Geomatika University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Geomatika University College, Kuala Lumpur Campus oferuje doskonałą środowisko naukowe, jak to jest strategicznie zlokalizowany w stolicy Malezji. Student będzie cieszyć się urokami kosmopolitycznego życia, ponieważ ma łatwy dostęp do wszystkich nowoczesnych udogodnień miasta, takich jak autobusy, taksówki, Light Rail transportowe (LRT), restauracje, centra handlowe, banki, centrum handlowe, atrakcje turystyczne i rozrywkowe plamy ,

Geomatika University College, Kuala Lumpur posiada 10 wydziałów z interesujących kursach prowadzonych w języku angielskim. Opłata za studia i koszty utrzymania jest tu niska w porównaniu do krajów takich jak Australia, USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanadzie, itp jako malezyjskich przewalutowania jest rozsądne. Studiowanie w stolicy Malezji, jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Azji biznesu, dadzą studenta z lepszego zrozumienia w Azji coraz większe znaczenie w dzisiejszym zglobalizowanym świecie.

WIZJA

Być inteligentnym i prowadzącą na uniwersytet do produkcji specjalistów i umiejętne przedsiębiorców, aby zaspokoić potrzeby przemysłu, narodu i globalnie

MISJA

Aby osiągnąć 20.000 aktywnych i jakości studentów do roku 2020. Absolwenci otrzymują pracę w czasie 3 miesięcy po ukończeniu studiów z wzorca przeciętnego wynagrodzenia GUC być top 10 najlepiej Uniwersytet w Malezji i znany na całym świecie. Być sprężysty i konkurencyjnej jako jeden z dostawców szkolnictwa wyższego w ogóle czasu. Zaszczepić ducha przedsiębiorczości i produkować absolwentów holistyczne, że później, aby stać się odpowiedzialnym obywatelem świata.

NASZE WARTOŚCI

  1. Student Success Zawsze odpowiedzialny i pasją w tworzeniu skutecznych przyszłych absolwentów. Nasi studenci (klienci) Zadowolenie i sukces są dla nas bardzo ważne.

  2. Profesjonalne Zawsze przyjąć postawę i umiejętności zawodowych w naszym zawodzie. "Czy słusznie się po raz pierwszy".

  3. Ludzie Rozwijanie talentów, synergicznie siłę, by stać się dobry zespół, nagradzać wydajność, przestrzegania praw i kultury wysokiej dyscypliny.

  4. & Quality Excellence Ciągłe dążenie do doskonałej jakości i we wszystkim, co robimy.

  5. przedsiębiorczość Dowiedz się i zastosować umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, działają jak jeden w każdym zadaniu robisz.

  6. Społeczność Pierwsze uczestniczyć w społeczności do generowania wartości ekonomiczne, społeczne i środowiskowe.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Dyplomy » Widzieć MSc » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom asystenta medycznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2019 Malezja Kuala Lumpur

Dyplom Asystent medyczny jest specjalnie zaprojektowany, aby rozwinąć student z silnym fundamencie i umiejętności, aby sprostać zmieniającym się świecie Medical. [+]

Dyplom z asystenta medycznego

Dyplom Asystent medyczny jest specjalnie zaprojektowany, aby rozwinąć student z silnym fundamencie i umiejętności, aby sprostać zmieniającym się świecie Medical.

Program ten zapewni studentom wiedzy, umiejętności i postawy być Asystent medyczny lub Asystent Medical Officer. Po zakończeniu programu, absolwenci będą mogli zrozumieć, diagnozowania, leczenia prostych dolegliwości, opiekuńczy i utwardzania w wellness i choroby.

Szpital Szkolenia który łączy studentów bezpośrednio do przemysłu są dodatkowe funkcje tego programu, dając im okazję do praktycznego praktyczne podejście.

CEL KURSU Aby zwiększyć liczbę asystenta medycznego w dziedzinach medycznych Wspieranie innowacyjnego i krytycznego myślenia w celu rozwijania zdolności uczniów prowadzenie spraw klinicznych w dostarczaniu najlepszych rozwiązań. Aby sprzyjać wysokie wartości etyczne i rozwijać dobre umiejętności komunikacyjne, ile potrzeba w medycynie pól asystentów. Wyposażyć uczniów w uczeniu się przez całe życie postawy tak będą nadal badać nowe techniki i technologie związane z dziedzin medycznych asystentów. Aby rozwijać absolwentów koordynacji, pracy zespołowej, komunikacji i umiejętności społecznych. PRZEDMIOT oferowanych ... [-]

Filmy

Geomatika University College