Focus Education Centre of Canada

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Centrum Edukacji Focus w Kanadzie przygotowuje uczniów do osiągnięcia wysokich ocen w uznanych na arenie międzynarodowej egzaminach językowych i podyplomowych. Zobowiązujemy się pomagać w osiągnięciu Twoich celów!

Specjalizujemy się w przygotowywaniu grup IELTS . Nasz program IELTS pomaga studentom budować strategie i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dniu egzaminu.

Dla uczniów, którzy chcą osiągnąć poziom IELTS, polecamy nasz program Focus on English, który jest ogólnym językiem angielskim jako ESL (ang. English as Second Language), który pomaga uczniom na wszystkich poziomach poprawiać znajomość języków we wszystkich dziedzinach.

Ogólny program angielskiego uczy płynności poprzez instrukcje gramatyczne i ćwiczenia w klasie. Głównym celem tego programu jest ułatwienie studentom płynnej znajomości języka angielskiego w odprężającym środowisku społecznym, przy jednoczesnym zwiększeniu zrozumienia języka angielskiego.

Coraz większa liczba ludności Kanady pragnie zostać lekarzami medycyny, którzy uczęszczają do szkół medycznych za granicą w takich miejscach jak Karaiby i kraje europejskie. Aby pomóc lokalnym kanadyjskim studentom oferujemy USMLE Step 1 High Yield Review Course. Dodatkowo, w celu wzrastania międzynarodowych studentów medycyny (IMG), którzy chcą zakwalifikować się jako lekarze medycyny w Kanadzie, oferujemy kurs przygotowujący do egzaminu MCCEE (Medical Council of Canada Evaluation Examination).

Microsoft Office i Microsoft Windows są popytem dnia i są potrzebne w każdym polu. Nasz fachowy wykładowca uczy cię i poprowadzi Cię przez samodzielną pracę biurową.

Ponadto mamy księgowych ekspertów nauczających książki QuickBook w grupach lub indywidualnych sesjach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Kursy » Widzieć Przygotowawczy rok » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Mccee

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 tygodnie September 2019 Kanada Mississauga

Rada Medyczna w Kanadzie Ocena Oceny (MCCEE) [+]

Rada Medyczna w Kanadzie Ocena Oceny (MCCEE)

Długość kursu

- 6 tygodni (4 razy w tygodniu przez 4 godziny na dobę)

Zalecany materiał badawczy

Skupienie Uwagi Medical Council of Canada Celów

Inne perki

Małe grupy (nie więcej niż 6-10 studentów) Można powtórzyć kurs raz bez dodatkowych kosztów Będziesz mądry z powodu automatycznego rabatu, jeśli weźmiesz dodatkowe kursy z nami 2 oficjalne testy samooceny MCCEE 2 Mocks podczas kursu, aby ocenić swoje uczone koncepcje Szkolenie na temat studiowania i co studiować

Oferujemy również kursy online. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

[-]

Usmle step 1 course

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 tygodnie September 2019 Kanada Mississauga

Egzamin na licencjonowanie medyczne w Stanach Zjednoczonych Krok 1 [+]

Egzamin na licencjonowanie medyczne w Stanach Zjednoczonych Krok 1

Długość kursu

- 6 tygodni (3 razy w tygodniu przez 4/6 godzin dziennie)

Zalecane materiały do ​​nauki

Strategie badania ostrości Pytania wielokrotnego wyboru Opis zawartości Krok 1 i ogólna broszura informacyjna Subskrypcja NMBE Qbank przez 3 miesiące

Inne profity

Dostępne lekcje prywatne W domu, egzaminy (1 tygodniowo, odpowiadając materiałowi nauczono tego tygodnia) Możesz powtórzyć kurs dwa razy bez dodatkowych kosztów Będziesz mądry z powodu dodatkowego rabatu, jeśli weźmiesz dodatkowe kursy z nami [-]