Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Jamajka

University of the Commonwealth Caribbean

M.D. Wstęp do medycyny Jamajka Kingston September 2018

UCC - Tradycja doskonałości UCC jest partnerem / placówce Uniwersytetu w Londynie. Programy UCC są akredytowane przez uznany organ akredytacji regionalnym i uważany za jednego z najlepszych prywatnych uczelni na Karaibach. UOL jest międzynarodową akredytację i uznany za jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. KIM JESTEŚMY The University of Commonwealth Karaibów (UCC) jest największą instytucją prywatną na Jamajce i jest członkiem Organi… [+] zacji Państw Amerykańskich (OPA) Konsorcjum. W 2002 roku, Instytut Nauk Zarządzania (IMS - zał. Styczeń 1992) połączona z Instytutu Zarządzania i produkcji, (IMP - est. Styczeń 1976) do ustalenia UCC, a premier wyższe siłownia edukacyjnej pozwalającej osobom możliwości śledzenia swoje marzenia akademickich poprzez elastyczne możliwości nauki i bezproblemowe opcji płatności. CO ROBIMY Szczycimy się w dostarczaniu studentom światowej klasy programów edukacyjnych i wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych wykładowców. Nasza oferta programów są porównania z międzynarodowymi standardami i zaprojektowany tak, aby nasi absolwenci mogą konkurować na dynamicznym rynku globalnym. GDZIE SIĘ DZIEJE IT Nasz zasięg rozciąga się poza brzegiem Jamajce. Współpracujemy z renomowanych instytucjach szkolnictwa wyższego w regionie i na całym świecie, aby zgromadzić szeroką gamę możliwości dla wszystkich przyszłych studentów. [-]