Przeczytaj oficjalny opis

Świat się zmienia. I tak jest świat biznesu. Na Telfer School of Management na Uniwersytecie w Ottawie mamy rozumieć, że to, co ma znaczenie wykracza poza to, co można liczyć. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać sieć połączeń o wysokiej jakości - i to, co dla nas ważne jest, aby umieścić w centrum wszystkiego.

Cokolwiek to jest, że liczy się dla ciebie, oferujemy Państwu wszelkich dostępnych środków w celu osiągnięcia skutków.

Dzielimy się z wami bliskie powiązania, jakie kute z naszych absolwentów i środowiska biznesowego, dzięki czemu można dowiedzieć się, obok liderów, menedżerów i przedsiębiorców, którzy są tak genialne jak są inspirujące.

Dzielimy się z wami z wiedzy naszych naukowców, ich rozbudowanych sieciach oraz ich współpracy z organizacjami lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi środowiskami gospodarczymi.

Nasze programy są zaprojektowane tak, aby kształtować wpływowych przywódców, odpowiedzialnych menedżerów i innowacyjnych naukowców, którzy mają pozytywny wpływ na życie ludzi, organizacji i społeczności. Bez względu na swoje cele, jesteśmy zawsze blisko, aby pomóc Ci do nich dotrzeć.

Nasi profesorowie są międzynarodowo uznane za ich nowatorskich badań, ich obecnie pole myślenia, a ich przywódców kluczowych sieciach badawczych. Biorą na najważniejszych problemów napotykanych przez dzisiejszych liderów biznesu, przewidywanie i opracowanie rozwiązań na wyzwania jutra we wszystkich dziedzinach gospodarki, w tym naszych trzech strategicznych obszarach: analiz biznesowych, zarządzania i wydajności systemów opieki zdrowotnej, a także innowacji i przedsiębiorczości.

Położony w samym sercu Ottawy, nasza szkoła jest dumna domu akademickich pewnych 4300 uczniów, 88 pełnoetatowych pracowników naukowych oraz ponad 25000 absolwentów. Nasze akredytacje z trzech najbardziej wymagających organizacji międzynarodowych (AACSB, AMBA i EQUIS) podkreślają nasze uznanie jako jeden z najlepszych na świecie szkół biznesu.

Obszary strategiczne Ekspertyz

Telfer School of Management definiuje strategiczny obszar wiedzy (SAE) jako charakterystyczny, odpowiedniej i trwałej platformy dla osiągnięcia krajową i międzynarodową reputację w zakresie badań, nauczania i ewangelizacji.

Celem jest stworzenie "Full Spectrum" małych gospodarstw rolnych, które wahają się od badań podstawowych i stosowanych, pedagogikę do realizacji programu i zasięgu.

Telfer Szkoła zidentyfikował następujące w trzech strategicznych obszarach specjalizacji:

Innowacja i przedsiębiorczość Health Management Systems Business Analytics i wydajność

Akredytacja i rankingi

Telfer School of Management jest jedną z zaledwie 2 szkół biznesu w Kanadzie i jedna z mniej niż 70 szkół biznesu na świecie, która osiągnęła potrójną koronę akredytacji.

Międzynarodowe akredytacje Business School upewnić się, że uczniowie otrzymują najwyższej jakości kształcenia. Akredytowaną instytucję przyciąga nie tylko studenci wyższej jakości, ale również zapewnia ogromne możliwości badawcze i umożliwia globalne uznanie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Telfer School of Management

Systemy opieki zdrowotnej są układy dynamiczne, które są stale oczekiwane aby zapewnić więcej usług o takich samych lub mniejszych zasobów. Zapewnienie możemy zaspokoić p ... [+]

Robić różnicę

Systemy opieki zdrowotnej są układy dynamiczne, które są stale oczekiwane aby zapewnić więcej usług o takich samych lub mniejszych zasobów. Zapewnienie możemy zaspokoić potrzeby służby zdrowia wszystkich obywateli wymaga utalentowanych naukowców, którzy zobowiązują się oryginalne studia w celu doprowadzenia do zmian transformacyjnych. Ci ludzie nie tylko poszerzyć naszą wiedzę i znajomość systemów opieki zdrowotnej, ale także wykorzystywać swoje wyniki w celu opracowania rozwiązań, które sprawiają, zasadniczą różnicę w sposobie świadczenia zdrowotne są dostarczane.

Na Telfer School of Management, możemy w pełni zrozumieć ogromny wpływ tych naukowców, a ich praca ma na życie pacjentów, pracy świadczeniodawców i kierunku opieki zdrowotnej. Mamy również rozpoznać pilna potrzeba większej liczby wykwalifikowanych badaczy systemów ochrony zdrowia, Dlatego stworzyliśmy Master of Science w systemach opieki zdrowotnej.... [-]

Kanada Ottawa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Telfer School of Management

Dla Ciebie, praca w zarządzaniu opieki zdrowotnej jest znacznie więcej niż tylko jedną z wielu opcji kariery. Masz w sobie pasję do zdrowia. Posiadają głębokie i szczere ... [+]

Pasja dla Zdrowia

Dla Ciebie, praca w zarządzaniu opieki zdrowotnej jest znacznie więcej niż tylko jedną z wielu opcji kariery. Masz w sobie pasję do zdrowia. Posiadają głębokie i szczere pragnienie popełnienia całe swoje życie zawodowe do:

Poprawa opłacalnych usług zdrowotnych Poszerzenie dostępu pacjentów do podstawowej opieki i state-of-the-art zabiegi Promowanie profilaktyki chorób i zachowań prozdrowotnych Zapewnienie zdrowia personelu, systemów i urządzeń coraz bardziej poprawić jakość życia Kanadyjski lider opieki zdrowotnej

Dzielimy się swoją pasją. Przez ponad 45 lat, Telfer Szkoła Zarządzania odegrała istotną rolę w kanadyjskiej opieki zdrowotnej poprzez przygotowanie utalentowanych mężczyzn i kobiet do przyjęcia stanowiska kierownicze we wszystkich dziedzinach i na wszystkich poziomach stale zmieniających się w naszym kraju, zwiększając kompleksowy system opieki zdrowotnej.... [-]

Kanada Ottawa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 - 28 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia doktoranckie

Telfer School of Management

Multidyscyplinarne, całościowe i wybiegające w przyszłość, doktorat Telfer Zarządzania w programie jest wyjątkowa, wymagająca i niesie ze sobą wysokie oczekiwania w stosu ... [+]

Telfer PhD in Management został zaprojektowany na kształt, wizjoner wpływowych myślicieli, którzy mają pozytywny wpływ na życie ludzi, organizacji i społeczności poprzez ich badań. Nasi studenci pracują na swoich badań we współpracy z uznanymi międzynarodowo profesorów. Dzielimy się z naszymi studentami z wiedzy naszych naukowców, ich rozbudowanych sieciach oraz ich współpracy z organizacjami lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi środowiskami gospodarczymi. Naszym zadaniem jest konsekwentne utrzymanie sieci badawczych wysokiej jakości - i umieścić naszych studentów w centrum wszystkiego. Telfer dr oferuje studentom możliwość specjalizacji w jednej z pięciu dziedzin:... [-]

Kanada Ottawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku