Keyin College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość od naszego Założyciela

WYBÓR ścieżki kariery jest jednym z najważniejszych wyborów będzie można zrobić. Przeglądaj wszystkie opcje, ale podążać ścieżką, która cię podnieca i oferuje wyzwania, które będą nadal motywować, jak się uczyć.

Dziękujemy za Keyin College jako szlaku. W ciągu ostatnich 36 lat, mamy wykształconych tysiące Newfoundlanders i Labradorians i dumnie patrzył nasi absolwenci przystąpić do pracy na całym świecie!

Keyin College wierzy w tworzeniu programów, które poszerzają swoje umiejętności techniczne i osobowe. Zachęcamy naszych studentów do społeczności wolontariuszy i sympatyków, aby poszerzyć swoją sieć i zwiększyć pewność siebie. Prawdziwy świat może nas nauczyć tak wiele!

Nasze województwo jest wspaniałym miejscem do życia i pracy, a tak wiele możliwości dla Ciebie w tej chwili. Wybierz mądrze i cieszyć się jazdą!

Z poważaniem, Gwen Tucker / Założyciel Keyin College

Misja

Zespół Keyin Kolegium wykładowców i pracowników jest zobowiązana do bycia wiodącym niezależnym pedagog, nadal dostarczać przemysł napędzane programów w komfortowych warunkach uczenia się.

Keyin Filozofia

Keyin Uczelnia stara się zaprojektować swoje programy tak, aby każdy student otrzymuje szkolenie przemysł napędzane oraz w celu zapewnienia, że ​​studenci są wyposażone zarówno praktyczne i akademickich umiejętności niezbędnych do wejścia na rynek pracy.

Nasza praca Student Term Placement Program zwiększa edukację otrzymałeś Keyin poprzez intensyfikację i stosowania umiejętności, które uczniowie nabyli w trakcie ich programów akademickich.

Ponadto niski wskaźnik uczeń / instruktor, a także stosunek jeden do jeden student / urządzenia, pozwala na bardziej zindywidualizowane uwagi.

Historia Keyin College

Keyin College rozpoczął treningi w dniu 17 marca 1980 roku i szybko stała się wiodącym prywatna szkoła policealna z kampusów w całej Nowa Fundlandia i Labrador.

Program Keyin został zaprojektowany, aby zaoferować szkolenia umiejętności, które przygotowuje studentów do wymagań dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

Z takim naciskiem, to łatwo zrozumieć, dlaczego Keyin College produkuje absolwentów, którzy są przygotowani, aby sprostać wymaganiom i wyzwaniom ciągle zmieniającym się świecie biznesu.

Jeśli chcesz być częścią organizacji, w których wyjątkowe rzeczy dzieją się na więcej niż 36 lat, nie patrzeć dalej. Nasze zaangażowanie w sukces studentów jest najważniejsza. Jesteśmy dumni, że ukończyło ponad 30.000 studentów, oferując wysokiej jakości programów, które miały wpływ osoby, rodzin i społeczności, w znakomitych sposobów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Kursy » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Oczywiście podstawowa opieka sanitariusz

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Grand Falls-Windsor St. John's Stephenville Carbonear Burin Marystown Gander + 5 więcej

Podstawowa Opieka Sanitariusz Program został zaprojektowany, aby dać studentom kształcenia i szkolenia praktyczne potrzebne do osiągnięcia biegłości w tej trudnej pozycji zapewniać opiekę pre-szpitalnego. [+]

Podstawowa Opieka Sanitariusz Program został zaprojektowany, aby dać studentom kształcenia i szkolenia praktyczne potrzebne do osiągnięcia biegłości w tej trudnej pozycji zapewniać opiekę pre-szpitalnego. Szczególny nacisk kładzie się na zrównoważonym treningu, aby umożliwić absolwentom spełnić szereg fizycznych, intelektualnych, emocjonalnych i medycznych potrzeb pacjentów przygotowywanych do szpitala. Szkolenie obejmuje wszystkie główne aspekty opieki medycznej; Program Primary Care Sanitariusz w Keyin College spełnia wymagania normy ustanowione przez sanitariusza Association of Canada w swoich wytycznych dotyczących narodowych kompetencji zawodowych profili dla ratowników. Studenci otrzymają intensywne szkolenia w klasie, a także boiska i uczenia kliniczną.... [-]


Oczywiście technik farmaceutyczny - w pełni akredytowany (Grand Falls-Windsor)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2019 Kanada Grand Falls-Windsor St. John's Stephenville Carbonear Burin Marystown Gander + 6 więcej

Keyin College, Grand Falls-Windsor campus, ma przyjemność ogłosić nasz Pharmacy Technician Program któremu przyznano pełną akredytację na okres trzech lat (01 lipca 2015 - 30 czerwca 2018) z kanadyjskiego Rady Akredytacji Programów Pharmacy (CCAPP) , Proszę odwiedzić CCAPP uzyskać więcej informacji na scenach Akredytacji Programów aptece. [+]

Keyin College, Grand Falls-Windsor campus, ma przyjemność ogłosić nasz Pharmacy Technician Program któremu przyznano pełną akredytację na okres trzech lat (01 lipca 2015 - 30 czerwca 2018) z kanadyjskiego Rady Akredytacji Programów Pharmacy (CCAPP) , Proszę odwiedzić CCAPP uzyskać więcej informacji na scenach Akredytacji Programów aptece.

CCAPP akredytacja oznacza, że ​​absolwenci tego programu kwalifikują się do bezpośredniego dopuszczenia do egzaminu technik farmaceutyczny Kwalifikacyjnej, która jest wymagana do stania zarejestrowaną technik farmaceutyczny poprzez Nowa Fundlandia i Labrador Pharmacy Board (NLPB). Aby uzyskać więcej informacji na temat technik rozporządzenia procesu, odwiedź NLPB.... [-]