrewnych, które uczynią je bardziej skutecznymi współpracownikami w swojej dziedzinie opieki zdrowotnej.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

International Medical University

Program studiów podyplomowych IMU Master of Pharmacy Practice (MPP) daje absolwentom farmacji szansę na zaspokojenie ich potrzeb szkoleniowych jako nowoczesnego farmaceut ... [+]

Program studiów podyplomowych IMU Master of Pharmacy Practice (MPP) daje absolwentom farmacji szansę na zaspokojenie ich potrzeb szkoleniowych jako nowoczesnego farmaceuty podstawowej opieki zdrowotnej. Program MPP oferowany przez IMU jest wyjątkowy i jest pierwszym tego rodzaju oferowanym przez malezyjską instytucję prywatną studentom lokalnym i zagranicznym.

W praktyce aptecznej będą trzy specjalizacje:

Apteka klinicznaSpołecznyZarządzanie apteką

Ten program studiów magisterskich będzie lepiej wyposażyć absolwentów w podstawową wiedzę i umiejętności, aby zwiększyć swoje szanse zawodowe jako klinicysta lub farmaceuta konsultant w dziedzinie farmacji klinicznej lub społecznej... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
IMU MAIN CAMPUS,
BUKIT JALIL
No.126, Jalan Jalil Perkasa 19,
Bukit Jalil,

Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, 57000 MY
Social Media
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
SEREMBAN
Jalan Rasah,

Seremban, Negeri Sembilan, 70300 MY
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
BATU PAHAT
No.12, Jalan Indah,
Taman Sri Kenangan,

Batu Pahat, Johor, 83000 MY
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
KLUANG
No. 19 & 20,
Jalan Seri Impian 1/1,
Taman Seri Impian

Kluang, Johor, 86000 MY