University of New Brunswick College of Extended Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O CEL

Nasza misja: Opracowanie i dostarczanie innowacyjnego, transformacyjnego programowania dla uczniów w każdym wieku i na każdym tle.

University of New Brunswick zapewnia programy kształcenia ustawicznego od 1950 r. W 2002 r. UNB założyła College of Extended Learning (UNB CEL), aby zapewnić kształcenie ustawiczne i rozwój zawodowy dorosłym uczącym się, a także programowanie online dla osób prywatnych i prywatnych. organizacje publiczne, lokalne, krajowe i globalne.

UNB CEL angażuje się w oferowanie wysokiej jakości kursów i programów, a także niestandardowych rozwiązań szkoleniowych i usług, które prowadzą do rozwoju osobistego i organizacyjnego. Dzięki innowacyjnym partnerstwom, UNB CEL opracowuje programy, które przyczyniają się do społecznych, kulturowych i ekonomicznych potrzeb rozwojowych Kanadyjczyków atlantyckich i nie tylko.

Nasze usługi obejmują całą gamę, od analizy i planowania, przez projektowanie i rozwój, aż po dostarczenie i administrowanie możliwościami uczenia się przez całe życie w zakresie wypoczynku, kariery i szkolenia zawodowego, ukończenia studiów i programów kredytowych online.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Certificates »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Applied Certificate Certificate Program

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Kanada Fredericton Saint John + 3 więcej

Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów. [+]

Praktyczne zastosowanie. Edukacja w czasie rzeczywistym.

Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów.

W trakcie programu uczniowie poznają podstawy analizy zachowania, takie jak to, jak ludzie uczą się i oduczają zachowań i umiejętności. Uczniowie zdobędą również umiejętności w zakresie zastosowań analizy zachowań, na przykład ustalania, dlaczego ktoś angażuje się w niewłaściwe zachowanie, w jaki sposób przygotować plan interwencji zachowań i jak nieustannie zarządzać programami zmian zachowań w sposób etyczny.

Uczniowie mogą zastosować te umiejętności oparte na dowodach na różne sposoby i ustawienia, takie jak:... [-]


Certyfikat wsparcia interwencyjnego Fetal Alcohol Spectrum (FASD)

Online W pełnym wymiarze godzin 16 tygodnie September 2018 Kanada Fredericton Saint John + 1 więcej

Aktualne badania sugerują, że nawet 4% osób w Kanadzie ma FASD. [+]

CAIS 8001

Aktualne badania sugerują, że nawet 4% osób w Kanadzie ma FASD. Jednym z najważniejszych problemów, z jakimi obecnie boryka się sektor interwencji w Kanadzie, jest brak wykwalifikowanej siły roboczej, który zaspokaja rosnący popyt na diagnozę, interwencję i wsparcie FAS. Ten program ma na celu dostarczenie uczestnikom podstawowych umiejętności do zastosowania w różnych rolach i sektorach wsparcia.

Uwaga: Wnioskodawcy muszą mieć dziecko w wieku wczesnoszkolnym, doradcę ds. Usług lub inny pokrewny dyplom lub stopień lub równoważną kombinację doświadczenia w pokrewnej dziedzinie i szkolenia stosowanego.

KorzyściPracuj z osobami dotkniętymi FASD w każdym wiekuUstanowienie i utrzymanie skutecznego zrozumienia i komunikacji z dotkniętymi klientami, osobami i rodzinamiZapewnienie rzecznictwa i świadomości zasobów społecznościUczestnicz w planowaniu spraw, interwencji kryzysowej, raportowaniu i dokumentacjiNauczaj i wspieraj proces uczenia sięOpracowanie planów leczenia rodzin i uczestnikówSzczegóły programu... [-]

Kursy

Moduły szkoleniowe do analizy behawioralnej dla rodzin i opiekunów

Online Otwarta rekrutacja Kanada Fredericton Saint John

Moduły szkoleniowe do analizy zachowań behawioralnych dla rodzin i opiekunów (ABATMF) są odpowiednie do zarządzania wyzwaniami behawioralnymi osób w każdym wieku i wszystkich umiejętnościach. [+]

Podnoszenie dziecka wyzwaniami behawioralnymi to długa podróż, ale pomoc jest już w drodze

Moduły szkoleniowe do analizy zachowań behawioralnych dla rodzin i opiekunów (ABATMF) są odpowiednie do zarządzania wyzwaniami behawioralnymi osób w każdym wieku i wszystkich umiejętnościach. Jeśli Twój członek rodziny lub osoba, którą się opiekujesz, ma niepełnosprawność intelektualną, zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) lub ogólne wyzwania behawioralne, program ten może pomóc w radzeniu sobie z codziennymi wymaganiami, przed którymi stoisz. Wszystkie moduły w tym programie oparte są na zasadach Applied Behaviour Analysis (ABA).

Ten program składa się z wykładów online i nagranych, które pozwalają na pracę we własnym tempie. Instruktor jest również dostępny online w zaplanowanych godzinach, aby odpowiedzieć na twoje pytania, a pod koniec każdego modułu odbędzie się telekonferencja z instruktorem, aby omówić doświadczenia i zadać pytania.... [-]