Algonquin College

Centre for Continuing & Online Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

w Internecie

Studiuj w pełnym wymiarze czasu online lub w niepełnym wymiarze godzin online. Ubiegaj się o pełnoetatowy program online, aby zdobyć doświadczenie w pełnym wymiarze czasu pracy bez dojeżdżania do pracy lub zarejestruj się po kursie, biorąc udział w programie studiów niestacjonarnych.

Czy nauka online dla ciebie?

Jeśli wolisz kurs, który pasuje do twojego planu zajęć i pozwala ci uczyć się w domowym zaciszu lub biurze, lub jeśli mieszkasz na odległość od naszych kampusów, kursy te są dla Ciebie. Uczniowie online powinni mieć samodyscyplinę i doskonałe umiejętności czytania, pisania i analizy. Oprócz umiejętności niezbędnych do nauki pomaturalnej będziesz potrzebować następujących umiejętności, aby odnieść sukces jako uczeń online:

 • dodatkowy nacisk na ustalanie celów
 • samodyscyplina i zarządzanie czasem
 • możliwość monitorowania własnego postępu
 • chęć pomocy w razie potrzeby
 • poświęcenie się poszukiwaniu informacji
 • znajomość obsługi komputera
 • doskonałe umiejętności komunikacyjne
 • umiejętność samodzielnej pracy

Pełnoetatowe programy online w Algonquin College są definiowane jako kształcenie w pełnym wymiarze godzin w środowisku pozauczelnianym, tj. W pracy lub w domu, od osoby prowadzącej zajęcia na wysokim poziomie poprzez wykorzystanie materiałów internetowych / internetowych.

60460_algonquinedit_header2x.jpg

Pełnoetatowe programy online oferują:

 • Te same referencje co programy na uczelni
 • Kursy online, które są równoważne obciążeniu pracą na kursie szkoleniowym, ale mogą być uporządkowane i zaplanowane wokół życia osobistego / zawodowego
 • Możliwość dostępu do zajęć, dyskusji w klasie i innych narzędzi edukacyjnych 24 godziny na dobę.

Uwaga: Kursy mają strukturę uwzględniającą terminy, których uczniowie powinni przestrzegać.

Programy internetowe w niepełnym wymiarze godzin to najlepszy sposób na dostosowanie jakości edukacji do intensywnego życia. W zaciszu własnego domu lub biura możesz wykorzystać swój wolny czas, aby ukończyć wybrany program.

Programy niestacjonarne oferują:

 • Elastyczność w wyborze kursów, które działają zgodnie z harmonogramem
 • Łatwa dostępność dzięki programowaniu w Internecie przez cały czas
 • Programy i kursy jakości w niepełnym wymiarze godzin.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Health Certificates » Widzieć Online Świadectwa studiów magisterskich » Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online Diplomas »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Certyfikat Absolwenta Autyzmu i Nauk Behawioralnych

Online W pełnym wymiarze godzin January 2019 Kanada Ottawa

Applied Behaviour Analysis (ABA) to oparte na badaniach i oparte na danych nauki, które można wykorzystać do nauczania osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) różnymi nowymi umiejętnościami, w tym umiejętnościami społecznymi, zabawowymi, samopomocowymi, językowymi i akademickimi. [+]

Nasz program

Applied Behaviour Analysis (ABA) to oparte na badaniach i oparte na danych nauki, które można wykorzystać do nauczania osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) różnymi nowymi umiejętnościami, w tym umiejętnościami społecznymi, zabawowymi, samopomocowymi, językowymi i akademickimi. Ten wysoce wyspecjalizowany program certyfikacji Ontario College zapewnia studentom solidne podstawy w zakresie zasad ABA; szczególnie w zastosowaniu tych zasad do Intensywnej Interwencji Behawioralnej (IBI) z dziećmi z ASD. Program obejmuje charakterystykę osób z ASD, praktyki oparte na dowodach w ABA, profesjonalny kodeks etyczny oraz opracowywanie i wdrażanie planów leczenia behawioralnego. Studenci zdobywają praktyczne doświadczenie w pracy z klientami i zespołami terapeutycznymi ABA.... [-]