Institut Antarabangsa Sains Mantin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test International Institute of Science Mantin (IASM) Ramię jest specjalistą nauk medycznych KTG jest. Dzięki szczególnym uwzględnieniem nauk medycznych, IASM dumą oferuje studentom niezrównaną prawdziwe doświadczenie zawodowe w dziedzinie wymagającej opieki.

Życie w Nursing jest czymś więcej niż tylko karierze. Jest to zobowiązanie do przestrzegania wartości zawodu przez trosce o potrzebujących, zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej oraz z poszanowaniem praw pacjentów i ich rodzin, a jednocześnie pozostając pod spokoju w ekstremalnych ciśnieniach.

Aby odnieść sukces w tym zawodzie wymagającym, solidne podstawy wiedzy teoretycznej i praktycznej konieczna i niezbędna jest. Tutaj, w Instytucie Nauk Mantin lub IASM, jesteśmy dumni z wyposażania absolwentów pielęgniarstwa jutra z niezbędnymi umiejętnościami i prawidłowej postawy, aby zrobić karierę w zakresie pielęgniarstwa w satysfakcjonującej noty.

W specjalnej instytucji opieki, oferujemy studentom uziemienia pogłębione w zasadach lekarzy jednocześnie zapewniając szerokie możliwości zastosować teorię w praktyce poprzez pozornie prawdziwe scenariusze i staże pracy. Wszystko przez cały czas, skupić się na dowodach opiera praktyk pielęgniarskich oznacza, że ​​uczniowie rozumieją złożoną teorię medyczną za swoje czyny.

Z siedzibą w Mantin, Negeri Sembilan, nasz kampus stanowi doskonałą bazę dla studentów rozwój wiedzy i umiejętności w bezpiecznym i pielęgnowanie środowiska, z wykładami na wyciągnięcie ręki i sprzyjającego środowiska badania tuż przed ich drzwi.

Dla studentów pielęgniarstwa pragnących podjąć krok w tym trudnym świecie, IASM jest początek kształcenia drogę samopoznania i eksploracji.

IASM stara się przyczynić do wzrostu i rozwoju narodu, będąc prekursorem w dostarczaniu studentom edukacji pielęgniarskiej, który przygotowuje ich do sukcesu, zarówno wewnątrz, jak i poza granicami kraju.

Nasz Cel

Przyjęcie wielowymiarową, partycypacyjnego podejścia do uczenia się, które rozwija się intuicyjne i praktyczne umiejętności uczniów, a tym samym pogłębienie zrozumienia tematu.

Dają duże możliwości dla studentów, aby postawić teorię w praktyce poprzez organizowanie staży klinicznych i scenariuszy życiowych.

W kucie światowej gotowe absolwentów, którzy mogą odnieść sukces w każdym otoczeniu, IASM dąży do:

Pielęgnuj ciekawy i wychodzący myślenia uczniów w wyniku ekspozycji na erent di kultur i sposobów myślenia w ramach integracyjnego ustawienia kampusu. Tworzenie sprzyjającego włączeniu społecznemu oraz miejsce do nauki poprzez pozytywną, pielęgnowanie ustawienia kampusu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom W Zakresie Pielęgniarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2018 Malezja Mantin

Program ma na celu rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie pielęgniarstwa, umożliwiając im bezpieczną i kompetentną opiekę w różnych placówkach opieki zdrowotnej. Kurs łączy teoretyczne nauczanie w salach lekcyjnych i szkolenie praktyczne na oddziałach symulacyjnych i laboratorium umiejętności. [+]

Program ma na celu rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie pielęgniarstwa, umożliwiając im bezpieczną i kompetentną opiekę w różnych placówkach opieki zdrowotnej.

Kurs łączy teoretyczne nauczanie w salach lekcyjnych i szkolenie praktyczne na oddziałach symulacyjnych i laboratorium umiejętności. Ponadto studenci będą musieli wziąć udział w praktycznych stażach w uczestniczących lokalnych szpitalach.

Silny nacisk na wiedzę pielęgniarki i praktyczne szkolenie zapewnia absolwentom kompetencje jako pielęgniarki zarejestrowane, a także daje im przewagę na rynku absolwentów.

Program nauczania Diploma in Pursing opiera się na krajowych wymaganiach Malezja Board Nursing i jest w pełni zatwierdzony. Cechą programu jest to, że daje on studentowi szeroki wachlarz doświadczeń w różnych dziedzinach pielęgniarstwa.... [-]