Przeczytaj oficjalny opis

tria College pomógł się ponad 20.000 studentów, absolwentów sukces gotowy do pracy od ponad 20 lat. tria jest zarejestrowana jako prywatnej uczelni zawodowej w ramach kariery Colleges ustawy Private 2005.

Kanadyjska właścicielem i operatorem, tria jest wielokrotnie nagradzanym prywatnym liceum zawodowego, którego wizją jest, aby poprawić życie poprzez wymianę informacji i technologii. tria oferuje liczne programy dyplomowe kariery koncentruje całej 5 wydziałów, które pozwalają uczniom odkryć bogatsze, bardziej satysfakcjonujące przyszłości.

Z 9 dogodnych lokalizacjach na terenie południowo-zachodniej Ontario, tria College został założony w 1992 roku przez jej założycieli, którzy nadal zapewniają praktyczne na temat kierunku i przywództwa.

Założyciele

Frank Gerencser, Dyrektor Naczelny

Frank Gerencser jest Dyrektor Generalny i współzałożyciel tria College technologia Healthcare. Frank jest liderem w sektorze Career College, służąc jako były prezes Ontario Association of Colleges and Career członkiem National Association of Colleges zawodowego, jak również współ-przewodniczenie wpływowych komisji w zakresie zatrudnienia, kształcenia na odległość, promocji międzynarodowej i więcej. Frank ma dyplom Systems Design Engineering na University of Waterloo.

Stuart Bentley, prezes i dyrektor operacyjny

Stuart Bentley jest prezes i dyrektor operacyjny tria College. Pracował na różnych Microsoft Corporation i CompTIA Learning komitetów doradczych i grup fokusowych, a także w wielu prywatnych i publicznych zarządu spółki dyrektorów, w tym AME Learning Inc Ponadto Stuart jest członkiem Instytutu Dyrektorów Korporacyjnych. Stuart posiada tytuł Bachelor of Commerce z McMaster University.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

triOS College

Celem programu jest przygotowanie studentów z niezbędnych umiejętności i wiedzy akademickiej do wejścia na poziomie pozycji w aptekach detalicznych, jak i firm farmaceuty ... [+]

Celem programu jest przygotowanie studentów z niezbędnych umiejętności i wiedzy akademickiej do wejścia na poziomie pozycji w aptekach detalicznych, jak i firm farmaceutycznych. Program ten zawiera przegląd teorii, zasad i praktyk Apteka Assistant. Obszary badań obejmują dokładne i bezpieczne przetwarzanie recept praktyka oprogramowania farmacji, odpowiednie technikami mieszania doraźnego, kontrola zapasów, utrzymywanie dokładnych i poufne rekordy, płatności przez osobę trzecią, działając w ramach odpowiednich przepisów prawa oraz skutecznego komunikowania się w mowie iw piśmie. Absolwenci będą przygotowani do pracy w charakterze członków współzależne opieki zdrowotnej zespołu. ... [-]

Kanada Mississauga Windsor Toronto Scarborough Oshawa London Kitchener Hamilton Brampton  + 6 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
26 - 32 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

triOS College

Ponieważ sukces w dzisiejszym zdrowia świata zależy od posiadania dobrze wyszkolonych pracowników, którzy mogą wielozadaniowych aby spełnić różnorodne wyzwania, program t ... [+]

Ponieważ sukces w dzisiejszym świecie opieki zdrowotnej zależy od posiadania dobrze wyszkolonych pracowników, którzy mogą wiele zadań do spełnienia różnorodnych wyzwań tria Program Medyczny Asystent pakietu Office został zaprojektowany, aby zapewnić studentom wszystkich wiedzy administracyjnej i klinicznej i umiejętności niezbędnych do pracy jako asystent gabinecie lekarskim.

Podczas programu studenci uczą się rozumieć i używać języka medycznego; wykonywania ogólnych procedur biurowych lekarzy, wpisać dane medyczne, raporty, opisy przypadków, korespondencja i dyktafon; zaplanować i potwierdzić badań lekarskich; odbierać i przekazywać wiadomości dla lekarzy i pacjentów; Pacjenci wywiad wypełnić formularze, dokumenty i opisy przypadków; inicjować i utrzymywać poufne akta medyczne i zapisy; sporządzania sprawozdań finansowych i obsługi procedur rozliczeniowych w tym rozliczeń medycznych, ubezpieczeń i innych formularzy; promowanie bezpieczeństwa i pracy w sposób bezpieczny; zamawiania materiałów eksploatacyjnych i utrzymania zapasów; planowanie i inicjowanie proceduralnych ustanowionych upy tym te wymagane dla przygotowania i konserwacji artykułów i sprzętu pacjenta; wykonywanie prostych procedur diagnostycznych, takich jak czynności życiowych; i zebrać próbki pacjenta w razie potrzeby. ... [-]

Kanada Mississauga Windsor Toronto Scarborough Oshawa London Kitchener Hamilton Brampton  + 6 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
34 - 38 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku