Hamad bin Khalifa University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

جامعة حمد بن خليفة

جامعة حمد بن خليفة , członek Katarskiej Fundacji na rzecz Edukacji, Nauki i Rozwoju Społeczności, powstał w 2010 roku, aby wnieść wkład w wizję ludzkiego potencjału Fundacji. Uniwersytet جامعة حمد بن خليفة to wschodzący uniwersytet badawczy pracujący nad radykalnymi zmianami w państwie Katar i regionie, a także wzmacniając swoją pozycję i globalny wpływ w tym samym czasie.

Dzięki swojej lokalizacji w Edukacyjnym Mieście جامعة حمد بن خليفة dąży do zapewnienia niezrównanych możliwości, w których badania i odkrycia są integralną częścią nauczania i uczenia się na wszystkich poziomach, przy użyciu multidyscyplinarnego podejścia, które koncentruje się na różnych dziedzinach.

Opierając się na swoim zaangażowaniu w Narodową Wizję Kataru 2030, جامعة حمد بن خليفة dąży do budowania ludzkiej zdolności poprzez bogate doświadczenie akademickie i unikalny system badań środowiskowych. Dzięki wiedzy i kreatywności uczniowie będą mieli okazję wymyślić nowe rozwiązania i innowacje, które będą miały ogromny wpływ na rozwój ich społeczności i całego świata.

Wszyscy członkowie جامعة حمد بن خليفة , studenci, wykładowcy, pracownicy, partnerzy i liderzy wierzą w siłę szkolnictwa wyższego i badań naukowych oraz ich zdolność do wywarcia pozytywnego wpływu na rozwój i postęp krajów.

Wizja

جامعة حمد بن خليفة aspiruje do pionierskiego, praktycznego, edukacyjnego i badawczego uniwersytetu, koncentrując się na innowacjach, aby zapewnić rozwiązania dla wyzwań stojących przed Państwem Katarskim i całym światem.

Wiadomość

جامعة حمد بن خليفة rozwija zintegrowane programy akademickie na poziomie globalnym, a także rozwija krajowe możliwości badawcze w celu wzmocnienia współpracy z najważniejszymi instytucjami międzynarodowymi. Uniwersytet chce przygotować przyszłych liderów, stworzyć gospodarkę opartą na wiedzy i stworzyć innowacyjne rozwiązania o globalnym zasięgu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health MSc » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Law Doktorat z prawa (JD) » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Master of Genomics and Microbiology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Katar Doha

Aby utrzymać tę pozycję, Katar musi zapewnić wiedzę i umiejętności następnej generacji pracowników służby zdrowia oraz być w stanie nadążyć za najnowszymi osiągnięciami naukowymi i współczesnymi technikami, które umożliwiają ekspertom zrozumienie biologicznych aspektów ludzkich. Poziom cząsteczek i badania genomu, jak nigdy dotąd. [+]

Aby utrzymać tę pozycję, Katar musi zapewnić wiedzę i umiejętności następnej generacji pracowników służby zdrowia oraz być w stanie nadążyć za najnowszymi osiągnięciami naukowymi i współczesnymi technikami, które umożliwiają ekspertom zrozumienie biologicznych aspektów ludzkich. Poziom cząsteczek i badania genomu, jak nigdy dotąd.

Uznając potrzebę dodania programów zgodnych ze współczesnym myśleniem o absolwentach nauk przyrodniczych, جامعة حمد بن خليفة uruchomił specjalistyczne programy akademickie w dziedzinie genomiki i mikrobiologii, koncentrując się na badaniach i praktycznych doświadczeniach.

Dzięki swoim zaawansowanym programom جامعة حمد بن خليفة wspiera wysiłki na rzecz rozwoju usług medycznych i rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej w stanie Katar i na świecie.... [-]


Master of Science in Biological Sciences and Medical Sciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Katar Doha

Katar stoi przed szeregiem wyjątkowych wyzwań w sektorze opieki zdrowotnej. Trwają postępy w leczeniu chorób takich jak cukrzyca, rak, choroby układu krążenia i zaburzenia psychiczne w Katarze i regionie. Chociaż te choroby wydają się nie mieć związku, najnowsze odkrycia wyraźnie pokazują, że wysokie rozpowszechnienie tych chorób w wielu częściach świata, a w szczególności w Katarze, wynika z połączenia czynników związanych z zanieczyszczeniem środowiska, a także z czynnikami genetycznymi. Wysokie wskaźniki małżeństwa między krewnymi w Katarze i rejonie Zatoki Perskiej również zaostrzają lub zwiększają częstość występowania mutacji genetycznych prowadzących do tych chorób. Wiele molekularnych i komórkowych mechanizmów związanych z tymi chorobami pozostaje zagadkowych. [+]

Katar stoi przed szeregiem wyjątkowych wyzwań w sektorze opieki zdrowotnej. Trwają postępy w leczeniu chorób takich jak cukrzyca, rak, choroby układu krążenia i zaburzenia psychiczne w Katarze i regionie. Chociaż te choroby wydają się nie mieć związku, najnowsze odkrycia wyraźnie pokazują, że wysokie rozpowszechnienie tych chorób w wielu częściach świata, a w szczególności w Katarze, wynika z połączenia czynników związanych z zanieczyszczeniem środowiska, a także z czynnikami genetycznymi. Wysokie wskaźniki małżeństwa między krewnymi w Katarze i rejonie Zatoki Perskiej również zaostrzają lub zwiększają częstość występowania mutacji genetycznych prowadzących do tych chorób. Wiele molekularnych i komórkowych mechanizmów związanych z tymi chorobami pozostaje zagadkowych.... [-]


Studia doktoranckie

Doktor medycyny genomiki i mąki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat September 2018 Katar Doha

Kawior State of Qatar pozycję lidera w świadczeniu usług w zakresie opieki zdrowotnej, a nawet utrzymać ten status, trzeba zapewnić wiedzę i umiejętności zapewniają następnej generacji pracowników służby zdrowia, i być w stanie nadążyć z najnowszych osiągnięć naukowych i nowoczesne technologie, które pozwolą ekspertom zrozumienie biologicznych aspektów ludzkiego bycia na poziom cząsteczek i badań genomu, jak nigdy przedtem. [+]

Kawior State of Qatar pozycję lidera w świadczeniu usług w zakresie opieki zdrowotnej, a nawet utrzymać ten status, trzeba zapewnić wiedzę i umiejętności zapewniają następnej generacji pracowników służby zdrowia, i być w stanie nadążyć z najnowszych osiągnięć naukowych i nowoczesne technologie, które pozwolą ekspertom zrozumienie biologicznych aspektów ludzkiego bycia na poziom cząsteczek i badań genomu, jak nigdy przedtem.

Świadomi potrzeby, aby dodać programy zgodne współczesnej myśli programów magisterskich w dziedzinie nauk przyrodniczych, Hamad bin Khalifa University uruchomiła specjalistycznych programów akademickich w nauce i medycynie genomiki mąki, z naciskiem na badania i zdobyć praktyczne doświadczenie.... [-]


Doktor nauk biologicznych i nauk medycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat September 2018 Katar Doha

Program doktorancki w dziedzinie nauk biologicznych i nauk medycznych Uniwersytetu جامعة حمد بن خليفة absolwentom multidyscyplinarny program mający na celu przygotowanie przyszłych liderów i szkolenie ich na poziomie globalnym w dziedzinie nauk biologicznych i medycznych. [+]

Program doktorancki w dziedzinie nauk biologicznych i nauk medycznych Uniwersytetu جامعة حمد بن خليفة absolwentom multidyscyplinarny program mający na celu przygotowanie przyszłych liderów i szkolenie ich na poziomie globalnym w dziedzinie nauk biologicznych i medycznych.

Kurs doktorancki zapewnia studentom wykształcenie, które sprawia, że ​​mają wysoki poziom wiedzy - zwłaszcza w dziedzinach stosowanych w naukach biologicznych i naukach medycznych - oraz rozwija krytyczne i niezależne umiejętności rozumowania.

Program doktora nauk biologicznych i biomedycyny w skrócie:

Studenci będą spełniać wymagania kursów podstawowych i do wyboru w pierwszych dwóch lub trzech semestrach w ramach programu.... [-]


Kontakt
Adres korespondencyjny
Hamad bin Khalifa University,
P.O. Box: 5825
Education City

QA
Adres lokalizacji
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, Doha, QA
Media społecznościowe