Pacific Rim College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pacific Rim College jest rząd (PCTIA) akredytowana uczelnia komplementarnej medycyny integracyjnej i znajduje się na wyspie Vancouver w pięknej Victorii w Kolumbii Brytyjskiej. Uczelnia powstała w celu zapewnienia edukacji na światowym poziomie, nowoczesne możliwości badawczych i premier usług klinicznych w różnych sposobach leczenia. Misja Pacific Rim College Misją Pacific Rim College jest zapewnienie edukacji, usług i możliwości badawczych w medycynie komplementarnej i integracyjne, połączyła tubylczych i różne systemy uzdrawiania współczesnych przekonań naukowych i technologii. Założenie Filozofia Pacific Rim College został założony w celu włączenia leków na świecie, a tym samym zachowanie rodzimych praktyk i zwiększające ogólną zdolność trwałego systemu opieki zdrowotnej. Ponad pięćdziesiąt procent osób z krajów uprzemysłowionych korzystać z niektórych form terapii komplementarnej i alternatywnej, aw regionach ubogich, odsetek ten będzie prawdopodobnie jeszcze większa, jeśli terapie były dostępne. ChRL jest szkolenie lekarzy, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu i pomóc dostarczyć cennych umiejętności i wiedzy medycznej na całym świecie. Uznania i Akredytacje ChRL jest akredytowanych instytucji akademickich z Career Training Agency Instytucje prywatne (PCTIA) Kolumbii Brytyjskiej. Kanadyjscy studenci mogą ubiegać się o kredyty studenckie rządu Kanady. programów akademickich w ChRL są rozpoznawane przez różne organy zarządzające i stowarzyszeń, w tym CTCMA do akupunktury i programów Oriental Medicine, American Guild Zielarzy dla Dyplom Fitoterapia i National Association of Nutrition profesjonalistów dla Dyplom Holistic Nutrition.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • English (Canada)

Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Certificates » Widzieć Health M.D. »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Certyfikat społeczności zielników

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 miesięcy September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Community Herbalist Program to wyjątkowy 4-miesięczny program, który wprowadza uczniów w niesamowity świat roślin i ich zastosowania medyczne w zależności od różnych kultur.

[+]

Społeczność zielarz certyfikatu

Wspólnota zielarz Program jest unikalny program 4-miesięczne, które wprowadza uczniów do niesamowitej świata roślin i ich zastosowań leczniczych według różnych kultur. Program ten analizuje historię terapii na bazie roślin i jak rozpoznać i pielęgnować zioła, wykorzystania żywności pochodzenia roślinnego, aby zachować zdrowie i wprowadzania i stosowania preparatów ziołowych, aby przywrócić zdrowie.

Absolwenci tego programu może wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte w celu stworzenia wspólnoty opartej ziołowe klinikę do pomocy rodziny i przyjaciół, pracę w sektorze detalicznym zdrowia i dobrego samopoczucia, wzrostu i utrzymania ziołowe ogrody, stworzenie preparaty ziołowe lub matriculate do Dyplom programu Fitoterapia w ChRL.... [-]


Holistyczne świadectwo żywieniowe

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 miesięcy September 2019 Kanada Victoria

Program Żywienia całościowe Certyfikat (HNCP) to unikalny program 4-miesięczne, które wprowadza studentów w całej żywności żywienia i zastosowań leczniczych żywności według różnych kultur. [+]

Program Żywienia całościowe Certyfikat (HNCP) to unikalny program 4-miesięczne, które wprowadza studentów w całej żywności żywienia i zastosowań leczniczych żywności według różnych kultur.

Absolwenci tego programu może wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte do opowiedzenia się zdrowsze i bardziej zrównoważonych wyborów żywieniowych. Mogą pracować w sektorze detalicznym zdrowia i dobrego samopoczucia, wzrostu i utrzymania ogrodów miejskich i wiejskich, pomoc rodziny i przyjaciół w tworzeniu zdrowszych wyborów żywieniowych, lub matriculate do programu Dyplom Holistic Nutrition w ChRL.

Opcje studyjne

Holistyczne Odżywianie Certificate Program oferowany jest dwa razy w roku, z programów rozpoczynających się w styczniu i wrześniu. Zajęcia są zaplanowane na czwartek i piątek wieczorem oraz w soboty i niedziele dni.... [-]


Holistyczny certyfikat doula

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 14 tygodnie September 2019 Kanada Victoria

The Holistic Doula Certificate to 13.5-tygodniowy program, który trwa 270 godzin i przygotowuje studentów do pracy zarówno jako Doulas, jak i po porodzie Doulas. Jest to najbardziej kompleksowy program Doula oferowany w Ameryce Północnej.

[+]

Holistyczne Doula certyfikatu

The Holistic Doula Certificate to 13.5-tygodniowy program, który trwa 270 godzin i przygotowuje studentów do pracy zarówno jako Doulas, jak i po porodzie Doulas. Jest to najbardziej kompleksowy program Doula oferowany w Ameryce Północnej.

Kształcenie i szkolenie prowadzone w ramach programu Holistic Doula Certificate są oparte na komplementarnych i integracyjnych metodach, łącząc Zachodnią Medycynę z holistycznymi terapiami. Program zapewnia solidną edukację i praktyczne podstawy w wielu podejściach terapeutycznych, tworząc w ten sposób kompetentnego i pewnego Doulasa podczas pracy z pracującymi matkami i budowania ich praktyk. Żadne pojedyncze podejście terapeutyczne lub dyscyplina uczy ma być kompleksowe i doprowadzić do studentów staje praktyków w danej dziedzinie. Zamiast tego, każdy składnik zwiększa kompetencję Doula, a tym samym wartość dla pracującej matki i jej rodziny. Poprzez zdobycie wszechstronnego wykształcenia w różnych dyscyplinach, absolwenci programów będą gotowi zmienić obecne standardy tego, co to znaczy być Doula w Ameryce Północnej. Wszyscy studenci mają prawo do udziału w doula mentoring po ich zakończeniu wszystkich wymagań w klasie programu certyfikacji.... [-]


Dyplom

Dyplom akupunktury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Kanada Victoria

Dyplom Akupunktura to program 3-lata (6 semestrów), które głęboko analizuje teoretyczne i kliniczne koncepcje akupunktura i medycyna Wschodu.

[+]

Dyplom Akupunktura

Dyplom Akupunktura to program 3-lata (6 semestrów), które głęboko analizuje teoretyczne i kliniczne koncepcje akupunktura i medycyna Wschodu. Studenci uczą się fundamentalnych filozofii, zasad i technik diagnostycznych, terapeutycznych tego starożytnego i potężnego systemu medycyny i włączać je z nauk biomedycznych i innych filozofii leczniczych. Ten 2145-godzinny program spełnia wymagania programowe CTCMA BC.

Opcje studyjne

Szkoła akupunktura i medycyna Wschodu oferuje całoroczne szans edukacyjnych z kalendarza akademickiego na podstawie 3 semestry rocznie. Nowi uczniowie mogą zapisać się w styczniu, maju i we wrześniu, a studenci mogą zdecydować się na całoroczne studia lub na semestr lub więcej, według własnego uznania. Wybierając ich oczywiście załadować w każdym semestrze, studenci mogą załatwić wszelkie semestr na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin.... [-]


Dyplom akupunktury i medycyny orientalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Dyplom akupunktura i medycyna Wschodu jest program 4-lata (8 semestrów), które głęboko analizuje teoretyczne i kliniczne koncepcje akupunktura i medycyna Wschodu [+]

Dyplom akupunktura i medycyna Wschodu

Dyplom akupunktura i medycyna Wschodu jest program 4-lata (8 semestrów), które głęboko analizuje teoretyczne i kliniczne koncepcje akupunktura i medycyna Wschodu. Akupunktura i medycyna Wschodu obejmuje dziedziny takie jak akupunktura, medycyny ziołowej, chińskiego masażu, terapii diety i ćwiczeń terapeutycznych. Studenci uczą się fundamentalnych filozofii, zasad i technik diagnostycznych, terapeutycznych tego starożytnego i potężnego systemu medycyny i włączać je z nauk biomedycznych i innych filozofii leczniczych. Ten program 2925-godzinny spełnia wymagania programowe na CTCMA BC.

Opcje studyjne

Szkoła akupunktura i medycyna Wschodu oferuje całoroczne szans edukacyjnych z kalendarza akademickiego na podstawie 3 semestry rocznie. Nowi uczniowie mogą zapisać się w styczniu, maju i we wrześniu, a studenci mogą zdecydować się na całoroczne studia lub na semestr lub więcej, według własnego uznania. Wybierając ich oczywiście załadować w każdym semestrze, studenci mogą załatwić wszelkie semestr na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin.... [-]


Dyplom fitoterapii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Dyplom Fitoterapia jest programem 3-lata (6 semestrów), który bada zastosowanie lecznicze ziół północnoamerykańskich i europejskich. Studenci zapoznają się zarówno z tradycyjną wiedzą o ziołolecznictwie - przekazywaną w różnych światowych tradycjach na przestrzeni wieków - jak i współczesną wiedzą naukową.

[+]

Dyplom fitoterapii

Dyplom Fitoterapia jest programem 3-lata (6 semestrów), który bada zastosowanie lecznicze ziół północnoamerykańskich i europejskich. Studenci studiów zarówno tradycyjną wiedzę o medycynie - to, co jest przekazywana za pośrednictwem różnych tradycji świata na przestrzeni wieków - i współczesnym, wiedzy naukowej opartej. To najbardziej kompleksowy program dostępnego w obu Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych zachodniej medycynie, składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej, wdrożenie zalety praktyczne studium roślin.

Absolwenci Dyplom Fitoterapia mogą ubiegać się o członkostwo w brytyjskiej Kolegium Lekarzy fitoterapii, która jest jedną z wiodących na świecie profesjonalnych praktyków w rejestrach ziołowych. Absolwenci mogą również ubiegać się o członkostwo w Stowarzyszeniu kanadyjskiego zielarski BC (CHA BC), amerykańskiej Gildii zielarzy (AHG), Ontario Association (Zielarzy OHA), a nowoczesny i Zielarze Tradycyjne Cech BC.... [-]


Dyplom holistycznym żywieniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Dyplom Holistic Nutrition to program 3-lata (6 semestrów), która bada stosowanie żywności do utrzymania zdrowia i leczeniu chorób. Ten najbardziej wszechstronny program holistycznego odżywiania w Kanadzie składa się zarówno z kursów teoretycznych, jak i praktycznych i obejmuje kursy gotowania i badań klinicznych.

[+]

Dyplom Holistycznego Żywienia

Dyplom Holistic Nutrition to program 3-lata (6 semestrów), która bada stosowanie żywności do utrzymania zdrowia i leczeniu chorób. To najbardziej kompleksowy program na miejscu holistycznego żywienia w Kanadzie składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych i obejmuje gotowanie i klinicznych zajęć. Program ten jest uznawany przez National Association of Nutrition profesjonalistów (NANP) i jest zalecany NANP program edukacji.

Po osiągnięciu po raz pierwszy sensu ludzkiej egzystencji, gdzie więcej ludzi z nadwagą niż są głodne, gdzie średnia długość życia naszych dzieci jest mniejsza niż u nas, a gdzie zasoby żywności i rodzimych wiedza znikają szybciej niż możemy je chronić, zwiększając wiedzę żywieniową na zarówno lokalne i globalne skale ma zasadnicze znaczenie. Dyplom Holistic Nutrition jest kształcenie studentów, aby przejść zdrowia ludzkiego i środowiska poprzez wymianę wiedzy żywieniowej.... [-]


Kursy

Naturalne świadectwo zdrowia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Naturalne Program Zdrowia to program 2 lata (4 semestry), który zapewnia studentom przegląd wielu dyscyplin naturalnego zdrowia. NPZ może być traktowany jako niezależny certyfikat [+]

Natural Health Certificate

Naturalne Program Zdrowia to program 2 lata (4 semestry), który zapewnia studentom przegląd wielu dyscyplin naturalnego zdrowia. NPZ może być traktowany jako niezależny program świadectwo lub może być program wejście w innej szkole lub programu w ChRL. Studenci muszą pomyślnie ukończyć każdy z następujących przedmiotów w celu absolwenta. Wymagania fakultatywne mogą być spełnione przez pomyślnym zakończeniu każdego kursu nauczania oferowane w Szkole Fitoterapia, Szkoła akupunktura i medycyna Wschodu i School of Holistic Nutrition. Niektóre kursy kształcenia ustawicznego mogą też liczyć jako fakultatywne kredytów.

Zarówno w niepełnym wymiarze czasu i możliwości do nauki w pełnym wymiarze czasu są dostępne dla studentów.... [-]


M.D.

Doktorat z tradycyjnej medycyny chińskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 semestry September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Doktor Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest programem 10-semestr, które głęboko eksploruje obszary tradycyjnej medycyny chińskiej, takich jak psychologia, onkologii, gerontologii, akupunktury detox, badań i klasycznych tekstów, które pierwszy zarejestrowanych zasady tego potężnego i starożytnego systemu medycyny.

[+]

Doktor Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Doktor Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest programem 10-semestr, które głęboko eksploruje obszary tradycyjnej medycyny chińskiej, takich jak psychologia, onkologii, gerontologii, akupunktury detox, badań i klasycznych tekstów, które pierwszy zarejestrowanych zasady tego potężnego i starożytnego systemu medycyny.

Nowi uczniowie mogą zgłaszać się bezpośrednio do tego programu lub mogą przyjąć go jako roczny program podyplomowy po ukończeniu dyplomu akupunktury i orientalnej medycyny lub dwuletnim studium podyplomowym po uzyskaniu dyplomu akupunktury. Program nauczania jest taki sam, niezależnie od tego, czy uczniowie mają bezpośredni dostęp do tego programu, czy też pobierają go z wyżej wymienionych programów.... [-]


Filmy