Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako pierwsza szkoła oferująca profesjonalne programy akupunktury i tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM) w Albercie, przywództwo Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine w tej dziedzinie nigdy nie zostało zmienione. Wielokrotnie wykazaliśmy, że jesteśmy liderem w dziedzinie edukacji, badań i innowacji, a nasze programy są uznawane w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych (NCCAOM) i Chinach.

Naszym celem nie jest tylko nauczanie akupunktury i TCM; zamiast tego naszym Zadaniem jest zapewnienie niezbędnych narzędzi, aby stać się wysoko wykwalifikowanym praktykiem, któremu nie przeszkadzają ograniczenia.

Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine to miejsce, w którym możesz wzrastać i rozwijać się osobiście poprzez edukację i rówieśników. Ciało studentów Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine jest wypełnione szeroką gamą kultur i środowisk, co daje szansę na zbudowanie cennych relacji i pielęgnowanie otwartości. Nasz personel jest pełen pasji, zrozumienia i wartości budujących relacje ze swoimi uczniami.

Lokalizacje

Calgary

Address
20 Avenue Northwest,1910
T2M 1H5 Calgary, Alberta, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: