Przeczytaj oficjalny opis

O CEL

Nasza misja: Opracowanie i dostarczanie innowacyjnego, transformacyjnego programowania dla uczniów w każdym wieku i na każdym tle.

University of New Brunswick zapewnia programy kształcenia ustawicznego od 1950 r. W 2002 r. UNB założyła College of Extended Learning (UNB CEL), aby zapewnić kształcenie ustawiczne i rozwój zawodowy dorosłym uczącym się, a także programowanie online dla osób prywatnych i prywatnych. organizacje publiczne, lokalne, krajowe i globalne.

UNB CEL angażuje się w oferowanie wysokiej jakości kursów i programów, a także niestandardowych rozwiązań szkoleniowych i usług, które prowadzą do rozwoju osobistego i organizacyjnego. Dzięki innowacyjnym partnerstwom, UNB CEL opracowuje programy, które przyczyniają się do społecznych, kulturowych i ekonomicznych potrzeb rozwojowych Kanadyjczyków atlantyckich i nie tylko.

Nasze usługi obejmują całą gamę, od analizy i planowania, przez projektowanie i rozwój, aż po dostarczenie i administrowanie możliwościami uczenia się przez całe życie w zakresie wypoczynku, kariery i szkolenia zawodowego, ukończenia studiów i programów kredytowych online.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

University of New Brunswick College of Extended Learning

Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów. ... [+]

Praktyczne zastosowanie. Edukacja w czasie rzeczywistym.

Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów.

W trakcie programu uczniowie poznają podstawy analizy zachowania, takie jak to, jak ludzie uczą się i oduczają zachowań i umiejętności. Uczniowie zdobędą również umiejętności w zakresie zastosowań analizy zachowań, na przykład ustalania, dlaczego ktoś angażuje się w niewłaściwe zachowanie, w jaki sposób przygotować plan interwencji zachowań i jak nieustannie zarządzać programami zmian zachowań w sposób etyczny.

Uczniowie mogą zastosować te umiejętności oparte na dowodach na różne sposoby i ustawienia, takie jak:... [-]

Kanada Fredericton
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
250 - 1000 godziny
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of New Brunswick College of Extended Learning

Ten program ma na celu dostarczenie uczestnikom podstawowych umiejętności do zastosowania w różnych rolach i sektorach wsparcia. ... [+]

Aktualne badania sugerują, że nawet 4% osób w Kanadzie ma FASD. Jednym z najważniejszych problemów, z jakimi obecnie boryka się sektor interwencji w Kanadzie, jest brak wykwalifikowanej siły roboczej, który zaspokaja rosnący popyt na diagnozę, interwencję i wsparcie FAS. Ten program ma na celu dostarczenie uczestnikom podstawowych umiejętności do zastosowania w różnych rolach i sektorach wsparcia.

Uwaga: Wnioskodawcy muszą mieć dziecko w wieku wczesnoszkolnym, doradcę ds. Usług lub inny pokrewny dyplom lub stopień lub równoważną kombinację doświadczenia w pokrewnej dziedzinie i szkolenia stosowanego.

KorzyściPracuj z osobami dotkniętymi FASD w każdym wiekuUstanowienie i utrzymanie skutecznego zrozumienia i komunikacji z dotkniętymi klientami, osobami i rodzinamiZapewnienie rzecznictwa i świadomości zasobów społecznościUczestnicz w planowaniu spraw, interwencji kryzysowej, raportowaniu i dokumentacjiNauczaj i wspieraj proces uczenia sięOpracowanie planów leczenia rodzin i uczestnikówKto powinien uczęszczać?... [-]
Kanada Fredericton
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

University of New Brunswick College of Extended Learning

Szkolenie Applied Behavior Analysis dla rodzin i opiekunów jest odpowiednie dla osób, które stoją przed codziennymi wymogami radzenia sobie z wyzwaniami behawioralnymi os ... [+]

Podnoszenie dziecka wyzwaniami behawioralnymi to długa podróż, ale pomoc jest już w drodze

Szkolenie Applied Behavior Analysis dla rodzin i opiekunów jest odpowiednie dla osób, które stoją przed codziennymi wymogami radzenia sobie z wyzwaniami behawioralnymi osób w różnym wieku, z niepełnosprawnością intelektualną, doświadczaniem zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD) lub ogólnych wyzwań behawioralnych. Wszystkie kursy w tym programie oparte są na zasadach Applied Behaviour Analysis (ABA).

Ten program wprowadzający składa się z wykładów online i nagranych, które umożliwiają pracę we własnym tempie. Pomocnik online jest również dostępny (za pośrednictwem poczty e-mail lub połączenia konferencyjnego), aby odpowiedzieć na pytania, omówić doświadczenia lub wyjaśnić materiały szkoleniowe.... [-]

Kanada Fredericton
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku