Przeczytaj oficjalny opis

113607_rsz_adobestock_125022316.jpg

Przegląd AUT

AUT jest pierwszym prywatnym uniwersytetem na południu Jordanii z ambitną wizją bycia wybitnym uniwersytetem, który przyciąga wzrok studentów i ulubionym wyborem studentów z Jordanii i regionu. Uniwersytet znajduje się około piętnastu kilometrów na południe od miasta Akaba na wzgórzach, z widokiem na Zatokę Akaba na ogromnej ziemi o powierzchni pięciuset km2.

Uczelnia otrzymała pierwszą grupę studentów w pierwszym semestrze roku akademickiego 2015 r. Na Wydziale Nauk Administracyjnych i Finansowych oraz na Wydziale Technologii Informacyjnych. Uniwersytet pracuje nieprzerwanie pod kierownictwem rady powierniczej, której przewodniczy dr Abd al-Salam AlMajali, aby opracować nowe specjalności, aby spełnić wymagania pracy w regionie, które przyciągają uwagę studentów z Jordanii i regionu.

Nasza wizja

Być wiodącym międzynarodowym uniwersytetem, wyróżnionym w programach akademickich i technologicznych oraz wykonywaniu badań naukowych.

Nasza misja

AUT zobowiązuje się do zapewnienia swoim studentom wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych i edukacyjnych, składając różnorodne programy akademickie i zawodowe w celu promowania rozwoju osobistego, społecznego, akademickiego i zawodowego studentów, oprócz wkładu w kulturę, społeczeństwo oraz rozwój gospodarczy społeczności w sposób, który spełnia wymagania planów rozwojowych dla regionu Akaba i obszarów sąsiednich.

Nasze cele

 • Zapewnienie programów edukacyjnych i edukacyjnych w nietradycyjnych specjalnościach wymaganych przez jordański i regionalny rynek pracy.
 • Przygotowanie absolwentów, którzy są w stanie konkurować, zgodnie ze standardami i wymogami międzynarodowego rynku pracy.
 • Zachęcać do specjalistycznych badań naukowych w swoich dziedzinach biznesu.
 • Służyć społeczności poprzez zapewnienie specjalistycznych porad naukowych i technicznych oraz prowadzenie badań.
 • Zawieranie umów i partnerstw ze specjalistycznymi uniwersytetami i ośrodkami badawczymi.
 • Aby rozwiązać istotne problemy społeczne i problemy w dziedzinach Uniwersytetu.
 • Przygotowanie absolwentów i wykwalifikowanych liderów do oświeconej myśli demokratycznej, która wspiera instytucje społeczne.

Nasze wartości

 • Wspieranie kreatywności i renowacji.
 • Traktowanie wszystkich z szacunkiem i sprawiedliwością.
 • Stałe zaangażowanie w poprawę jakości.
 • Mądre zarządzanie zasobami i infrastrukturą.
 • Zaangażowanie, odpowiedzialność społeczna i czyste środowisko.
 • Poszanowanie różnorodności.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Aqaba University Of Technology

Utworzenie Wydziału Farmacji na Aqaba University Of Technology w Aqaba University Of Technology przyznano tytuł licencjata w dziedzinie farmacji i stosowanego planu studi ... [+]

Wprowadzenie do Wydziału Farmacji

Utworzenie Wydziału Farmacji na Aqaba University Of Technology w Aqaba University Of Technology przyznano tytuł licencjata w dziedzinie farmacji i stosowanego planu studiów, to wybór kursów specjalistycznych, aby spełnić specjalne przeznaczenie na standardy farmaceutyczne w dziedzinie edukacji i zapewnić absolwentom wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu w naukowy i moralny. Oprócz zapewnienia platformy do kontynuowania edukacji dla absolwentów farmacji w regionie Akaba i okolicach. Program licencjacki Wydziału Farmaceutycznego na pełne etaty polega na zaliczeniu 162 godzin kredytowych w ciągu pięciu lat w celu zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej dla konkurencji na rynku pracy.... [-]

Jordania Aqaba
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku