Przeczytaj oficjalny opis

Jako uczelnia wyższa, mająca siedzibę w Thunder Bay w 1967 roku, Confederation College ma udokumentowane osiągnięcia w dostarczaniu wyjątkowej edukacji i szkoleń średnio 7300 studentom w pełnym i niepełnym wymiarze godzin każdego roku. Ma ponad 58 programów 3 szkół wyższych.

  • Szkoła Biznesu, Gościnności i Sztuki Mediów
  • Szkoła Technologii Inżynieryjnych oraz rzemiosła i lotnictwa
  • School of Health and Community Services
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Confederation College

Przywództwo dla pracowników służby zdrowia programu Graduate Certificate został zaprojektowany w celu umożliwienia międzynarodowej służby zdrowia do rozwijania nowych umi ... [+]

Przywództwo dla pracowników służby zdrowia

Ten jedyny w roku, programu Certyfikat absolwent ma na celu umożliwienie międzynarodowych pracowników służby zdrowia do rozwijania nowych umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania zasobami ludzkimi, rozwiązywania konfliktów i strategicznego myślenia. Absolwenci będą mieli niepowtarzalną okazję do mieszają ich opieki zdrowotnej tła z przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi wynikach tej specjalistycznej, studia podyplomowe. Wybrani absolwenci tego specjalistycznego programu otrzyma roczną, świadectwa absolwent przywództwa dla pracowników służby zdrowia.

Uprawnieni wnioskodawcy

Kwalifikujący się kandydaci to absolwenci szkół wyższych z programów, w tym medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, psychologii i optometrii.... [-]

Kanada Thunder Bay
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Confederation College

... [+]

University of New Brunswick - Bachelor of Applied Management (BAM) Sprawdzenie aktów kryminalnych (osoby wymagające szczególnej troski).

Alternatywne ścieżki

Jeśli nie spełniasz tych wymagań dotyczących przyjęcia, zachęcamy do rozważenia naszego certyfikatu dostępu do uczelni lub ogólnego certyfikatu artystycznego i naukowego lub ogólnego dyplomu Arts and Science, lub programu Academic and Career Entrance (ACE); jeśli pomyślnie ukończysz jeden z tych programów, będziesz uprawniony do ubiegania się o programy w obszarze usług społecznościowych.

[-]
Kanada Thunder Bay
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Confederation College

... [+]

Ale dla niektórych z ograniczeniami fizycznymi, poznawczymi, emocjonalnymi i / lub społecznymi, terapia rekreacyjna jest również sposobem łączenia się i brania udziału z innymi. Możesz nauczyć się pomagać!

Program terapii rekreacyjnej w Konfederacji pomoże ci zaplanować, wdrożyć i ocenić szeroki zakres usług wypoczynkowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy doświadczają barier w zdrowym stylu życia. Nauczysz się, jak pracować z osobami i grupami w każdym wieku, aby ocenić ich potrzeby i zainteresowania, dzięki czemu możesz zachęcić niezależny i osobisty sposób spędzania wolnego czasu. Ćwiczenia obejmują rekreację terapeutyczną, psychologię rozwojową, planowanie programów i wydarzeń, komunikację dla usług społecznych, marketingu i public relations, leczenia i technologii adaptacyjnej oraz obiektów rekreacyjnych. ... [-]

Kanada Thunder Bay
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Confederation College
Address
1450 Nakina Dr
P7C 4W1 Thunder Bay, Ontario, Kanada
Witryna
Telefon
+1 807-475-6110